מתי אתה באמת צריך עורך דין מקרקעין? זהו הזמן לגלות!

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

בין אם אתם קונים או מוכרים נכס, עורך דין מקרקעין יכול לעזור להבטיח שהעסקה תעבור בצורה חלקה. הם יכולים לעיין בחוזים, לנהל משא ומתן על תנאים ולטפל בכל נושא משפטי שעלול להתעורר במהלך התהליך.

סכסוכי רכוש

אם אתם מוצאים את עצמכם במחלוקת על רכוש, כמו בעיות גבולות או הקלות, עורך דין מקרקעין יכול לסייע בפתרון הסכסוך. הם יכולים לייצג אותך בבית המשפט, לנהל משא ומתן להסדרים ולהגן על זכויותיך כבעלים של נכס.

ייעוד ושימוש בקרקע

כאשר עוסקים בחוקי ייעוד ותקנות שימוש בקרקע, עורך דין שמואל סמי אלעזרה יכול לספק הדרכה חשובה. הם יכולים לעזור לך לנווט בין הדרישות המשפטיות המורכבות ולהבטיח שהנכס שלך עומד בכל התקנות הרלוונטיות.

בעיות כותרת

אם יש בעיות בעלות על נכס שאתה קונה או מוכר, עורך דין מקרקעין יכול לעזור לפתור אותן. הם יערכו חיפוש כותרת יסודי, יטפלו בכל בעיה שתתעורר ויוודאו שהכותרת ברורה לפני השלמת העסקה.

הסכמי שכירות והשכרה

עבור משכירים ושוכרים, בדיקת חוזי שכירות והסכמי שכירות של עורך דין מקרקעין יכולה לספק שקט נפשי. הם יכולים להבטיח שהתנאים הוגנים ומחייבים מבחינה משפטית, ויכולים לסייע בפתרון כל מחלוקת שעלולה להתעורר במהלך השכירות.

הליכי עיקול

אם אתה עומד בפני עיקול על הנכס שלך, עורך דין מקרקעין יכול לעזור להגן על זכויותיך ולבחון אפשרויות להימנע מעיקול. הם יכולים לנהל משא ומתן עם מלווים, לעיין במסמכי ההלוואה ולייצג אותך בבית המשפט במידת הצורך.

לדעת מתי לפנות לייעוץ של עורך דין מקרקעין יכולה לחסוך לך זמן, כסף ומתח בטווח הארוך. בין אם אתם קונים, מוכרים, שוכרים או עומדים בפני בעיות משפטיות הקשורות לנכס, עורך דין בעל ידע יכול לספק את ההכוונה והתמיכה הדרושים לכם.

עסקאות נדל"ן יכולות להיות מורכבות ומלאות בתסבוכות משפטיות שאולי האדם הממוצע אינו מודע להן. כאן נכנס לתמונה עורך דין מקרקעין. באמצעות הזמנת איש מקצוע המתמחה בדיני מקרקעין, תוכלו להבטיח כי זכויותיכם מוגנות ושהעסקה תעבור בצורה חלקה.

בין אם אתה רוכש דירה בפעם הראשונה, משקיע ותיק או בעל בית המתמודד עם סכסוכי דיירים, עורך דין נדל"ן לצידך יכול לעשות עולם של הבדל. מבדיקת חוזים דרך משא ומתן על תנאים ועד לייצוג בבית המשפט במידת הצורך, עורך דין יכול לטפל בכל ההיבטים המשפטיים של עסקאות הנדל"ן שלך.

אל תחכו עד שתהיו עמוק בברכיים בבלגן משפטי כדי לפנות לייעוץ של עורך דין מקרקעין. על ידי התייעצות עם עורך דין בשלב מוקדם של התהליך, תוכל להימנע ממלכודות פוטנציאליות ולהבטיח שהאינטרסים שלך מוגנים בכל שלב של הדרך.

לסיכום, בין אם אתם קונים, מוכרים, שוכרים או מתעסקים בכל נושא משפטי הקשור לנדל"ן, תמיד כדאי להתייעץ עם עורך דין מקרקעין. המומחיות והידע שלהם בחוק יכולים לעזור לכם לנווט במורכבות של עסקאות מקרקעין ולהבטיח שזכויותיכם מוגנות. אז אל תהססו לפנות לעורך דין מקרקעין כאשר אתם זקוקים להכוונה ותמיכה במאמצי הנדל"ן שלכם.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
חקירה
תחת זכוכית מגדלת: הצצה אל תוך עולם תרגילי החקירה המשטרתית

במאמר זה, אשתף אתכם בידע שצברתי כחוקר פרטי לאורך השנים, ואסיר את המסך מעל עולם תרגילי החקירה המשטרתית. אני אסביר מתי אדם מזומן לחקירה, אילו טכניקות משמשים החוקרים, ומדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני מפגש גורלי זה.

תרגום משפטי
התפקיד המכריע של תרגום משפטי בהבטחת הליך תביעה הוגן

תרגום משפטי ממלא תפקיד חיוני במערכת המשפט, במיוחד במדינות כמו ישראל שבהן מדובר במספר שפות. היא מבטיחה שלכל הצדדים המעורבים בהליך תביעה יש הבנה מקיפה של ההליכים המשפטיים, מה שמאפשר משפט הוגן וצודק. במאמר זה נבחן את החשיבות של שירותי תרגום משפטי מקצועי וכיצד הם תורמים לשלמות הליך התביעה.

053-3533862

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!