חוקר פרטי מומלץ

תוכן עניינים

איפה מוצאים חוקר פרטי מומלץ

מעוניינים לרכוש את שירותיו של חוקר פרטי במרכז? כנראה יש כמה שאלות שאתם רוצים לקבל תשובה לפני כן. ביניהם איך למצוא חוקר פרטי טוב וכמה יעלה לכם להעסיק חוקר פרטי.
ננסה לענות על השאלות האלה עבורכם.

חוקר פרטי מומלץ- מה זה ובאילו תחומים עוסק?

חוקר פרטי הוא אדם שאוסף מידע על הזולת. החוקר הפרטי, מבצע את עבודתו בחשאיות מלאה. כל מטרתו היא לאסוף פרטים ולהצליח לגלות את המידע הנדרש בדרכים חוקיות ודיסקרטיות. המידע אותו חוקר פרטי אוסף, בדרך כלל יהיה המידע אותו הנחקר מנסה להחביא כמה שיותר. החוקרים הפרטיים משתמשים בכלים מיוחדים שעוזרים להם להגיע לחקר האמת. עבודתו של החוקר הפרטי תתבצע בעיקר דרך ריגול, הסוואות, מעקבים וכלים שונים.  חוקר פרטי ישתמש בכל מה שיכול לעזור לו בחקירה. זה יכול להיות רשתות חברתיות ובדיקה של האדם הנחקר דרכן, אינטרנט וכל מקור מידע גלוי כלשהו שקיים על האדם הנחקר. החוקר הפרטי יכול להגיע לכל מיני מאגרי מידע חוקיים. במקרה הצורך הוא ישתמש בכלים מיוחדים של האזנות, מצלמות מיוחדות, ראיית לילה ועוד. החוקר הפרטי נדרש להיות יצירתי מאוד, חד מאוד, צריך לדעת לאלתר לפי מה שקורה בפועל בשטח. בנוסף, לחוקר הפרטי צריכה להיות יכולת זיכרון טובה מאוד לפרטים קטנים ושוליים.
החוקר הפרטי יודע לחכות בסבלנות עד סיום החקירה.

מה התחומים בהם חוקר פרטי עוסק?

ישנם תחומים רבים מאוד בהם חוקרים פרטיים יכולים לעסוק. ריכזנו פה את התחומים השכיחים ביותר.

בגידות- חוקרים פרטיים רבים חוקרים בגידות של בני זוג. הם חושפים חוסר נאמנות, בודקים עם מי הנחקר מסתובב ולמה. החוקרים הפרטיים יודעים להבין מה נחשב לפעילות חשודה של בן הזוג ועוקבים אחריו. בנוסף יכול להיות שבן הזוג מעלים רכוש של בן הזוג השני, דבר נוסף שחוקר פרטי יידע לשים לב אליו.

חקירות כלכליות- חקירות כלכליות  בהן החוקר הפרטי אוסף פרטים כלכליים לגבי האדם הנחקר. כל מה שקשור למשכורת שלו, נכסים, חובות, אם הוא מעלים כספים או נכסים, אם יש לו חשבונות בנק שלא על שמו ועוד. חקירות אלה יכולות להתבצע כלפי אדם ספציפי ויכולות להתבצע כלפי ישות עסקית.

חקירות מסחריות- כל מה שקשור לארגונים. החקירה יכולה להיות לגבי גניבות או מעילות של העובדים בארגון, בחינה ויישום של אפשרויות הגנה שונות בפני סיכונים עתידיים שיכולים לבוא.

מודיעין עסקי- חקירות אלה למעשה אוספות מידע עסקי על העסק המתחרה בצורה חוקית. עסקים רבים פועלים באסטרטגיות כאלה.

חקירות פליליות- חקירות פליליות הן חקירות שמטרתן למצוא מידע שיעזור להוכיח פשעים או עבירות פליליות של הנחקר. אלו יכולות להיות עבירות במשפחה כמו אלימות, התעללות מינית, התעללות בקשישים או בילדים, סחיטה ועוד. חקירות אלה מצריכות בדיקה מקיפה, יסודית וחשאית.

בריונות ברשת- חקירות בכל הנוגע לבריונות ברשת. זו יכולה להיות חקירה בקשר לאלימות מילולית או השפלות שנעשות ברשת. חקירות כאלה יכולות להגיע לאיתור גורמים אלימים שמאיימים על אדם או על מוסד.

איך נמצא חוקר פרטי מומלץ?

ישנם חוקרים פרטיים רבים ברחבי הארץ, אז איך נמצא את החוקר הפרטי המומלץ ביותר? קודם כל צריך להבין מה בדיוק מה אתםמה תחומי העיסוק של חוקר פרטי מבקשים לחקור, מה החקירה מצריכה, באילו איזורים היא תתרחש, האם יש צורך בכלים משוכללים ועוד. כל אלה יכולים להשפיע על בחירתכם של חוקר פרטי מומלץ.

תחילה, יש להבין מה החקירה, את מה אתם חוקרים. אתם חוקרים את בן הזוג בגלל חשד לבגידה? אתם מבקשים לאסוף מידע על עסק מתחרה? הבנה של החקירה יכולה להוביל אתכם לחוקרים פרטיים שונים שכל אחד מתמחה בנושא אחר.

לאחר מכן, יש לקחת בחשבון את המקום בו החקירה תתנהל. יש מקומות שקשה מאוד להטמע בהם, או שהחוקים בהם שונים מאוד. לדוגמא קיבוץ בצפון, או בני ברק. שני אלה שונים מאוד ומצריכים דרכי התנהלות שונות. לכן, וודאו אם החוקר הפרטי אותו אתם רוצים להעסיק יודע להתנהל באיזורים אלה.

לאחר מכן, בצעו השוואת מחירים של חוקרים פרטיים ובדקו מה כל אחד מציע לכם. יכול להיות שדרך השוואת המחירים תצליחו להבין מי החוקר הפרטי שנשמע לכם הכי מקצועי. בנוסף, בהשוואת מחירים תוכלו להבין את טווח המחירים ולבחור בחוקר הפרטי במחיר הנוח לכם ביותר. יכול להיות, שדרך השוואת המחירים תמצאו חוקר פרטי שמציע עבורכם שלל אפשרויות, עושה רושם מקצועי מאוד ותהיו מוכנים לשלם על כך קצת יותר. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בחוקר פרטי מומלץ עם השירות הטוב ביותר.

מה ישפיע על המחיר של חוקר פרטי מומלץ?

ישנם קריטריונים רבים שישפיעו על המחיר של חוקר פרטי מומלץ, לכן אין תשובה חד משמעית. כל חקירה תתומחר באופן שונה. כעת, נסביר את הקריטריונים השונים המשפיעים על המחיר של חוקר פרטי מומלץ.

היקף העבודה

ככל שהעבודה הנדרשת תהיה מקיפה יותר ותצריך מהחוקר הפרטי יותר שעות עבודה כך המחיר יעלה. בדרך כלל התמחור של חוקרים פרטיים הוא שעתי. לכן, יש לקחת בחשבון שהצעת המחיר הראשונית תהיה על פי הערכה של כמות השעות הנדרשת, אך בפועל הדברים יכולים להשתנות.

מרחק

כפי שציינו מעל, החוקר הפרטי צריך להכיר את המקום בו החקירה מתבצעת. צריך להבין שיכולים להיות מקרים בהם מקום הנחקר יהיהחוקר פרטי מומלץ לחקירות כלכליות רחוק ונידח. ישנם מקרים שהאדם הנחקר בורח לחוץ לארץ ומסתתר. כל אלה ישפיעו על המחיר. קודם כל המרחק. ככל שמקום החקירה יהיה רחוק יותר, כך המחיר יעלה. אם האדם מסתתר ייקח זמן לאתר את מקומו. בנוסף, אם הנחקר בחוץ לארץ, החקירה תצריך טיסות וסידורי לינה בחוץ לארץ, מה שישפיע על המחיר של החקירה אף יותר.

מטרת החקירה

לכל חקירה יש מטרות ויעדים שונים, לדוגמא חקירת בגידה או חקירה כלכלית זה אלו שתי מטרות שונות. ככל שמטרת החקירה תהיה מסובכת יותר, כלומר, ככל שהמידע אותו צריך להוכיח או להפריך יהיה קשה יותר למציאה, כך העובד הפרטי יעבוד קשה יותר והמחיר יעלה.

כלים

ציינו קודם שבמקרים רבים חוקר פרטי ייאלץ להשתמש בכלים מיוחדים. ככל שהחקירה מסובכת יותר כך יהיה צורך בכלים אלה. יש לקחת בחשבון שהכלים האלה יקרים מאוד והרבה פעמים התפעול שלהם עולה כסף. כלים אלה יכולים להיות מצלמות מיוחדות ומשוכללות בעלות זום גבוה מאוד, מכשירי האזנה מתקדמים ומיוחדים, מכשור לראיית לילה ועוד, אלה ייקרו את החקירה.

היקף הצוות

יש חקירות שמצריכות צוות חוקרים מלא, מקצועי ומנוסה. אם החקירה תצריך יותר מבלש פרטי אחד, ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם.

קושי החקירה

ככל שהחקירה תהיה יותר מורכבת כך המחיר יעלה בהתאם. חקירה מורכבת תכיל את מגוון הקריטריונים שהצגנו- מקום הנחקר לא ידוע ורחוק, צוות שמורכב ממספר בלשים פרטיים, צורך בכלים מתקדמים ויקרים, ועבודה בשעות רבות.

הגעה לבית משפט

כאשר החקירה מגיעה לסיום ונאספו כלל הראיות הנדרשות, הבלש הפרטי בדרך כלל יצטרך להציג את אותן ראיות בבית משפט. מחיר ההגעה לבית המשפט ינוע בדרך כלל סביב 1500 שקלים לאדם. כלומר, אם יש מספר בלשים פרטיים, רק הצגת הראיות בבית המשפט יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה

מאמרים אחרונים שלנו

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא רק בתחום האישות שבינו לבינה,

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי חקירות פרטיות, יציף מייד במוחנו

רשימת חוקרים פרטיים מורשים

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי, מנוסה ומיומן ושיבצע את עבודתו

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה קיים. בעשורים האחרונים חלה התפתחות