אודות

מחפשים חוקר פרטי לבדיקת אירוע בעסק, במשפחה, בזוגיות או בכל הקשר אחר, צר או רחב ככל שיהיה? החוקר הפרטי או משרד החקירות בהם תבחרו יכולים להכריע במידה רבה את תוצאות החקירה עצמה ובדיוק מהסיבה הזאת, יצאנו לבדוק עבורכם את שוק החקירות הפרטיות ומצאנו עבורכם המלצה חד משמעית על המרכז לחקירות.

המרכז לחקירות הוא משרד חקירות פרטיות, שבו תוכלו למצוא את החוקרים הפרטיים הטובים ביותר בכל תחום אפשרי – חקירות אישות, חקירות משפחה, חקירות עסקיות, מודיעין עסקי, בדיקות זהות, חקירות בינלאומיות, חקירות פוליטיות, חקירות אירגוניות, חקירות חשבונאיות ועוד. המרכז לחקירות פעיל בישראל כבר שנים רבות, ומציע את שירותיו לארגונים גדולים, משרדי ממשלה, גופים פוליטיים, חברות גדולות וכמובן אזרחים פרטיים בכל רחבי הארץ.

משימות חקירה שונות דורשות יכולות שונות בעולם החקירות וגם זהות שונה של גורם חוקר. כך למשל, חקירות מסוימות יתבצעו בצורה הטובה והנכונה ביותר באמצעות חוקר עצמאי בודד בעוד אחרות דורשות מערך חקירות שלם, לעיתים גם כזה שחוצה את גבולות ישראל.

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק

המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

מחיר של חוקר פרטי
משרד חקירות פרטיות המתמחה בבגידות
משרדי חקירות

כל החוקרים במרכז לחקירות נבחרים בקפידה רבה, כולם מוסמכים ומורשים לעבודה בחקירות פרטיות וכולם חברים בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל. המרכז לחקירות מקפיד מאוד על אתיקה מקצועית, דיסקרטיות מלאה ללא פשרות וביצוע כל פעולות החקירה בכפוף למגבלות אתיות ברורות ומבלי להתקרב בכלל לגבול העבירה על החוק גם כשמעבר על החוק יכול להקל מאוד על תהליך החקירה.

בבדיקה שביצענו בשוק החקירות הפרטיות, התרשמנו במיוחד מהרצינות, המסירות והאכפתיות של אנשי המקצוע במרכז לחקירות, אבל גם ובעיקר מהיכולת של המרכז להעניק לכם חבילת שירות מקצה לקצה עם כל סוגי החקירות תחת קורת גג אחת ועם יכולת להתאים למשימת החקירה הנדרשת את מערך הכלים הטכנולוגיים, אמצעי החקירות וכמובן צוות החוקרים הנדרש על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר.

בשורה התחתונה, אם ישנה סוגיה מסוימת שאתם רוצים לחקור ולשם כך נדרש לכם גורם מקצועי בתחום החקירות הפרטיות, ההמלצה החד משמעית שלנו היא המרכז לחקירות. גם בסוגיית המחיר, יודע המרכז להתאים את התמחור ללקוח ולמשימת החקירה שעומדת על הפרק וזאת באמצעות היכולת שלו להתאים לכל משימה את הצוות הנדרש ולעשות שימוש בכלים טכנולוגיים ובאמצעי חקירה מתאימים, שמייעלים מאוד את פעולת החקירה וניהולה.

053-3533862

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!