מעקבים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מעקבים והמקרים הדורשים שירות זה

אחד מכלי העבודה החשובים ביותר והיעילים ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא הכלי של מעקבים. יחד עם זאת, לא כל חקירה פרטית דורשת מעקב ולמעשה ישנם תחומים שלמים בעולם החקירות הפרטיות, בהם לא מבוצעים מעקבים כלל. למה בכלל מבצעים מעקב במסגרת חקירה פרטית? איך מבוצע המעקב? האם נדרש ידע מקצועי או כלים מקצועיים בכדי לבצע מעקב? איך בוחרים את החוקר הפרטי שיבצע עבורכם את המעקב האולטימטיבי? על כל אלה תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

למה נדרש מעקב במסגרת חקירה פרטית?

ובכן, חקירה פרטית היא למעשה תהליך מקצועי שמטרתו היא לברר מידע שאותו מבקש הלקוח לדעת. את המידע הנדרש ניתן להשיג בדרכים רבות ומגוונות. ניתן למשל לחפש מידע באינטרנט החופשי, ניתן לחפש מידע במאגרי מידע ייעודיים ובמאגרי מידע בתשלום, ניתן לברר מידע על ידי תשאול של אנשים שונים וכן הלאה. ישנם סוגי מידע שאותם אפשר להשיג אך ורק על ידי מעקב אחרי אובייקט החקירה או אובייקטים אחרים שקשורים אליה. כך למשל, אחד התחומים שבהם מבוצעים מעקבים כחלק אינטגרלי מכל חקירה פרטית הוא התחום של חקירות אישות, כלומר חקירות של בגידות בין בני זוג. מה שהלקוח, האישה או הגבר, רוצה לברר הוא, האם בן או בת הזוג שלו בוגד או בוגדת בו. כדי לדעת את זה ניתן לבצע מספר מאוד מצומצם של פעולות מכיוון שמדובר בחייו הפרטיים של אדם פרטי והמידע על חייו אינו מפורסם בשום מקום. במקרה זה, כדי לדעת האם הבעל למשל בוגד באישתו, יש צורך לעקוב אחריו ולראות לאן הוא מגיע ומה הוא עושה במקום אליו הוא מגיע. במקרים אלה מעקב היא הדרך היחידה לברר את המידע הנדרש ללקוח.

איך מבוצע המעקב והאם נדרשים אלמנטים מקצועיים לביצועו?

אם יש לכם מחשבה שכדי לבצע מעקבים כל שעליכם לעשות הוא לעלות לרכב ולעמוד מול בית כלשהו ולהשקיף עליו במשך כל היום, אז כדאי לדעת שזה לא המצב. לצורך העניין, אם נניח שהבעל בוגד באשתו אחת לשבוע. האם זה יהיה חכם לנהל אחריו מעקב לאורך כל השבוע ולאורך כל שעות היום? התשובה היא כמובן לא. לפני ביצוע המעקב מבוצעת חקירה מקדימה שבה נבחנים הפרמטרים שעל פיהם יש לבצע את המעקב. פרמטרים אלה מגדירים למשל את הימים והשעות שבהם נכון לבצע את המעקב, כמו גם הכלים המקצועיים והטכניקות שיש ליישם לצורך ביצוע המעקב. כך למשל, במקרים מסוימים תעדיפו להציב מצלמה זעירה נסתרת באזור מסוים כך שתצלם באופן קבוע. במקרים אחרים, תעדיפו לעקוב אחרי האובייקט בימים מסוימים ובשעות מסוימות. במקרים אחרים, לא תהיה ברירה אלא להצטייד במצלמה עם עדשה גדולה כדי שניתן יהיה לצלם אותו מרחוק מאחר וקרבה רבה מדי עלולה לסכן את החקירה כולה. מעקבים יכולים להתרחש בשלל צורות ותנאים וחוקר פרטי הוא איש המקצוע שאמור לדעת גם לתכנן את המעקב וגם לבצע אותו בצורה מקצועית ואפקטיבית.

מה שחשוב הוא, שכאשר אתם בוחרים חוקר פרטי, תבחרו חוקר פרטי שמתמחה בתחום הספציפי שאותו אתם רוצים לחקור. כאמור, מעקבים הוא כלי שלא מיושם לרוחב כל עולם החקירות ואופייני לתחומים ספציפיים כמו חקירות אישות למשל. אם תבחרו חוקר פרטי שמתמחה בחקירות כלכליות, כנראה שלחוקר הזה לא יהיה שמץ של מושג בתחום של ניהול מעקבים ודי מהר החקירה כולה יכולה להתדרדר. בחירה בחוקר שמתמחה בחקירות אישות לצורך חקירה בתחום זה, תבטיח שלחוקר יש גם את הניסיון הנדרש בתחום הספציפי של ניהול מעקבים.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
כיצד לתפוס את הבעל בוגד

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
053-3536093 או 053-3533862

מאמרים אחרונים שלנו

תרגום משפטי
התפקיד המכריע של תרגום משפטי בהבטחת הליך תביעה הוגן

תרגום משפטי ממלא תפקיד חיוני במערכת המשפט, במיוחד במדינות כמו ישראל שבהן מדובר במספר שפות. היא מבטיחה שלכל הצדדים המעורבים בהליך תביעה יש הבנה מקיפה של ההליכים המשפטיים, מה שמאפשר משפט הוגן וצודק. במאמר זה נבחן את החשיבות של שירותי תרגום משפטי מקצועי וכיצד הם תורמים לשלמות הליך התביעה.

חוקר פרטי
הדברים שכדאי לכם לדעת לפני שאתם בוחרים חוקר פרטי

כשמדובר בחקירות פרטיות, בחירת החוקר הנכון יכולה לעשות את כל ההבדל בתוצאות החקירה. בין אם אתם מבקשים לחשוף עניין אישי, התנהגות בלתי הולמת של תאגיד, או אפילו חקירת בגידה אפשרית, העסקת חוקר פרטי מיומן ואמין היא חיונית. עם אפשרויות רבות זמינות, זה יכול להיות מכריע לדעת מאיפה להתחיל ומה כדאי לבדוק. בואו נעבור על השיקולים המרכזיים שכדאי להבין לפני שאנחנו בוחרים חוקר פרטי.

עורך דין
עורך דין פלילי נוער

כאשר מדובר בעניינים משפטיים הנוגעים לקטינים, תפקידו של עורך דין פלילי נוער הוא מכריע. אנשי מקצוע אלו מתמחים בייצוג והגנה על צעירים שהואשמו בביצוע עבירות פליליות. מערכת המשפט בישראל מכירה בצרכים ובזכויות הייחודיות של עבריינים נוער, ולכן, חיוני להצטייד בעורך דין מיומן שיוכל לנווט בשטח מורכב זה.

חוקר פרטי
מציאת אנשים נעדרים בחול באמצעות חוקר פרטי

אין דבר נורא יותר מאי הידיעה, במיוחד כשזה מגיע לקרובי משפחה שנעלמו בזמן הטיול הגדול שלהם בחו"ל. זה לא קורה הרבה אבל זה בהחלט קורה, ליותר אנשים משחשבתם ואם קראתם את הספר נוילנד של אשכול נבו שמדבר בדיוק על הנושא הזה – אתם יודעים שמדובר על משימה מורכבת במיוחד. בכתבה זו נתעמק בעבודתם המורכבת של חוקרים פרטיים במציאת נעדרים בחו"ל, נבחן את המגבלות המשפטיות והתרבותיות שהם נתקלים בהם ואת שלל האתגרים הקשורים בחיפוש אחר תשובות עבור אלה שפשוט נעלמו ביום בהיר אחד.

התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!