חוקר פרטי איתור אנשים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חוקר פרטי

חוקר פרטי איתור אנשיםקיימות חקירות פרטיות רבות בהן האדם הנחקר בורח ומסתתר. במקרים כאלה יש צורך לאתר אותו. איתור אנשים מתבצע על ידי חוקרים פרטיים מקצועיים ומנוסים בדרכים ייחודיות. על איתור אנשים תוכלו לקרוא במאמר הבא. 

 

חוקר פרטי איתור אנשים- מתי?

ישנם מקרים רבים בהם אדם נקלע לסיטואציה מסוימת ומעדיף להיעלם מהרדאר במקום להתמודד איתה. זו יכולה להיות תוצאה של מקרים שונים ביניהם-

  • איתור אנשים שחייבים סכומי כסף גבוהים 
  • איתור אנשים עבור זכאות לירושות
  • איתור קרובי משפחה נעדרים

כמובן שקיימים עוד מקרים בגינם אדם נעלם. במקרה כזה, יש צורך לאתר את אותו אדם. איתור אנשים נעשה על ידי חוקר פרטי והוא מתבצע בדרכים ייחודיות. 

אם מישהו נעלם ואתם לא יודעים כיצד למצוא אותו, הפתרון האידיאלי עבורכם במצב הזה יהיה לפנות לחוקר פרטי מתאים. איתור אנשים הוא אחד התחומים המרכזיים בהם עוסקים חוקרים פרטיים ויש להם את הכלים המתאימים לכך. 

חשוב להבין, שהמקרים בהם אנשים מאבדים קשר עם בני משפחתם או אנשים קרובים להם וצריכים להיעזר בחוקר פרטי על מנת לאתר אותם, הם לא נדירים לגמרי והם קורים יותר ממה שחושבים. זה יכול להיות תוצאה של נידוי מהבית או מהקהילה, קרובים שטסו למדינה זרה וניתקו את הקשר, קרובים שהצטרפו לכת, החלו לנהל אורח חיים שונה, מישהו מאומץ שרוצה לחפש את המשפחה הביולוגית שלו ועוד. כל אלה יצריכו איתור אנשים על ידי חוקר פרטי. 

חשוב לציין כי איתור אנשים מתבצע הן בארץ והן בחוץ לארץ. גם אם אתם צריכים לאתר נעדר שכנראה ברח לחוץ לארץ, או קרוב שעבר למדינה אחרת ועקבותיו  נעלמו, החוקר הפרטי יהיה מסוגל לאתר את הנעדרים גם מחוץ לגבולות הארץ. 

חוקר פרטי איתור אנשים- מה עם המשטרה?

בדרך כלל כאשר אדם נעדר ואתם מעוניינים לחפש אותו, אתם תפנו בראש ובראשונה למשטרה. חשוב להבין, שבמקרים רבים, התיקים שנפתחים במשטרה נסגרים בגלל חוסר עניין לציבור או סיבות אחרות. בדרך כלל, הסיבה לסגירת התיקים היא העומס הרבה שהמשטרה נתונה לו. העומס הרב וכוח האדם המצומצם מקשים על המשטרה במילוי תפקידה ולכן ברוב המקרים הם לא יהיו זמינים לבקשות שלנו, גם אם הן כוללות איתור נעדר. יהיו מקרים בהם המשטרה תתחיל את ה"משימה" אך במידה ולא תצליח לאתר את הנעדר כעבור מספר ימים היא תפסיק לנסות. 

במקרים כאלה, יהיה צורך להסתייע בחוקרים פרטיים שיכולים לאתר עבורנו את האדם הנדרש. החוקר הפרטי עובד בשבילכם והוא לא יפסיק עד שימצא את האדם אותו אתם מבקשים לאתר. 

 

כיצד זה עובד?

קודם כל חשוב להבין, שכמעט בכל המקרים האנשים שנעלמים משאירים אחריהם עקבות. כמעט בלתי אפשרי להיעלם מבלי להשאיר עקבות, בין אם מדובר בעקבות עסקיות, במעברי דירה שונים, הוצאות במקומות שונים, חיוב כרטיסי אשראי ועוד. לכן, קודם כל החוקר הפרטי ינסה לעלות על העקבות שהשאיר הנעדר. 

לעתים, החוקר הפרטי יפנה למשרד הפנים על מנת לברר על מעברי דירה שביצע הנעדר. כך, אם למשרד הפנים יהיו כתובות חדשות של הנעדר, יהיה קל יותר להתחקות אחריו ואחר העקבות שלו ולאתר אותו. 

כמובן שבשביל לפנות למשרד הפנים לא צריך חוקר פרטי. תוכלו לעשות זאת בעצמכם ולנסות לדלות כמה שיותר מידע שאתם יכולים בכוחות עצמכם. אך בדרך כלל, כמות המידע שתצליחו להשיג לא תספיק לאיתור הנעדר ותאלצו לפנות לחוקר הפרטי. כמובן שככל שתשיגו כמה שיותר מידע בעצמכם, אתם יכולים לסייע לחוקר הפרטי ולהפוך את העבודה שלו לקלה יותר.

החוקר הפרטי ישתמש במגוון שיטות שונות לאיתור הנעדר, כולל איתור כתובות בדרכים שאינן נתמכות במשרד הפנים. החוקר הפרטי יבצע בין היתר מעקבים שיוכלו לעזור באיתור הנעדר. 

קשה לענות כיצד איתור אנשים עובד כיוון שהשיטות משתנות מתיק לתיק ותלויות ברמת המורכבות של כל חקירה בפני עצמה. 

 

חוקר פרטי איתור אנשים- כיצד נוכל לסייע?

כפי שציינו קודם, שככל שתשיגו כמה שיותר מידע בעצמכם, אתם יכולים לסייע לחוקר הפרטי באיתור הנעדר. אז אילו פרטים עליכם לספר לחוקר הפרטי על מנת לעזור לו לאתר אנשים? התשובה היא כל מה שאתם יכולים. כל פרט קטן שיש בידכם ויכול לסייע באיתור הנעדר, גם אם אתם חושבים שהוא פרט לא רלוונטי, עליכם לספק לחוקר הפרטי. 

בדרך כלל החוקר הפרטי יברר לגבי פרטים כמו מספר טלפון של הנעדר, מספר בית העסק שנמצא בבעלותו של הנעדר, דרכי התקשרות שונות לנעדר ועוד.

כמה זה עולה?

המחיר לאיתור אנשים על ידי חוקר פרטי משתנה מתיק לתיק ולכן לא ניתן לענות עליו באופן חד משמעי. יש גורמים שונים שמשפיעים על המחיר כמו היקף העבודה, מרחק החקירה, מורכבות החקירה, הצורך בכלים שונים ועוד. כמובן, שככל שהחוקר הפרטי יעבוד יותר שעות לאיתור הנעדר, כך המחיר יעלה בהתאם. לכן, אם תוכלו לסייע לחוקר הפרטי ולספק לו פרטים, תוכלו בין היתר להוזיל את עלויות החקירה. 

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חוקר פרטי איתור אנשים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו.

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

מאמרים אחרונים שלנו

חקירות מס הכנסה – עשה ואל תעשה

חקירת מס הכנסה היא לא עניין של מה בכך. אם הוזמנתם לחקירה ברשות המיסים, ייתכן שאתם חשודים בעבירות מס מהותיות ויש סיכוי שיוגש נגדכם כתב

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים רבים. אם הנהלה של תאגיד

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו. למשל, בתאי שירותים ומקלחת אסור

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!