חוקר פרטי בגידות בעומר

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חוקר פרטי

 

חוקר פרטי בגידות בעומרהרבה מהחקירות הפרטיות, קשורות לבגידות. בני זוג רבים חושדים בבני זוגם שמנהלים רומנים מאחורי גבם. ישנם מקרים שהחשד הופרך ובן הזוג חשד לשווא. אך ברוב המקרים, בן הזוג צדק בחשדות שלו. בדרך כלל במקרים של בגידות ישנו פער בין בני הזוג ושינוי בהתנהגות של בן הזוג הבוגד. נרחיב על כך במאמר הבא, הכל אודות חוקר פרטי בגידות בעומר.

 

חוקר פרטי בגידות בעומר – מה נעשה במצב של בגידה?

זוגיות יכולה להיות דבר מדהים ויכולה לגרום לנו לאושר רב. במקרים של זוגיות טובה, בני הזוג תומכים אחד בשני ויודעים להתמודד גם ברגעים הפחות טובים. בכל זוגיות יש תקופות קשות מידי פעם. תקופות בהן הריבים הופכים להיות חלק מהשגרה, הנוכחות של בן הזוג הופכת לקשה ולבלתי נסבלת. יש אנשים שמצליחים להתמודד עם התקופות האלה, ומצליחים לצמוח מהן. אך, במקרים רבים, אחד מבני הזוג מחפש מקור אושר חדש במקום הזוגיות שרק גורמת לו לתחושות רעות. מקור האושר החדש במקרים רבים הוא מאהב. בני הזוג מתחילים לנהל רומן שמהווה עבורם בריחה מהמציאות ומהתמודדות עם הקשיים היומיומיים. רומנים יכולים להתפתח גם בתקופות טובות, אך בדרך כלל, הדבר קורה כשהזוגיות בקשיים.

 

חושדים בבן זוגכם? מה לעשות?

אם אתם חושדים שבן זוגכם מנהל רומן מאחורי גבכם, הדבר היחיד שתרצו הוא לגלות את האמת. קודם כל, בלי ידיעת האמת, מאוד קשה להחליט מה לעשות. ההחלטה יכולה להיות לפרק את הזוגיות ולהמשיך הלאה או לנסות לשקם את הזוגיות ולעבוד עליה. אך, לשם החלטה כלשהי, גילוי האמת חשוב מאוד. כנראה שהדבר הראשון שתרצו לעשות הוא להתעמת עם בן הזוג. לנסות לאמת אותו עם החשדות שלכם. אך חשוב להבין שלא תמיד התעמתות עם בן הזוג היא הדבר הטוב. במקרים חמורים, בן הזוג עלול להעלים ראיות מהבגידה שלו כך שלא תוכלו להשתמש בהם נגדו בבית משפט. בנוסף, יש לקחת בחשבון שאם החשדות שלכם לא נכונים, בן הזוג יכול להעלב עד כדי רצון לפרידה. בנוסף, אם בן הזוג ישקר לכם לא בהכרח תצליחו להבין זאת. לכן, אנשים רבים שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי בגידות בעומר. החוקר הפרטי ינהל חקירה על בן זוגכם. בחקירה הוא ינהל מעקבים ותצפיות על בן הזוג על מנת להבין את שגרת יומו, לראות אם מי הוא מסתובב, מתי ולמה. מי האנשים החדשים בחייו אם יש כאלה ועוד. בסוף החקירה, החוקר הפרטי יידע להגיד לכם את האמת על בן זוגכם ובנוסף לכך יהיו לו ראיות שיוכלו לשמש אתכם בבית משפט, במקרה הצורך.

 

 

חוקר פרטי בגידות בעומר – מה הסימנים לבגידה?

חוקר פרטי בגידות מומלץ בעומרחוקר פרטי ממליץ לכם לפתוח עיניים ולהיות ערניים. כשבן הזוג מנהל רומן מאחורי גבכם, ברוב המקרים ניתן לשים לב לסימנים רבים שיכולים להעיד על הסתרת מידע מצד בן הזוג.

שינויים בהתנהגות:

 • שינויי התנהגות – שינויי התנהגות יכולים להעיד על בגידה. שינויי התנהגות יכולים להתבטא במגוון דרכים, חיוביות ושליליות. קודם כל לשם כך חשוב להכיר את בן זוגכם טוב. חשוב להבין שיש פעמים בהן בן הזוג משנה את ההתנהגות מסיבות אחרות, אך, במקרים רבים הדבר מעיד על רומן. שינוי חיובי יכול להתבטא בהפגנת חיבה יותר מתמיד. פתאום הוא שולח פרחים ומתקשר בלי סוף. במקרים רבים הדבר מעיד על כך שבן הזוג מסתיר מכם משהו ומנסה לפצות על כך. שינוי התנהגות נוסף יכול להתבטא בריחוק מנטלי. כלומר, בן הזוג נמצא פיזית לידכם אך הוא לא באמת מחובר. יש לו הרבה הרהורים ומחשבות, הוא מפליג במחשבה ובחוסר שקט נפשי הרבה. עוד שינוי התנהגות יכול להיות בהרגלי היציאה מהבית. בדרך כלל במקרים של בגידות, בן הזוג ינסה לחפש סיבות לצאת מהבית כמה שיותר. הדבר יכול להתבטא בהתנדבויות להסתובב עם הכלב יותר מתמיד ובסיבובים ארוכים מאוד. בנוסף, שעות החזרה של בן הזוג מהעבודה מתאחרות באופן קבוע. אלו יכולים להיות מפגשים רבים עם חברים חדשים שמעולם לא שמעתם עליהם בעבר. פתאום לבן הזוג יש תחביבים חדשים או השתתפות בחוגים חדשים ועוד. שינוי התנהגות נוסף יכול להתבטא בכך שבן הזוג ממהר להחליף בגדים או להתקלח כל פעם כשחוזר הביתה.
 • שינויים בהתנהגות הכלכלית – שינויים בהתנהגות הכלכלית, יכולים להתבטא במגוון דרכים. קודם כל, יש תחושה של הסתרה בכל הקשור לכסף. הדבר יכול להתבטא בפתיחת חשבון בנק חדש נפרד או במשיכת סכום כסף גבוה מחשבון הבנק. בנוסף, במקרים רבים, בן הזוג לא מצליח לטשטש את עקבותיו הכלכליים וכך פתאום תראו חיובים רבים בכל מיני מקומות כמו מסעדות, בתי מלון, חנויות תכשיטים ועוד. תוכלו פתאום לגלות הוצאות על דירה נוספת שבן הזוג משכיר ועוד.

שינויים חיצוניים:

 • חוקרים פרטיים בגידות בעומרהסתרה של הטלפון הנייד – אם לבן זוגכם יש התנהלות חשודה בכל הקשור לטלפון הנייד או למחשב שלו. יכול להתבטא בכך שבן הזוג לוקח את הטלפון הנייד איתו לכל מקום כל הזמן. לא משנה מה המצב ולאן הולך לוקח איתו את הטלפון- למקלחת, לשירותים, הולך לישון איתו, אוכל איתו ועוד. יכול להתבטא גם אם בן הזוג שם ססמה או החליף ססמה לטלפון הנייד שלו או למחשב. הדבר יכול להעיד על כך שיש לבן הזוג דברים שברצונו להסתיר מכם ולכן אם תקחו לו את הטלפון תצטרכו את עזרתו עם הססמה. דרך נוספת שיכולה להעיד על התנהלות שונה עם הטלפון הנייד היא אם אתם שמים לב לשיחות וואטסאפ, הודעות או מיילים מחוקים. הסטוריית החיפוש במחשב מחוקה ועוד. כל אלה יכולים להעיד על הסתרת מידע מכם. בנוסף, אם הטלפון של בן הזוג תמיד נמצא על מצב שקט, כבוי או על מצב טיסה הדבר גם עלול להעיד על הסתרת מידע. שכן, בן הזוג, מעדיף לא לקבל שיחות בכלל מאשר לקבל שיחה לא מתאימה בזמן הלא נכון. גם נסיעה ברכב, בן הזוג יעדיף לנתק שיחות מאשר לדבר לידכם בדיבורית או על רמקול.
 • התעסקות במראה החיצוני – אנשים רבים שמנהלים רומן מתחילים להתעסק יותר במראה החיצוני שלהם. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי על ידי שמירה על המשקל. בן הזוג נרשם לחדר הכושר, מתחיל לעשות ספורט יותר מתמיד. שומר על תזונה בריאה ונכונה. יכול לבוא לידי ביטוי גם בשינויים של הרגלי הטיפוח וההגיינה. בן הזוג שלא נהג לשים בושם בעבר פתאום מרסס את עצמו לפני כל יציאה מהבית. דואגים להשאר מסודרים. בנוסף, אם בן הזוג מתחיל לקנות הרבה בגדים חדשים ונעליים חדשות ואכפת לו כל פעם איך הוא יוצא מהבית ואיך הוא נראה. תשומת לב רבה למראה החיצוני יכול להעיד על ניהול רומן. חשוב לזכור שלפעמים לבן הזוג באמת אכפת מהמראה החיצוני שלו, אך אם אתם מזהים שינוי דרסטי בהתנהגות של בן הזוג בכל הנוגע למראה החיצוני, בדרך כלל הדבר מעיד על רומן.
 • יחסי מין – שינויים בקיום יחסי המין יכולים להעיד על ניהול רומן.  יכול להתבטא בהגברת החשק המיני או בחוסר חשק מיני דרסטי. כלומר יכול להתבטא בכך שבן הזוג מנסה לקיים יחסי מין יותר מברגיל ומנסה דרכים חדשות ויצירתיות, שלא הייתם רגילים אליהם לפני. או שיתבטא בכך שבן הזוג מנסה להמנע מיחסי מין באופן קבוע. מתרץ סיבות למה לא רוצה לקיים יחסי מין וכבר אין אינטימיות.

חוקר פרטי בעומר

מעוניינים לרכוש את שירותיו של חוקר פרטי בעומר? כנראה יש כמה שאלות שאתם רוצים לקבל תשובה לפני כן. ביניהם איך למצוא חוקר פרטי טוב וכמה יעלה לכם להעסיק חוקר פרטי.

ננסה לענות על השאלות האלה עבורכם.

 

חוקר פרטי בעומר

 

איך נמצא חוקר פרטי טוב בעומר?

ישנם חוקרים פרטיים רבים ברחבי הארץ, אך רובם עובדים באיזור העומר. ישנם מקרים רבים שמצריכים חקירות בעומר ולכן ישנם צוותים מנוסים ומקצועיים באיזורים אלה.

אז הדבר הראשון שעליכם לבדוק כשאתם באים לבחור חוקר פרטי בעומר, הוא אם החוקר הפרטי מתמחה באיזור בו אתם מעוניינים לחקור. מי שירצה לבצע חקירה פרטית בעומר יצטרך לוודא שהחוקר הפרטי יודע להתנהל שם. אז כדי למצוא חוקר פרטי טוב, קודם כל יש לוודא שהוא מתמחה במקום החקירה.

לאחר מכן, בצעו השוואת מחירים של חוקרים פרטיים. בעומר יש כמות גדולה מאוד של חוקרים פרטיים ולכן תוכלו למצוא את האחד במחיר הנוח ביותר עבורכם. בנוסף, בהשוואת המחירים תבדקו גורמים אחרים של שירות ומה מוצע לכם. בין אם במספר החוקרים שנדרשים לחקירה, אם צריך להשתמש בכלים מיוחדים – האם זה כלול במחיר. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים גם בחוקר פרטי בעומר עם השירות הטוב ביותר.

 

 

מה תהיה העלות של חוקר פרטי בעומר?

עלות חוקר פרטי בעומר

התשובה על כך היא אינה חד משמעית מאחר וישנם קריטריונים רבים שמשפיעים על המחיר של חוקר פרטי. כל חקירה תתומחר באופן שונה לפי הצרכים שלה. את כל אלה, תוכלו לברר בהשוואת המחירים שציינו מעל.

היקף העבודה של חוקר פרטי בעומר

ככל שהעבודה הנדרשת תהיה מקיפה יותר ותקח יותר שעות כך המחיר יעלה, יש לקחת בחשבון שהתמחור של חוקרים פרטיים הוא שעתי בדרך כלל. כמובן שהצעת המחיר הראשונית שתקבלו לא בטוח תהיה סופית ויש לקחת בחשבון שבפועל הדברים עלולים להשתנות.

מרחק

דיברנו קודם על כך שהחוקר הפרטי צריך להכיר את המקום בו הוא נדרש לבצע את החקירה. אך מה קורה אם האדם הנחקר נמצא בכפר נידח ורחוק? ישנם מקרים רבים בהם האדם הנחקר בורח לחוץ לארץ. צריך להבין שככל שהחוקר הפרטי יצטרך להתרחק יותר, כך המחיר יעלה. בנוסף לכך, במידה והנחקר מסתתר, ככל שיהיה קשה יותר לאתר את מקום הימצאו של הנחקר, המחיר יעלה. שימו לב שבמידה והנחקר ברח לחוץ לארץ, הדבר יצריך טיסות עבור החוקר הפרטי, סידורי לינה ועוד. כל אלה ייקרו את המחיר גם כן.

מטרת החקירה

לכל חקירה יש מטרות ויעדים שונים. ככל שמטרת החקירה תהיה מסובכת יותר, כלומר, הוכחת או הפרכת המידע הנחקר תהיה קשה יותר, כך החוקר הפרטי יצטרך לעבוד קשה יותר. ככל שהחוקר הפרטי יעבוד קשה יותר כך המחיר יעלה.

כלים של חוקר פרטי בעומר

חוקרים פרטים בעומרכל אחד מאיתנו חושב על חוקר פרטי וחושב על מצלמות מיוחדות ומכשירי האזנה. אז באמת יש חקירות שמצריכות שימוש בכלים מיוחדים ומתקדמים על מנת להגיע לשורש החקירה או להוכיח אותה. הכלים יכולים להיות מצלמות מתקדמות ומיוחדות, מכשירי האזנה מיוחדים, מכשור לראיית לילה ועוד. ככל שהחקירה תצריך שימוש בכלים יותר מתקדמים כך המחיר יעלה, שכן המכשירים האלה יכולים להיות יקרים מאוד.

היקף הצוות

אם החקירה תצריך יותר מבלש פרטי אחד, ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם.

קושי החקירה

ככל שהחקירה תהיה יותר מורכבת כך המחיר יעלה בהתאם. חקירה מורכבת תכיל את מגוון הקריטריונים שהצגנו – מקום הנחקר לא ידוע ורחוק, צוות שמורכב ממספר בלשים פרטיים, צורך בכלים מתקדמים ויקרים, ועבודה בשעות רבות.

משרד חקירות פרטיות בעומר

מעוניינים לקבל שירותי חקירה ממשרד חקירות פרטיות בעומר? כנראה יש לכם מספר שאלות שונות כמו מה סוגי החקירות השונות? איך תמצאו משרד חקירות פרטיות מומלץ? כמה זה עולה? על כך הרחבנו במאמר הבא.

 

משרד חקירות פרטיות בעומר- מהי חקירה פרטית?

חקירה פרטית מתבצעת על ידי חוקרים פרטיים במטרה לאסוף מידע על הזולת. בחקירה הפרטית, החוקר פועל במטרה להצליח לגלות את כל המידע הנדרש על אדם מסוים, תוך שמירה על חשאיות מלאה ובהתאם לחוק. על מנת להצליח בחקירה פרטית, החוקר הפרטי צריך להיות סבלני, יצירתי, חד, עם יכולות אלתור מצוינות במקרה הצורך, עם זיכרון טוב ועם אבחנה טובה גם לפרטים הקטנים והשוליים ביותר.

הצורך בחקירות פרטיות עולה כאשר האדם הנחקר מנסה להסתיר ככל יכולתו את המידע הנדרש, בין אם מדובר על מידע כלכלי, מיני, עסקי ועוד.

 

 

משרד חקירות פרטיות בעומר- סוגי חקירות

קיימים תחומים שונים בהם מתבצעות חקירות פרטיות. משרדי חקירות פרטיות יכולים לתת מענה על תחום אחד או על יותר, כאשר הם מעסיקים חוקרים פרטיים מתאימים, מיומנים ומקצועיים שעברו הכשרה לכך.

ריכזנו את התחומים המרכזיים בהם מתבצעות חקירות פרטיות-

 • בגידות- תחום הבגידות הוא אחד התחומים הנפוצים ביותר בחקירות הפרטיות. בתחום זה החוקר הפרטי מתחקה אחר שגרת חייו של בן הזוג ובודק עם מי הוא נפגש, מתי, למה, איפה. החוקר הפרטי יודע להבדיל בין פעילות חשודה של בן הזוג לפעילות לא חשודה.
 • חקירות כלכליות- חקירות כלכליות יכולות להתנהל נגד אדם ספציפי או אפילו נגד ישות עסקית. בחקירה כלכלית נאספים פרטים כלכליים על האדם הנחקר ביניהם המשכורת, נכסים, חובות, האם הוא מעלים כספים, חשבונות בנק לא על שמו ועוד.
 • חקירות מסחריות- כל מה שקשור לארגונים. גניבות או מעילות של העובדים בארגון, שיתופי פעולה אסטרטגיים מאחורי גב המעסיק ועוד. חקירות המיועדות להגן בפני סיכונים עתידיים אפשריים.
 • מודיעין עסקי- חקירות עסקיות שמטרתן לאסוף מידע עסקי על המתחרים של עסק מסוים, בצורה חוקית.
 • חקירות פליליות- חקירות שנועדות להוכיח פשעים או עבירות פליליות של הנחקר ביניהם- עבירות במשפחה כמו אלימות, התעללות מינית, התעללות בקשישים או בילדים, סחיטה ועוד. חקירות אלה מצריכות בדיקה מקיפה, יסודית וחשאית.
 • בריונות ברשת- כל מה שקשור לבריונות ברשת- אלימות מילולית, השפלות, הסתה וחרמים שנעשים ברשת. חקירות כאלה יכולות להגיע לאיתור גורמים אלימים שמאיימים על אדם או על מוסד.

 

איך נמצא משרד חקירות פרטיות בעומר?משרד חקירות פרטיות בעומר

על מנת למצוא משרד חקירות פרטיות בעומר, עליכם קודם כל להבין מה אתם מבקשים לחקור. משרדי חקירות נותנים מענה על תחומים שונים, לכן אם אתם מבקשים לחקור אדם בתחום הכלכלי, יכול להיות שתעדיפו משרד אחר מאשר אם תבקשו לחקור את בן זוגכם בגלל חשד לבגידה.

לאחר מכן, עליכם להבין היכן תתבצע החקירה. במידה ואתם רוצים משרד חקירות פרטיות בעומר אז כדאי להבין האם החקירה תתבצע בעומר. במקרים רבים הנחקר בורח ממקום מגוריו ומסתתר. לכן, התאימו את מקום החקירה למשרד החקירות שאתם בוחרים. לדוגמא, אם החקירה תתנהל ברובה בקיבוץ בעומר, כדאי לכם לקחת משרד חקירות פרטיות בעומר. אך, אם החקירה תתנהל בבני ברק, כדאי לכם לקחת משרד חקירות פרטיות שמכיר את דרכי ההתנהלות במקום ויודע להשתלב מבלי לעורר חשד. כמו כן, במידה והנחקר ברח לחוץ לארץ כדאי לבחור בלש פרטי שמכיר את המדינה אליו ברח ויודע להתנהל בה. כדאי אפילו לשקול לבחור בבלש פרטי מאותה מדינה.

לבסוף בצעו השוואת מחירים ובררו מה כל בלש פרטי מציע באיזה מחיר. בהשוואת המחירים תוכלו להבין גם את טווח המחירים בשוק וגם את הדברים שמציע כל בלש בהתאם לצרכים שלכם.

 

משרד חקירות פרטיות בעומר- כמה זה עולה?

המחיר של משרד חקירות פרטיות בעומר מושפע ממספר קריטריונים שונים ולכן אין תשובה חד משמעית בנוגע לשאלה זו. לפניכם הקריטריונים השונים המשפיעים על המחיר –

היקף העבודהמשרד חקירות פרטיות בעומר

המחיר לחקירה פרטית יתומחר לפי שעות החקירה. לכן, ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר כך החוקר הפרטי יעבוד יותר שעות והמחיר יעלה בהתאם.

מרחק

החוקר הפרטי צריך להכיר את המקום בו החקירה מתבצעת. ככל שמקום החקירה יהיה רחוק יותר, כך המחיר יעלה. חשוב להבין שאם האדם מסתתר ייקח זמן לאתר את מקומו והדבר ישפיע על המחיר.

מטרת החקירה

ככל שמטרת החקירה תהיה מסובכת יותר, כלומר, ככל שהמידע אותו צריך להוכיח או להפריך יהיה קשה יותר למציאה, כך החוקר הפרטי יעבוד קשה יותר והמחיר יעלה.

כלים

יש חקירות בהן יש צורך להשתמש בכלים יקרים כמו מכשירי האזנה, מכשירים לראיית לילה, מצלמות מיוחדות ועוד. השימוש בכלים אלה ייקר את מחיר החקירה.

היקף הצוות

יש חקירות שמתבצעות על ידי חוקר פרטי אחד ויש חקירות שמצריכות צוות חוקרים מקיף. כאשר יש צורך ביותר מחוקר פרטי אחד ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם.

הגעה לבית משפט

בסוף החקירה החוקר הפרטי יגיע לבית המשפט ויציג את הראיות בפני שופט. עלות ההגעה לבית המשפט תנוע סביב 1,500 שקלים.

 

 

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו.

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי שיעשה עבורכם את העבודה

יש מצבים רבים אשר בהם אנשים מוצאים את עצמם נואשים לגמרי כאשר הם עומדים מול הרשויות או מול המשטרה כאשר אין מי שמוכן להתפנות לצורך

חקירות מס הכנסה – עשה ואל תעשה

חקירת מס הכנסה היא לא עניין של מה בכך. אם הוזמנתם לחקירה ברשות המיסים, ייתכן שאתם חשודים בעבירות מס מהותיות ויש סיכוי שיוגש נגדכם כתב

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים רבים. אם הנהלה של תאגיד

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו. למשל, בתאי שירותים ומקלחת אסור

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!