חקירות עסקיות

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חקירות עסקיותרוצים לבדוק את המצב הכלכלי של השותף הפוטנציאלי? מעוניינים לרכוש עסק חדש אך רוצים לוודא מה מצבו? על מנת לוודא פרטים אלה, עליכם לבצע חקירות עסקיות. חקירות עסקיות מתבצעות על ידי חוקרים פרטיים המתמחים בתחום זה.  

 

מהן חקירות עסקיות?

חקירות עסקיות הן חקירות שמתבצעות במטרה לאסוף נתונים כלכליים על אדם או עסק. במסגרת החקירות העסקיות יאותר רכושו של הנחקר, נכסיו, עסקיו ומצבו הכלכלי כולל חשבונות בנק לא על שמו, האם יש לו חובות ועוד. 

כיצד מתבצעות חקירות עסקיות?

חקירות עסקיות מתנהלות על ידי חוקרים מקצועיים ומנוסים שעברו הכשרה לביצוע חקירות כאלה. חשוב להבין שחקירות עסקיות מתבצעות תוך שמירה מלאה על החוק. אם יימצאו ראיות שהושגו בדרכים לא חוקיות הן לא יהיו קבילות בבית המשפט ולא יעזרו לכם במטרה שלכם. לכן, חשוב מאוד לוודא שהכל נעשה בהתאם לחוקים ושכל הראיות שיושגו יהיו קבילות בבית המשפט

בתחילת החקירה יתבצע תחקיר עמוק שמטרתו לאתר את מיקום החייב (במידת הצורך). כחלק מהתחקיר החוקר הפרטי יתחקה אחר חייו של הנחקר בכל תחום, כאשר המרכזי יהיה התחום הכלכלי. 

 

שלבי החקירות העסקיות

חקירות עסקיות מתבצעות בשני שלבים- חקירה סמויה וחקירה גלויה-

חקירה סמויה

בשלב זה, החקירה מתבצעת ללא ידיעתו של הנחקר. בשלב החקירה הסמויה, החוקר הפרטי אוסף מידע עסקי וכלכלי על הנחקר- באמצעות צו משפטי מתאים. בשלב הזה מתבצעים מעקבים פיזיים ודיגיטליים על הנחקר, הכוללים תצפיות, האזנות סתר ועוד. 

חקירה גלויה

בשלב זה, החקירה מתבצעת בידיעתו של הנחקר. המעבר לשלב החקירה הגלוי יתבצע בהתאם לשיקול דעתו של מבקש החקירה. בדרך כלל שלב זה יגיע ברגע שאותו אדם ירגיש שיש בידיו את המידע הנדרש להוכיח את מצבו הכלכלי של הנחקר. 

 

מתי מבצעים חקירות עסקיות?

  • איסוף מודיעין עסקי- מודיעין עסקי נאסף במטרה לגלות פרטים על העסק המתחרה. על ידי איסוף מודיעין עסקי תוכלו לגלות מה הרווחים של המתחרים, האם הם ביצעו השקעות כספיות שונות, האם הם ביצעו רכישות, מיזוגים שהם עתידיים לבצע ועוד.
  • סכסוכים עסקיים- על רקע פשיטת רגל, הונאות כלכליות, פירוק שותפויות ועוד.
  • עיקולים- חקירות עסקיות עוזרות באיסוף מידע על היכולת הכלכלית של מעוקל. ניתן לגלות על רכוש מוסתר, מקום מגוריו, האם יש בבעלותו רכב, מה השווי של דברים בנמצאים באחזקתו ועוד. 
  • גביית חובות- במידה שאדם חייב לכם כסף, חקירות עסקיות יכולות לעזור לכם להיות במעקב ולאסוף מידע על מצבו הכלכלי ואם ביכולתו להשיב את החובות. 

שני היבטים מרכזיים לביצוע חקירות עסקיות

היבט ראשון- תחרות

עולם העסקים הוא עולם לא קל בכלל. קיימת בו תחרות גדולה בין עסקים שמציעים מוצר או שירות דומה. עליכם ללמוד את המתחרים שלכם, להבין את דרכי הפעולה שלהם, מה החוזקות שלהם, מה החולשות שלהם וכיצד עליכם להתמודד מולם. 

התחרות העסקית רק הולכת ונעשית מורכבת יותר במהלך השנים. האפשרויות מתרחבות ויכולים להיות מתחרים גם ממדינות אחרות. 

על מנת לקבל מידע על המתחרים שלכם ולהיערך מולם נכון, יש לבצע חקירות עסקיות. 

בחקירות תקבלו מידע עסקי על המתחרים שלכם. בחקירות אלה תגלו כמה שיותר פרטים על העסקים המתחרים. כך תוכלו לגלות מה הרווחים של המתחרים, אילו השקעות כספיות ביצעו, האם ביצעו רכישות, האם עתידים לבצע מיזוגים, האם מוסיפים שותף, כיצד עובד השיווק שלהם ועוד. 

מטרת החקירה העסקית בהיבט התחרותי היא לספק מודיעין  עסקי מהימן, שיעזור בגיבוש צעדים נכונים ואסטרטגיה עסקית חכמה ומבוססת. 

היבט שני- שותפות

כאשר מנהלים עסק יכולים ליצור שיתופי פעולה שיובילו לצמיחתו של העסק, להוסיף שותף חדש שיכול לתרום לעסק ועוד. אך לא תמיד יודעים הכל על האדם שמולנו. בסופו של דבר, השותפות צריכה להוביל לצמיחה של העסק ושל בעל העסק. במידה ותצרפו שותף עם חובות כלכליים אתם יכולים להוביל את העסק שלכם לבעיות כלכליות קשות. לכן, לפני שמצרפים שותף חדש חשוב מאוד לוודא את המצב הפיננסי שלו. 

חשוב לקחת בחשבון, כי יכולים להיות מצבים בהם המתחרים ישלחו עובד מטעמם על מנת לדלות מידע על העסק שלכם. לכן, חשוב להבין שמטרותיו של השותף הפוטנציאלי נקיות. 

כאן החקירות נועדו להעניק מידע על מצבו הכלכלי של אדם טרם שותפות עסקית. החקירה תתבצע על ידי מעקבים, האזנות ותצפיות. חקירה כזו יכולה לקחת זמן רב, והיא מצריכה גיבוש תובנות חשובות. החקירה חייבת להתבצע באופן מקיף ומדויק שכוללת עבודת תחקיר ובסופה מתקבלות ראיות שיכולות לאשש או להפריך חשדות קיימים. 

 

כמה עולות לבצע חקירות?

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי כיוון שתלויה בגורמים שונים כמו היקף החקירה, מורכבות החקירה, היקף הצוות הנדרש, המקום בו מתבצעת החקירה ועוד. במידה והחקירה מתבצעת בשבתות ובחגים כמובן שהמחיר יעלה בהתאם. תעריף שבת הוא 150% מהתעריף הרגיל ולכן יש לקחת זאת בחשבון. כמו כן, שלב הצגת הראיות בבית המשפט הוא שלב שבא לידי ביטוי במחיר. בדרך כלל המחיר להצגת הראיות בבית המשפט ינוע סביב 1,500 שקלים. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע