חוקר פרטי בגידות בקריות

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

חוקר פרטי בגידות בקריותהרבה מהחקירות הפרטיות, קשורות לבגידות. בני זוג רבים חושדים בבני זוגם שמנהלים רומנים מאחורי גבם. ישנם מקרים שהחשד הופרך ובן הזוג חשד לשווא. אך ברוב המקרים, בן הזוג צדק בחשדות שלו. בדרך כלל במקרים של בגידות ישנו פער בין בני הזוג ושינוי בהתנהגות של בן הזוג הבוגד. נרחיב על כך במאמר הבא, הכל אודות חוקר פרטי בגידות בקריות.

 

חוקר פרטי בגידות בקריות – מה נעשה במצב של בגידה?

זוגיות יכולה להיות דבר מדהים ויכולה לגרום לנו לאושר רב. במקרים של זוגיות טובה, בני הזוג תומכים אחד בשני ויודעים להתמודד גם ברגעים הפחות טובים. בכל זוגיות יש תקופות קשות מידי פעם. תקופות בהן הריבים הופכים להיות חלק מהשגרה, הנוכחות של בן הזוג הופכת לקשה ולבלתי נסבלת. יש אנשים שמצליחים להתמודד עם התקופות האלה, ומצליחים לצמוח מהן. אך, במקרים רבים, אחד מבני הזוג מחפש מקור אושר חדש במקום הזוגיות שרק גורמת לו לתחושות רעות. מקור האושר החדש במקרים רבים הוא מאהב. בני הזוג מתחילים לנהל רומן שמהווה עבורם בריחה מהמציאות ומהתמודדות עם הקשיים היומיומיים. רומנים יכולים להתפתח גם בתקופות טובות, אך בדרך כלל, הדבר קורה כשהזוגיות בקשיים.

 

חושדים בבן זוגכם? מה לעשות?

אם אתם חושדים שבן זוגכם מנהל רומן מאחורי גבכם, הדבר היחיד שתרצו הוא לגלות את האמת. קודם כל, בלי ידיעת האמת, מאוד קשה להחליט מה לעשות. ההחלטה יכולה להיות לפרק את הזוגיות ולהמשיך הלאה או לנסות לשקם את הזוגיות ולעבוד עליה. אך, לשם החלטה כלשהי, גילוי האמת חשוב מאוד. כנראה שהדבר הראשון שתרצו לעשות הוא להתעמת עם בן הזוג. לנסות לאמת אותו עם החשדות שלכם. אך חשוב להבין שלא תמיד התעמתות עם בן הזוג היא הדבר הטוב. במקרים חמורים, בן הזוג עלול להעלים ראיות מהבגידה שלו כך שלא תוכלו להשתמש בהם נגדו בבית משפט. בנוסף, יש לקחת בחשבון שאם החשדות שלכם לא נכונים, בן הזוג יכול להעלב עד כדי רצון לפרידה. בנוסף, אם בן הזוג ישקר לכם לא בהכרח תצליחו להבין זאת. לכן, אנשים רבים שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי בגידות בקריות. החוקר הפרטי ינהל חקירה על בן זוגכם. בחקירה הוא ינהל מעקבים ותצפיות על בן הזוג על מנת להבין את שגרת יומו, לראות אם מי הוא מסתובב, מתי ולמה. מי האנשים החדשים בחייו אם יש כאלה ועוד. בסוף החקירה, החוקר הפרטי יידע להגיד לכם את האמת על בן זוגכם ובנוסף לכך יהיו לו ראיות שיוכלו לשמש אתכם בבית משפט, במקרה הצורך.

 

 

חוקר פרטי בגידות בקריות – מה הסימנים לבגידה?

חוקר פרטי בגידות מומלץ בקריותחוקר פרטי ממליץ לכם לפתוח עיניים ולהיות ערניים. כשבן הזוג מנהל רומן מאחורי גבכם, ברוב המקרים ניתן לשים לב לסימנים רבים שיכולים להעיד על הסתרת מידע מצד בן הזוג.

שינויים בהתנהגות:

  • שינויי התנהגות – שינויי התנהגות יכולים להעיד על בגידה. שינויי התנהגות יכולים להתבטא במגוון דרכים, חיוביות ושליליות. קודם כל לשם כך חשוב להכיר את בן זוגכם טוב. חשוב להבין שיש פעמים בהן בן הזוג משנה את ההתנהגות מסיבות אחרות, אך, במקרים רבים הדבר מעיד על רומן. שינוי חיובי יכול להתבטא בהפגנת חיבה יותר מתמיד. פתאום הוא שולח פרחים ומתקשר בלי סוף. במקרים רבים הדבר מעיד על כך שבן הזוג מסתיר מכם משהו ומנסה לפצות על כך. שינוי התנהגות נוסף יכול להתבטא בריחוק מנטלי. כלומר, בן הזוג נמצא פיזית לידכם אך הוא לא באמת מחובר. יש לו הרבה הרהורים ומחשבות, הוא מפליג במחשבה ובחוסר שקט נפשי הרבה. עוד שינוי התנהגות יכול להיות בהרגלי היציאה מהבית. בדרך כלל במקרים של בגידות, בן הזוג ינסה לחפש סיבות לצאת מהבית כמה שיותר. הדבר יכול להתבטא בהתנדבויות להסתובב עם הכלב יותר מתמיד ובסיבובים ארוכים מאוד. בנוסף, שעות החזרה של בן הזוג מהעבודה מתאחרות באופן קבוע. אלו יכולים להיות מפגשים רבים עם חברים חדשים שמעולם לא שמעתם עליהם בעבר. פתאום לבן הזוג יש תחביבים חדשים או השתתפות בחוגים חדשים ועוד. שינוי התנהגות נוסף יכול להתבטא בכך שבן הזוג ממהר להחליף בגדים או להתקלח כל פעם כשחוזר הביתה.
  • שינויים בהתנהגות הכלכלית – שינויים בהתנהגות הכלכלית, יכולים להתבטא במגוון דרכים. קודם כל, יש תחושה של הסתרה בכל הקשור לכסף. הדבר יכול להתבטא בפתיחת חשבון בנק חדש נפרד או במשיכת סכום כסף גבוה מחשבון הבנק. בנוסף, במקרים רבים, בן הזוג לא מצליח לטשטש את עקבותיו הכלכליים וכך פתאום תראו חיובים רבים בכל מיני מקומות כמו מסעדות, בתי מלון, חנויות תכשיטים ועוד. תוכלו פתאום לגלות הוצאות על דירה נוספת שבן הזוג משכיר ועוד.

שינויים חיצוניים:

  • חוקרים פרטיים בגידות בקריותהסתרה של הטלפון הנייד – אם לבן זוגכם יש התנהלות חשודה בכל הקשור לטלפון הנייד או למחשב שלו. יכול להתבטא בכך שבן הזוג לוקח את הטלפון הנייד איתו לכל מקום כל הזמן. לא משנה מה המצב ולאן הולך לוקח איתו את הטלפון- למקלחת, לשירותים, הולך לישון איתו, אוכל איתו ועוד. יכול להתבטא גם אם בן הזוג שם ססמה או החליף ססמה לטלפון הנייד שלו או למחשב. הדבר יכול להעיד על כך שיש לבן הזוג דברים שברצונו להסתיר מכם ולכן אם תקחו לו את הטלפון תצטרכו את עזרתו עם הססמה. דרך נוספת שיכולה להעיד על התנהלות שונה עם הטלפון הנייד היא אם אתם שמים לב לשיחות וואטסאפ, הודעות או מיילים מחוקים. הסטוריית החיפוש במחשב מחוקה ועוד. כל אלה יכולים להעיד על הסתרת מידע מכם. בנוסף, אם הטלפון של בן הזוג תמיד נמצא על מצב שקט, כבוי או על מצב טיסה הדבר גם עלול להעיד על הסתרת מידע. שכן, בן הזוג, מעדיף לא לקבל שיחות בכלל מאשר לקבל שיחה לא מתאימה בזמן הלא נכון. גם נסיעה ברכב, בן הזוג יעדיף לנתק שיחות מאשר לדבר לידכם בדיבורית או על רמקול.
  • התעסקות במראה החיצוני – אנשים רבים שמנהלים רומן מתחילים להתעסק יותר במראה החיצוני שלהם. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי על ידי שמירה על המשקל. בן הזוג נרשם לחדר הכושר, מתחיל לעשות ספורט יותר מתמיד. שומר על תזונה בריאה ונכונה. יכול לבוא לידי ביטוי גם בשינויים של הרגלי הטיפוח וההגיינה. בן הזוג שלא נהג לשים בושם בעבר פתאום מרסס את עצמו לפני כל יציאה מהבית. דואגים להשאר מסודרים. בנוסף, אם בן הזוג מתחיל לקנות הרבה בגדים חדשים ונעליים חדשות ואכפת לו כל פעם איך הוא יוצא מהבית ואיך הוא נראה. תשומת לב רבה למראה החיצוני יכול להעיד על ניהול רומן. חשוב לזכור שלפעמים לבן הזוג באמת אכפת מהמראה החיצוני שלו, אך אם אתם מזהים שינוי דרסטי בהתנהגות של בן הזוג בכל הנוגע למראה החיצוני, בדרך כלל הדבר מעיד על רומן.
  • יחסי מין – שינויים בקיום יחסי המין יכולים להעיד על ניהול רומן.  יכול להתבטא בהגברת החשק המיני או בחוסר חשק מיני דרסטי. כלומר יכול להתבטא בכך שבן הזוג מנסה לקיים יחסי מין יותר מברגיל ומנסה דרכים חדשות ויצירתיות, שלא הייתם רגילים אליהם לפני. או שיתבטא בכך שבן הזוג מנסה להמנע מיחסי מין באופן קבוע. מתרץ סיבות למה לא רוצה לקיים יחסי מין וכבר אין אינטימיות.

 

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
חוקר פרטי בחריש

  מעוניינים לרכוש את שירותיו של חוקר פרטי בחריש? כנראה יש כמה שאלות שאתם רוצים לקבל תשובה לפני כן. ביניהם איך למצוא חוקר פרטי טוב

חוקר פרטי בעומר

  מעוניינים לרכוש את שירותיו של חוקר פרטי בעומר? כנראה יש כמה שאלות שאתם רוצים לקבל תשובה לפני כן. ביניהם איך למצוא חוקר פרטי טוב

חוקר פרטי בתל-אביב

  מעוניינים לרכוש את שירותיו של חוקר פרטי בתל-אביב? כנראה יש כמה שאלות שאתם רוצים לקבל תשובה לפני כן. ביניהם איך למצוא חוקר פרטי טוב

התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!