משרד חקירות פרטיות בגדרה

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חוקר פרטי

מעוניינים לקבל שירותי חקירה ממשרד חקירות פרטיות בגדרה? כנראה יש לכם מספר שאלות שונות כמו מה סוגי החקירות השונות? איך תמצאו משרד חקירות פרטיות מומלץ? כמה זה עולה? על כך הרחבנו במאמר הבא.

 

משרד חקירות פרטיות בגדרה- מהי חקירה פרטית?

חקירה פרטית מתבצעת על ידי חוקרים פרטיים במטרה לאסוף מידע על הזולת. בחקירה הפרטית, החוקר פועל במטרה להצליח לגלות את כל המידע הנדרש על אדם מסוים, תוך שמירה על חשאיות מלאה ובהתאם לחוק. על מנת להצליח בחקירה פרטית, החוקר הפרטי צריך להיות סבלני, יצירתי, חד, עם יכולות אלתור מצוינות במקרה הצורך, עם זיכרון טוב ועם אבחנה טובה גם לפרטים הקטנים והשוליים ביותר.

הצורך בחקירות פרטיות עולה כאשר האדם הנחקר מנסה להסתיר ככל יכולתו את המידע הנדרש, בין אם מדובר על מידע כלכלי, מיני, עסקי ועוד.

 

 

משרד חקירות פרטיות בגדרה- סוגי חקירות

קיימים תחומים שונים בהם מתבצעות חקירות פרטיות. משרדי חקירות פרטיות יכולים לתת מענה על תחום אחד או על יותר, כאשר הם מעסיקים חוקרים פרטיים מתאימים, מיומנים ומקצועיים שעברו הכשרה לכך.

ריכזנו את התחומים המרכזיים בהם מתבצעות חקירות פרטיות-

  • בגידות- תחום הבגידות הוא אחד התחומים הנפוצים ביותר בחקירות הפרטיות. בתחום זה החוקר הפרטי מתחקה אחר שגרת חייו של בן הזוג ובודק עם מי הוא נפגש, מתי, למה, איפה. החוקר הפרטי יודע להבדיל בין פעילות חשודה של בן הזוג לפעילות לא חשודה.
  • חקירות כלכליות- חקירות כלכליות יכולות להתנהל נגד אדם ספציפי או אפילו נגד ישות עסקית. בחקירה כלכלית נאספים פרטים כלכליים על האדם הנחקר ביניהם המשכורת, נכסים, חובות, האם הוא מעלים כספים, חשבונות בנק לא על שמו ועוד.
  • חקירות מסחריות- כל מה שקשור לארגונים. גניבות או מעילות של העובדים בארגון, שיתופי פעולה אסטרטגיים מאחורי גב המעסיק ועוד. חקירות המיועדות להגן בפני סיכונים עתידיים אפשריים.
  • מודיעין עסקי- חקירות עסקיות שמטרתן לאסוף מידע עסקי על המתחרים של עסק מסוים, בצורה חוקית.
  • חקירות פליליות- חקירות שנועדות להוכיח פשעים או עבירות פליליות של הנחקר ביניהם- עבירות במשפחה כמו אלימות, התעללות מינית, התעללות בקשישים או בילדים, סחיטה ועוד. חקירות אלה מצריכות בדיקה מקיפה, יסודית וחשאית.
  • בריונות ברשת- כל מה שקשור לבריונות ברשת- אלימות מילולית, השפלות, הסתה וחרמים שנעשים ברשת. חקירות כאלה יכולות להגיע לאיתור גורמים אלימים שמאיימים על אדם או על מוסד.

 

איך נמצא משרד חקירות פרטיות בגדרה?משרד חקירות פרטיות בגדרה

על מנת למצוא משרד חקירות פרטיות בגדרה, עליכם קודם כל להבין מה אתם מבקשים לחקור. משרדי חקירות נותנים מענה על תחומים שונים, לכן אם אתם מבקשים לחקור אדם בתחום הכלכלי, יכול להיות שתעדיפו משרד אחר מאשר אם תבקשו לחקור את בן זוגכם בגלל חשד לבגידה.

לאחר מכן, עליכם להבין היכן תתבצע החקירה. במידה ואתם רוצים משרד חקירות פרטיות בגדרה אז כדאי להבין האם החקירה תתבצע בגדרה. במקרים רבים הנחקר בורח ממקום מגוריו ומסתתר. לכן, התאימו את מקום החקירה למשרד החקירות שאתם בוחרים. לדוגמא, אם החקירה תתנהל ברובה בקיבוץ בגדרה, כדאי לכם לקחת משרד חקירות פרטיות בגדרה. אך, אם החקירה תתנהל בבני ברק, כדאי לכם לקחת משרד חקירות פרטיות שמכיר את דרכי ההתנהלות במקום ויודע להשתלב מבלי לעורר חשד. כמו כן, במידה והנחקר ברח לחוץ לארץ כדאי לבחור בלש פרטי שמכיר את המדינה אליו ברח ויודע להתנהל בה. כדאי אפילו לשקול לבחור בבלש פרטי מאותה מדינה.

לבסוף בצעו השוואת מחירים ובררו מה כל בלש פרטי מציע באיזה מחיר. בהשוואת המחירים תוכלו להבין גם את טווח המחירים בשוק וגם את הדברים שמציע כל בלש בהתאם לצרכים שלכם.

 

משרד חקירות פרטיות בגדרה- כמה זה עולה?

המחיר של משרד חקירות פרטיות בגדרה מושפע ממספר קריטריונים שונים ולכן אין תשובה חד משמעית בנוגע לשאלה זו. לפניכם הקריטריונים השונים המשפיעים על המחיר –

היקף העבודהמשרד חקירות פרטיות בגדרה

המחיר לחקירה פרטית יתומחר לפי שעות החקירה. לכן, ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר כך החוקר הפרטי יעבוד יותר שעות והמחיר יעלה בהתאם.

מרחק

החוקר הפרטי צריך להכיר את המקום בו החקירה מתבצעת. ככל שמקום החקירה יהיה רחוק יותר, כך המחיר יעלה. חשוב להבין שאם האדם מסתתר ייקח זמן לאתר את מקומו והדבר ישפיע על המחיר.

מטרת החקירה

ככל שמטרת החקירה תהיה מסובכת יותר, כלומר, ככל שהמידע אותו צריך להוכיח או להפריך יהיה קשה יותר למציאה, כך החוקר הפרטי יעבוד קשה יותר והמחיר יעלה.

כלים

יש חקירות בהן יש צורך להשתמש בכלים יקרים כמו מכשירי האזנה, מכשירים לראיית לילה, מצלמות מיוחדות ועוד. השימוש בכלים אלה ייקר את מחיר החקירה.

היקף הצוות

יש חקירות שמתבצעות על ידי חוקר פרטי אחד ויש חקירות שמצריכות צוות חוקרים מקיף. כאשר יש צורך ביותר מחוקר פרטי אחד ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם.

הגעה לבית משפט

בסוף החקירה החוקר הפרטי יגיע לבית המשפט ויציג את הראיות בפני שופט. עלות ההגעה לבית המשפט תנוע סביב 1,500 שקלים.

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!