איתור נכסים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

ישנם מקרים רבים בהם נדרשת חקירה כלכלית. בחקירה כלכלית בודקים את התנהלותו הכלכלית של אדם. בחקירה הכלכלית מתבצע איתור נכסים של האדם הנחקר ועוד.

איתור נכסים- כיצד מתנהלת חקירה כלכלית?

חקירה כלכלית היא אחד מסוגי החקירות הנפוצים ביותר בהם מתעסקים חוקרים פרטיים. יש סיבות רבות בהן אנשים מחליטים לבצעאיך מאתרים נכסים חקירה כלכלית אחר אדם. בחקירה הכלכלית נאספים פרטים הקשורים להתנהלות הכלכלית של אדם או עסק. במהלך החקירה הכלכלית, החוקר הפרטי יאתר חשבונות בנק נסתרים, רכוש מוסתר, עסקים וכמובן, איתור נכסים. דרך כל אלה, יצליח החוקר הפרטי לגלות את המצבו הכלכלי של האדם או העסק הנחקרים.

יש סיבות רבות שמובילות אדם לנהל חקירה כלכלית כנגד אדם אחר. יש אנשים רבים שעושים זאת כבדיקה שגרתית, על מנת לוודא שהכל הולך כראוי בעסק שהם מנהלים וכדומה. והחקירה הכלכלית בעצם תשמש כמודיעין עסקי. לדוגמא אדם המנהל עסק ורוצה לוודא שהעובדים שלו מתנהלים כראוי, שאין ניגודי אינטרסים, שאין גניבות או הדלפות מידע מהעסק ועוד. דוגמא נוספת לחקירה כלכלית בתחום העסקים היא כאשר יש עסקה שרוצים לבצע אך לפני כן רוצים לוודא שכדאי לבצע את העסקה עם אותו אדם. כלומר, שהוא לא חייב כספים לאף אחד, שהוא לא עומד בפני פשיטת רגל ועוד. חקירה כלכלית יכולה גם לעזור להשיג מידע על עסק מתחרה כמו השקעות כספיות עתידיות, מיזוגים עתידיים ועוד. אך במקרים רבים, החקירות הכלכליות מתנהלות בגלל שקורה משהו חריג. יש מקרים בהם זוג מתגרש ואחד מבני הזוג מסתיר נכסים, מעביר חשבונות בנק שלא יהיו רשומים על שמו ועוד. כל זאת על מנת, לא לשלם לבן הזוג שמתגרש ממנו את מה שצריך. במקרים כאלה, החקירה הכלכלית תעזור לגלות האם יש באחזקתו של בן הזוג נכסים, רכוש, עסקים, חשבונות בנק מוסתרים ועוד. מקרה נוסף שגורר חקירה כלכלית, הוא כאשר אדם חייב לכם כסף. במקרים רבים, החייב מנסה להמנע מתשלום החוב בדרכים שונות. יש מקרים בהם יגיד שיש לו חובות אחרים. ישנם מקרים בהם יעלים את חשבונות הבנק, הנכסים והרכוש שלו. החקירה הכלכלית תעזור לגלות האם אכן יש לו חובות אחרים, האם יש ברשותו חשבונות בנק מוסתרים, האם החייב מסתיר נכסים, רכוש ועוד.

החקירה הכלכלית מתנהלת בשני שלבים מרכזיים. השלב הראשון יהיה שלב החקירה הסמויה. במהלך החקירה הסמויה, החוקר הפרטי ינהל תצפיות, מעקבים, האזנות וכל מה שצריך על מנת לאתר מידע על התנהלותו הכלכלית של הנחקר. כל הבדיקות הללו יעשו באופן סמוי ללא ידיעת הנחקר. לאחר שנאספו מספיק ראיות, ניתן לעבור לשלב הבא, שלב החקירה הגלויה. בשלב הזה הנחקר יידע שמתנהלת נגדו חקירה. יוכלו לתחקר אנשים קרובים אליו ועוד.

איך מתבצע איתור נכסים על ידי חוקר פרטי?

מטרת החקירה הכלכלית הוא לגלות את מצבו הכלכלי של האדם או העסק הנחקר. על מנת לגלות את מצבו הכלכלי אדם יש לאתר את כלכיצד מאתרים נכסים הנכסים שברשותו ומה שוויים. איתור נכסים הוא אחד הדברים החשובים ביותר במהלך חקירה כלכלית.

איתור נכסים הוא פעולה מורכבת שיכולה לקחת זמן רב. שכן, במקרים רבים, נכסי הנחקר לא יהיו רשומים על שמו ולא יופיעו במאגרי המידע השונים. לכן, יש לאתר נכסים באופן מקיף ויסודי. בדרך כלל השלב הראשון יהיה חיפוש מעמיק בכל מאגרי המידע הרלוונטיים. אלו יכולים להיות מאגרים שונים וגלויים של המדינה, המדיה, הרשתות החברתיות ועוד. בשלב זה החוקר הפרטי יאסוף כמה שיותר מידע שיוכל לעזור לו לתכנן את החקירה ואת התנהלותה. בעזרת המידע שיאסוף יבין החוקר הפרטי את שגרת יומו של הנחקר, מי האנשים בחייו ויתחיל לקדם את החקירה. לאחר מכן, יגיע שלב החקירה הסמויה. בשלב זה יבצע החוקר הפרטי מעקבים אחר הנחקר. כחלק מהמעקבים יבוצעו תצפיות והאזנות אחר הנחקר. בשלב הזה בדרך כלל מתגלים הסודות של הנחקר. החוקר הפרטי מצליח לאתר נכסים, רכוש, חשבונות בנק ועוד.

במקרים רבים, החוקר הפרטי יצטרך לנהל את החקירה הכלכלית גם בחוץ לארץ. לא אחת קורה שאנשים מנסים להעלים נכסים, חשבונות בנק ועוד ומנהלים אותם תחת שמות אחרים במדינה אחרת. לכן, על החוקר הפרטי להיות יסודי מאוד ולהתנהל במקצועיות רבה, על מנת להצליח לאתר את הנכסים שבבעלותו של הנחקר. חשוב מאוד לבדוק את מי אתם משכירים לעבודה, שכן ישנם משרדי חקירות ששומרים על קשרים עם משרדי חקירות ברחבי העולם. על ידי קשר עם משרדי חקירות ברחבי העולם, החוקרים הפרטיים יוכלו להעזר במשרדי החקירות המקומיים במדינה או במדינות בהן מוסתרים הנכסים.

כמו כן, אחד הדברים הכי חשוב הוא לפנות למשרד חקירות שמתנהל באופן חוקי. אם החקירה לא תתנהל באופן חוקי יהיו לכך השלכות רבות גם על החקירה וגם עליכם. קודם כל לא תרצו למצוא את עצמכם משתפים פעולה עם פעולות לא חוקיות, שכן יוכלו להאשים אתכם בגינן. בנוסף לכך, במידה והפעולות הלא חוקיות יובילו למציאת ממצאים חשובים, לא תהיה אפשרות להשתמש בהם בבית המשפט כיוון שיהפכו ללא קבילים.

איתור נכסים- בדיקות במסגרת חקירה כלכלית

מלבד איתור נכסים, יש בדיקות רבות שמתבצעות במסגרת חקירה כלכלית. אלו הבדיקות המרכזיות שמתנהלות במהלך חקירה כלכלית-איתור נכסים על ידי חוקר פרטי

  • חקירות מקדימות על הנחקר- בדיקות מקיפות ויסודיות שעוזרות לאסוף כמה שיותר מידע על הנחקר. במהלך בדיקות אלה, החוקרים הפרטיים בעצם בודקים כל מידע מקדים שניתן למצוא על החייב ועל בני ביתו. בבדיקות האלה תאותר כתובת המען העדכנית של הנחקר.
  • חקירת מעמדו האישי של הנחקר- בבדיקות האלה בודקים את רמת חיי החייב. את רמת חייב נבדוק לפי מקום מגוריו, אילו נכסים באחזקתו, מה שווים של הנכסים והרכוש שבבעלותו ועוד. לשם כך מתבצעת חקירה של השכנים ושל משפחתו של הנחקר. יערכו מעקבים אחריו ולעתים אחר הקרובים אליו. למעשה מנסים לאתר כמה שיותר מידע על הנחקר.
  • חקירת עיסוקים- חקירת עיסוקים מתנהלת בשלב החקירה הסמויה ולמעשה מטרתה היא לבדוק את ההתנהלות הכלכלית השוטפת של הנחקר.
  • חקירת יכולת השתכרות- מה היכולת הכלכלית של הנחקר וכמה משתכר. חקירת יכולת ההשתכרות יכולה להתנהל בגלוי או בסמוי. לשם כך החוקר הפרטי יבקר במקום עבודתו של הנחקר, יראה את מעמדו של הנחקר במקום העבודה, מה תפקידו בפועל, וכמה משתכר.
  • חקירת רמת החיים של הנחקר- מה אורח החיים של הנחקר. כמה הוצאות יש לו ועל מה, האם נהנה מבילויים, חיי מותרות ועוד.
  • חקירת שימוש ברכב של הנחקר- האם בבעלות הנחקר יש רכב או יותר, מה שווי הרכב, מה תדירות השימוש ברכב, לשם מה משמש הרכב ועוד.
  • חקירת הברחת נכסים- חלק מאיתור הנכסים יהיה לוודא האם הנחקר העביר בעלות בנכסים שונים, מתי ולמי. במידה והעביר בעלויות נכסים בודקים האם קיבל תמורה עבור העברת הבעלות, האם מדובר בעסקה אמיתית ולגיטימית או מפוברקת.
  • חקירות נושה מדומה- לעתים החייבים יציגו נושים מדומים על מנת שיוכלו להימנע מתשלום החוב. לכן בחקירה זו נבדוק האם נושים אלה קיימים באמת והאם מדובר בחוב אמיתי או מפוברק.
  • מתן עדות בבית משפט- בסיום החקירה הכלכלית ייאספו כלל ההוכחות והראיות שנמצאו לשם מתן עדות בבית המשפט.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
חקירות איתור נכסים
חקירות איתור נכסים

אחת החקירות הכי מקובלות והכי מוכרות בקרב חוקרים פרטיים זו החקירה לאיתור נכסים. מתעסקים בה חוקרים רבים היות ויש לקוחות רבים הבאים לבקש חקירה כלכלית

חוקר פרטי איתור אנשים
חוקר פרטי איתור אנשים

קיימות חקירות פרטיות רבות בהן האדם הנחקר בורח ומסתתר. במקרים כאלה יש צורך לאתר אותו. איתור אנשים מתבצע על ידי חוקרים פרטיים מקצועיים ומנוסים בדרכים

איתור חייבים
איתור חייבים

במקרים רבים שאדם חייב לכם כסף הוא ייעלם מהרדאר. לשם כך, יהיה עליכם להיעזר בחוקר פרטי שיעזור לאתר את החייב. איתור חייבים מתבצע במגוון אמצעים

חוקר פרטי איתור אנשים
חוקר פרטי איתור אנשים

חוקר פרטי איתור אנשים אם צפיתם בסדרת הטלוויזיה המרגשת אבודים, או אם נקלעתם אי פעם לסיטואציה בה הצטרכתם למצוא אדם מסוים בשל סיבות כאלו ואחרות,

053-3533862

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!