חקירות עסקיות

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חוקר פרטי

חקירות עסקיותרוצים לבדוק את המצב הכלכלי של השותף הפוטנציאלי? מעוניינים לרכוש עסק חדש אך רוצים לוודא מה מצבו? על מנת לוודא פרטים אלה, עליכם לבצע חקירות עסקיות. חקירות עסקיות מתבצעות על ידי חוקרים פרטיים המתמחים בתחום זה.  

 

מהן חקירות עסקיות?

חקירות עסקיות הן חקירות שמתבצעות במטרה לאסוף נתונים כלכליים על אדם או עסק. במסגרת החקירות העסקיות יאותר רכושו של הנחקר, נכסיו, עסקיו ומצבו הכלכלי כולל חשבונות בנק לא על שמו, האם יש לו חובות ועוד. 

כיצד מתבצעות חקירות עסקיות?

חקירות עסקיות מתנהלות על ידי חוקרים מקצועיים ומנוסים שעברו הכשרה לביצוע חקירות כאלה. חשוב להבין שחקירות עסקיות מתבצעות תוך שמירה מלאה על החוק. אם יימצאו ראיות שהושגו בדרכים לא חוקיות הן לא יהיו קבילות בבית המשפט ולא יעזרו לכם במטרה שלכם. לכן, חשוב מאוד לוודא שהכל נעשה בהתאם לחוקים ושכל הראיות שיושגו יהיו קבילות בבית המשפט

בתחילת החקירה יתבצע תחקיר עמוק שמטרתו לאתר את מיקום החייב (במידת הצורך). כחלק מהתחקיר החוקר הפרטי יתחקה אחר חייו של הנחקר בכל תחום, כאשר המרכזי יהיה התחום הכלכלי. 

 

שלבי החקירות העסקיות

חקירות עסקיות מתבצעות בשני שלבים- חקירה סמויה וחקירה גלויה-

חקירה סמויה

בשלב זה, החקירה מתבצעת ללא ידיעתו של הנחקר. בשלב החקירה הסמויה, החוקר הפרטי אוסף מידע עסקי וכלכלי על הנחקר- באמצעות צו משפטי מתאים. בשלב הזה מתבצעים מעקבים פיזיים ודיגיטליים על הנחקר, הכוללים תצפיות, האזנות סתר ועוד. 

חקירה גלויה

בשלב זה, החקירה מתבצעת בידיעתו של הנחקר. המעבר לשלב החקירה הגלוי יתבצע בהתאם לשיקול דעתו של מבקש החקירה. בדרך כלל שלב זה יגיע ברגע שאותו אדם ירגיש שיש בידיו את המידע הנדרש להוכיח את מצבו הכלכלי של הנחקר. 

 

מתי מבצעים חקירות עסקיות?

  • איסוף מודיעין עסקי- מודיעין עסקי נאסף במטרה לגלות פרטים על העסק המתחרה. על ידי איסוף מודיעין עסקי תוכלו לגלות מה הרווחים של המתחרים, האם הם ביצעו השקעות כספיות שונות, האם הם ביצעו רכישות, מיזוגים שהם עתידיים לבצע ועוד.
  • סכסוכים עסקיים- על רקע פשיטת רגל, הונאות כלכליות, פירוק שותפויות ועוד.
  • עיקולים- חקירות עסקיות עוזרות באיסוף מידע על היכולת הכלכלית של מעוקל. ניתן לגלות על רכוש מוסתר, מקום מגוריו, האם יש בבעלותו רכב, מה השווי של דברים בנמצאים באחזקתו ועוד. 
  • גביית חובות- במידה שאדם חייב לכם כסף, חקירות עסקיות יכולות לעזור לכם להיות במעקב ולאסוף מידע על מצבו הכלכלי ואם ביכולתו להשיב את החובות. 

שני היבטים מרכזיים לביצוע חקירות עסקיות

היבט ראשון- תחרות

עולם העסקים הוא עולם לא קל בכלל. קיימת בו תחרות גדולה בין עסקים שמציעים מוצר או שירות דומה. עליכם ללמוד את המתחרים שלכם, להבין את דרכי הפעולה שלהם, מה החוזקות שלהם, מה החולשות שלהם וכיצד עליכם להתמודד מולם. 

התחרות העסקית רק הולכת ונעשית מורכבת יותר במהלך השנים. האפשרויות מתרחבות ויכולים להיות מתחרים גם ממדינות אחרות. 

על מנת לקבל מידע על המתחרים שלכם ולהיערך מולם נכון, יש לבצע חקירות עסקיות. 

בחקירות תקבלו מידע עסקי על המתחרים שלכם. בחקירות אלה תגלו כמה שיותר פרטים על העסקים המתחרים. כך תוכלו לגלות מה הרווחים של המתחרים, אילו השקעות כספיות ביצעו, האם ביצעו רכישות, האם עתידים לבצע מיזוגים, האם מוסיפים שותף, כיצד עובד השיווק שלהם ועוד. 

מטרת החקירה העסקית בהיבט התחרותי היא לספק מודיעין  עסקי מהימן, שיעזור בגיבוש צעדים נכונים ואסטרטגיה עסקית חכמה ומבוססת. 

היבט שני- שותפות

כאשר מנהלים עסק יכולים ליצור שיתופי פעולה שיובילו לצמיחתו של העסק, להוסיף שותף חדש שיכול לתרום לעסק ועוד. אך לא תמיד יודעים הכל על האדם שמולנו. בסופו של דבר, השותפות צריכה להוביל לצמיחה של העסק ושל בעל העסק. במידה ותצרפו שותף עם חובות כלכליים אתם יכולים להוביל את העסק שלכם לבעיות כלכליות קשות. לכן, לפני שמצרפים שותף חדש חשוב מאוד לוודא את המצב הפיננסי שלו. 

חשוב לקחת בחשבון, כי יכולים להיות מצבים בהם המתחרים ישלחו עובד מטעמם על מנת לדלות מידע על העסק שלכם. לכן, חשוב להבין שמטרותיו של השותף הפוטנציאלי נקיות. 

כאן החקירות נועדו להעניק מידע על מצבו הכלכלי של אדם טרם שותפות עסקית. החקירה תתבצע על ידי מעקבים, האזנות ותצפיות. חקירה כזו יכולה לקחת זמן רב, והיא מצריכה גיבוש תובנות חשובות. החקירה חייבת להתבצע באופן מקיף ומדויק שכוללת עבודת תחקיר ובסופה מתקבלות ראיות שיכולות לאשש או להפריך חשדות קיימים. 

 

כמה עולות לבצע חקירות?

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי כיוון שתלויה בגורמים שונים כמו היקף החקירה, מורכבות החקירה, היקף הצוות הנדרש, המקום בו מתבצעת החקירה ועוד. במידה והחקירה מתבצעת בשבתות ובחגים כמובן שהמחיר יעלה בהתאם. תעריף שבת הוא 150% מהתעריף הרגיל ולכן יש לקחת זאת בחשבון. כמו כן, שלב הצגת הראיות בבית המשפט הוא שלב שבא לידי ביטוי במחיר. בדרך כלל המחיר להצגת הראיות בבית המשפט ינוע סביב 1,500 שקלים. 

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חקירות עסקיות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

מאמרים אחרונים שלנו

חקירות מס הכנסה – עשה ואל תעשה

חקירת מס הכנסה היא לא עניין של מה בכך. אם הוזמנתם לחקירה ברשות המיסים, ייתכן שאתם חשודים בעבירות מס מהותיות ויש סיכוי שיוגש נגדכם כתב

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים רבים. אם הנהלה של תאגיד

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו. למשל, בתאי שירותים ומקלחת אסור

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!