חוקר פרטי מחירים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חוקר פרטי מחיריםחוקר פרטי מחירים

כאשר אנו זקוקים לשירותו של איש מקצוע, המומחה במקצועו, בכל תחום, אנו לרוב נבחר את איש המקצוע בהתאם לאיכות שירותו ולא לכמות ועלויות השירות. בכל הקשור למצבים חשובים ומשמעותיים ולשירות שהתמורה בגינו חשובה במיוחד או ענייניה לא ניתנים להימור, אין מקום או צורך להתמקח על מחירים. ובכל זאת, כמו בכל צומת דרכים בחיים, אנו לרוב נעשה בירור אודות השירותים שאנו מקבלים, מחיריהם וכמובן המלצות אודות אנשי המקצוע. בחקירות פרטיות, הנועדו לתת בעבורנו פתרון לצמתי דרכים הן בתחומי הנישואין, הזוגיות, השותפות או העבודה, מקום שהמון מונח על הכף, חשוב לצד בדיקת המחירים, להבין את איכות השירות הניתן. עבור חוקר פרטי מחירים אינם מקור חשיבות השירות, כי אם אופי השירות וחקר האמת. 

עבור חוקר פרטי מחירים אינם מהות העניין, אלא שקט נפשי ששווה הכל

עלות שירות מסוג חקירות פרטיות אמנם איננו זול, אך ביחס לתמורה המתקבלת, השקט הנפשי וחוסר הוודאות שמוסר, אין כלל ספק כי מדובר בטיפה בים. כאשר נבצע את סקר השוק ונחפש את איש המקצוע הטוב ביותר עבורנו, נשים לב כי בכל הקשור לשירות חוקרים פרטיים, אין מענה ספציפי לכך. כלומר, מאחר שעבור חוקר פרטי מחירים לא נקבעים בחישוב קריטריון אחד, אלא מספר קריטריונים גם יחד כמו אופי הסוגיה, באילו דרכים יש לנקוט על מנת להגיע לפתרון, כמות הזמן הנדרשת, המרחק הנדרש להגעה וכדומה, אין עלות ספציפית או קבועה לשירות זה.

כן חשוב לדעת, כי כאשר אנו מחפשים אחר חוקר פרטי איכותי, מהימן ומנוסה, עלינו לתור אחר מספר אלמנטים ראשוניים על מנת לאשש שאכן מדובר באיש מקצוע. בין היתר יש לבדוק רישיון חוקר פרטי בתוקף וכן המלצות. חשוב להבין שבאשר לנושא כה רגיש, מחיר זול מדי, יעיד על שירות לא מקצועי מספיק או לא איכותי מספיק, וכזה שבטווח הארוך יעלה הרבה יותר מאחר שאינו יספק את התוצאות והמידע המתבקש על ידכם. או במקרה הגרוע יותר, אף עלולה החקירה להתגלות בפני הנחשד ואולי אף עלול מידע לזלוג החוצה. לכן חשוב להבין, שבכל הנוגע לחקירות פרטיות אין קיצורי דרך. יש לשלם את המחירים הנהוגים בשוק על מנת לקבל תוצאה לא פחות ממדויקת ומצוינת, למען השקט הנפשי שלכם.

מחירים עבור שירותו של חוקר פרטי 

מגוון הפרמטרים הקובעים את המחיר הוא רב ומשתנה, כמו למשל מורכבות החקירה, רמת החקירה הנדרשת, המשימה או המשימה להן החוקר צריך להידרש, הזמן אותו צריך החוקר הפרטי להשקיע במקרה ועוד. כמובן, שמקרים סבוכים יותר, או כאלו שיקחו זמן רב יותר לפתרון, גם יעלו יותר. בממוצע, שעת מעקב ע"י חוקר פרטי מוסמך תעלה בין 300-500 ש"ח לשעה. לרוב, יהיו גם עלויות נוספות בגין נסיעות למקום החקירה המבוקש. עוד פרמטר שיש לשים דגש עליו, הוא מינימום שעות. רוב החוקרים הפרטיים לא יצאו למשימות בנות שעה או שעתיים, ולרוב תידרשו לשלם על מינימום של 3 שעות למקרה.

ישנו הסדר נוסף של מחיר גלובלי. הסדר זה ניתן במצב בו חקירתכם מורכבת ודורשת מענה גדוש יותר, וכן חשוב שהמקרה לכשעצמו יתאים לסוג הסדר זה. כך, העלות הסופית יכול ותהיה משתלמת ושווה יותר מאשר תשלום שעתי, בהנחה שההסדר הגלובלי אכן מתאים למקרה.

מה כלול במחיר שירותו של החוקר הפרטי?

מעבר לחקר האמת וגילויה, ישנם עוד מספר נתונים משמעותיים אשר יתקבלו בתמורה לתשלום מיטב כספכם ואשר ישרתו את המטרה הסופית לשמה פניתם אל החוקר הפרטי שלכם. כך למשל, דוח מקרה, הכולל את כלל הפרטים של האובייקט הנעקב, מחולק לשעות, זמנים ומעשים, והכל באופן מסודר לתפארת. צילומים של האובייקט- צילומי סטילס וצילומי וידאו המתעדים את פעילות האובייקט המתוארת בדוח וכן דיסק מחשב המאחד את כל אלו.

אם אתם מצויים בחוסר וודאות שמקשה עליכם לתפקד ביום יום, באשר למערכת היחסים הזוגית שלכם, בשותפות בעבודה או כל מקרה אחר, אל תהססו לפנות לחוקר פרטי מקצוע לסיוע ופתרון. החוקר הפרטי שלכם יעניק לכם במקצועיות יתרה את התשובות לכל השאלות שלכם, מהר יותר ממה שחשבתם, וישיב לכם את חייכם בחזרה, וגם את השלווה, השקט והחיוך.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע