משרד חקירות פרטיות ביפו

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעוניינים לקבל שירותי חקירה ממשרד חקירות פרטיות ביפו? כנראה יש לכם מספר שאלות שונות כמו מה סוגי החקירות השונות? איך תמצאו משרד חקירות פרטיות מומלץ? כמה זה עולה? על כך הרחבנו במאמר הבא.

 

משרד חקירות פרטיות ביפו- מהי חקירה פרטית?

חקירה פרטית מתבצעת על ידי חוקרים פרטיים במטרה לאסוף מידע על הזולת. בחקירה הפרטית, החוקר פועל במטרה להצליח לגלות את כל המידע הנדרש על אדם מסוים, תוך שמירה על חשאיות מלאה ובהתאם לחוק. על מנת להצליח בחקירה פרטית, החוקר הפרטי צריך להיות סבלני, יצירתי, חד, עם יכולות אלתור מצוינות במקרה הצורך, עם זיכרון טוב ועם אבחנה טובה גם לפרטים הקטנים והשוליים ביותר.

הצורך בחקירות פרטיות עולה כאשר האדם הנחקר מנסה להסתיר ככל יכולתו את המידע הנדרש, בין אם מדובר על מידע כלכלי, מיני, עסקי ועוד.

 

 

משרד חקירות פרטיות ביפו- סוגי חקירות

קיימים תחומים שונים בהם מתבצעות חקירות פרטיות. משרדי חקירות פרטיות יכולים לתת מענה על תחום אחד או על יותר, כאשר הם מעסיקים חוקרים פרטיים מתאימים, מיומנים ומקצועיים שעברו הכשרה לכך.

ריכזנו את התחומים המרכזיים בהם מתבצעות חקירות פרטיות-

  • בגידות- תחום הבגידות הוא אחד התחומים הנפוצים ביותר בחקירות הפרטיות. בתחום זה החוקר הפרטי מתחקה אחר שגרת חייו של בן הזוג ובודק עם מי הוא נפגש, מתי, למה, איפה. החוקר הפרטי יודע להבדיל בין פעילות חשודה של בן הזוג לפעילות לא חשודה.
  • חקירות כלכליות- חקירות כלכליות יכולות להתנהל נגד אדם ספציפי או אפילו נגד ישות עסקית. בחקירה כלכלית נאספים פרטים כלכליים על האדם הנחקר ביניהם המשכורת, נכסים, חובות, האם הוא מעלים כספים, חשבונות בנק לא על שמו ועוד.
  • חקירות מסחריות- כל מה שקשור לארגונים. גניבות או מעילות של העובדים בארגון, שיתופי פעולה אסטרטגיים מאחורי גב המעסיק ועוד. חקירות המיועדות להגן בפני סיכונים עתידיים אפשריים.
  • מודיעין עסקי- חקירות עסקיות שמטרתן לאסוף מידע עסקי על המתחרים של עסק מסוים, בצורה חוקית.
  • חקירות פליליות- חקירות שנועדות להוכיח פשעים או עבירות פליליות של הנחקר ביניהם- עבירות במשפחה כמו אלימות, התעללות מינית, התעללות בקשישים או בילדים, סחיטה ועוד. חקירות אלה מצריכות בדיקה מקיפה, יסודית וחשאית.
  • בריונות ברשת- כל מה שקשור לבריונות ברשת- אלימות מילולית, השפלות, הסתה וחרמים שנעשים ברשת. חקירות כאלה יכולות להגיע לאיתור גורמים אלימים שמאיימים על אדם או על מוסד.

 

איך נמצא משרד חקירות פרטיות ביפו?משרד חקירות פרטיות ביפו

על מנת למצוא משרד חקירות פרטיות ביפו, עליכם קודם כל להבין מה אתם מבקשים לחקור. משרדי חקירות נותנים מענה על תחומים שונים, לכן אם אתם מבקשים לחקור אדם בתחום הכלכלי, יכול להיות שתעדיפו משרד אחר מאשר אם תבקשו לחקור את בן זוגכם בגלל חשד לבגידה.

לאחר מכן, עליכם להבין היכן תתבצע החקירה. במידה ואתם רוצים משרד חקירות פרטיות ביפו אז כדאי להבין האם החקירה תתבצע ביפו. במקרים רבים הנחקר בורח ממקום מגוריו ומסתתר. לכן, התאימו את מקום החקירה למשרד החקירות שאתם בוחרים. לדוגמא, אם החקירה תתנהל ברובה בקיבוץ ביפו, כדאי לכם לקחת משרד חקירות פרטיות ביפו. אך, אם החקירה תתנהל בבני ברק, כדאי לכם לקחת משרד חקירות פרטיות שמכיר את דרכי ההתנהלות במקום ויודע להשתלב מבלי לעורר חשד. כמו כן, במידה והנחקר ברח לחוץ לארץ כדאי לבחור בלש פרטי שמכיר את המדינה אליו ברח ויודע להתנהל בה. כדאי אפילו לשקול לבחור בבלש פרטי מאותה מדינה.

לבסוף בצעו השוואת מחירים ובררו מה כל בלש פרטי מציע באיזה מחיר. בהשוואת המחירים תוכלו להבין גם את טווח המחירים בשוק וגם את הדברים שמציע כל בלש בהתאם לצרכים שלכם.

 

משרד חקירות פרטיות ביפו- כמה זה עולה?

המחיר של משרד חקירות פרטיות ביפו מושפע ממספר קריטריונים שונים ולכן אין תשובה חד משמעית בנוגע לשאלה זו. לפניכם הקריטריונים השונים המשפיעים על המחיר –

היקף העבודהמשרד חקירות פרטיות ביפו

המחיר לחקירה פרטית יתומחר לפי שעות החקירה. לכן, ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר כך החוקר הפרטי יעבוד יותר שעות והמחיר יעלה בהתאם.

מרחק

החוקר הפרטי צריך להכיר את המקום בו החקירה מתבצעת. ככל שמקום החקירה יהיה רחוק יותר, כך המחיר יעלה. חשוב להבין שאם האדם מסתתר ייקח זמן לאתר את מקומו והדבר ישפיע על המחיר.

מטרת החקירה

ככל שמטרת החקירה תהיה מסובכת יותר, כלומר, ככל שהמידע אותו צריך להוכיח או להפריך יהיה קשה יותר למציאה, כך החוקר הפרטי יעבוד קשה יותר והמחיר יעלה.

כלים

יש חקירות בהן יש צורך להשתמש בכלים יקרים כמו מכשירי האזנה, מכשירים לראיית לילה, מצלמות מיוחדות ועוד. השימוש בכלים אלה ייקר את מחיר החקירה.

היקף הצוות

יש חקירות שמתבצעות על ידי חוקר פרטי אחד ויש חקירות שמצריכות צוות חוקרים מקיף. כאשר יש צורך ביותר מחוקר פרטי אחד ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם.

הגעה לבית משפט

בסוף החקירה החוקר הפרטי יגיע לבית המשפט ויציג את הראיות בפני שופט. עלות ההגעה לבית המשפט תנוע סביב 1,500 שקלים.

 

 

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
משרד חקירות פרטיות בחריש

מעוניינים לקבל שירותי חקירה ממשרד חקירות פרטיות בחריש? כנראה יש לכם מספר שאלות שונות כמו מה סוגי החקירות השונות? איך תמצאו משרד חקירות פרטיות מומלץ?

משרד חקירות פרטיות בעומר

מעוניינים לקבל שירותי חקירה ממשרד חקירות פרטיות בעומר? כנראה יש לכם מספר שאלות שונות כמו מה סוגי החקירות השונות? איך תמצאו משרד חקירות פרטיות מומלץ?

משרד חקירות פרטיות בתל-אביב

מעוניינים לקבל שירותי חקירה ממשרד חקירות פרטיות בתל-אביב? כנראה יש לכם מספר שאלות שונות כמו מה סוגי החקירות השונות? איך תמצאו משרד חקירות פרטיות מומלץ?

משרד חקירות פרטיות בקריות

מעוניינים לקבל שירותי חקירה ממשרד חקירות פרטיות בקריות? כנראה יש לכם מספר שאלות שונות כמו מה סוגי החקירות השונות? איך תמצאו משרד חקירות פרטיות מומלץ?

053-3533862

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!