איך לתפוס בעל בוגד?

תוכן עניינים

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא רק בתחום האישות שבינו לבינה, אלא בכל תחום בינאישי אחר. מהותה של הבגידה היא הפרת אמון שניתן בך ואין ספק שכל אדם שמקנן בו החשד כי האמון שנתן באדם אחר הופר בצורה כל כך קשה, יעשה הכל בכדי לברר זאת. מן הסתם, אחד מתחומי החיים שמהם מוכרת לנו הבגידה יותר מכל תחום אחר הוא תחום האישות. אז איך לתפוס בעל בוגד או אישה בוגדת? האם כדאי לברר את הדברים באופן עצמאי או שנכון יותר לפנות לגורם מקצועי? האם ישנן פעולות מסוימות שאתם יכולים לעשות בכדי לברר האם אכן התקיימה או עדיין מתקיימת בגידה כנגדכם? על שאלות אלה ועוד, תוכלו למצוא את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

מקנן בך החשד שהוא בוגד – מה עלייך לעשות?

ברובם המכריע של המקרים, הרעיון שבכלל בוגדים בנו יעלה אצלנו כחשד ולא כידיעה. לא רבים הם המקרים בהם אנחנו תופסים אדםכיצד לתפוס את הבעל בוגד "על חם" במעשה בגידה ולרוב מדובר בתהליך של חשיפה לרמזים שונים שמעלים בנו את החשד לכך שבוגדים בנו. אפשר לכתוב ספרים שלמים על המצב הפסיכולוגי שחשד כזה מכניס אותנו אליו ועל הנזק העצום שהחשד עצמו ובעצמו יכול לגרום למערכת היחסים שלנו, גם אם לבסוף יוזם החשד לחלוטין. בדיוק מהסיבה הזאת, כאשר עולה בך החשד שבעלך בוגד בך, את רוצה לבסס או להזים את החשד הזה כמה שיותר ובצורה הכי חותכת. בכל רגע שבו את מסתובבת עם החשד הזה בראשך, נקרעת עוד פיסת דבק ממערכת היחסים שמחברת ביניכם.

אחרי שאמרנו את זה, ישנם מקרים בהם ישנה כמעט ידיעה בטוחה שהבעל בוגד, והשאלה היא כבר לא האם הוא בוגד, אלא איך לתפוס בעל בוגד. גם במקרה הזה, הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לבסס או להזים את החשד שמקנן בך ולעשות את זה כמה שיותר מהר ובצורה כמה שיותר חותכת. מה עלייך לעשות בשלב הבא היא שאלה שאין עליה תשובה אחת. ישנן מערכות יחסים בהן שיחה אינטימית יכולה לחשוף את האמת ללא צורך בשום צעד נוסף וישנן מערכות יחסים שבהן שיחה כזאת לא יכולה בכלל להתנהל וגם אם היא אכן מתנהלת, הסיכוי שהאמת תצוץ מתוכה הוא כמעט בלתי קיים. במקרים האלה, הדבר הראשון שאת רוצה לעשות הוא לפנות לגורם מקצועי שיבדוק עבורך את הסוגיה ולגורם המקצועי הזה קוראים חוקר פרטי.

לאיזה חוקר פרטי עלייך לפנות?

מן הסתם, בשלב הזה שבו כל מה שמעסיק אותך זה איך לתפוס בעל בוגד, את רוצה לשמור על סודיות מרבית. הסיבה לכך היא שככל שהמודעות של בעלך ביחס לחשד שלך ולבטח ביחס לפעולות שאת מבצעת לביסוס החשד הזה היא יותר נמוכה, כך יהיה לך קל יותר לתפוס אותו. אם גם בו יעלה החשד שאת חושדת בו, סביר להניח שהוא יתנהל בצורה הרבה יותר זהירה שתקשה על תהליך החקירה. על כן, את ממש לא רוצה להתחיל לפנות למשרדי חקירות על ימין ועל שמאל ולבקש הצעות מחיר. את גם לא רוצה לפנות לחברים, בטח לא משותפים לך ולבעלך, כדי לקבל המלצות על משרד חקירות. את יכולה בהחלט להיעזר בבן או בת משפחה קרובים שאת סומכת עליהם במאה אחוז, אבל ספק אם אלו יוכלו לסייע לך במשימה זו, מעבר לתמיכה הרגשית שהם יוכלו להעניק לך. המשמעות היא שאת תהליך בחירת החוקר הפרטי את רוצה לבצע בעצמך ויש לך היום את כל הכלים הדרושים לך בכדי למצוא חוקר פרטי שיודע איך לתפוס בעל בוגד ובראשם האינטרנט.

האם כדאי לבצע מעקב באופן עצמאי?

ובכן, התשובה היא לא מוחלט. מן הסתם, הרעיון של ביצוע מעקב יכול להישמע כמו רעיון קורץ במיוחד, הרי מה כבר יכול להיות מסובךתפיסת בגידה במעקב אחרי אדם? פשוט נוסעים אחריו ובוחנים את צעדיו לאורך היום. אלא שלך יש חסרון משמעותי שלמעשה מבטל את היכולת שלך לבצע את המעקב בעצמך והחיסרון הזה הוא שהאדם שאת עוקבת אחריו מכיר אותך. למעשה מכיר אותך טוב מדי. מעקב הוא תהליך שלאורכו עשויות להידרש פעולות שיוצרות סיכון לחשיפה וכן פעולות שבהן נדרשת קרבה פיזית לנעקב. מאחר ובעלך מכיר אותך היטב את הרי לא תוכלי לעשות זאת ללא הסיכון המשמעותי להיחשף וכשזה יקרה, כל מגדל הקלפים יקרוס לתוך עצמו. אבל עוד מעבר לכך, איך לתפוס בעל בוגד היא שאלה שהתשובה עליה דורשת ידע מקצועי וכלים מקצועיים. אנחנו הרי לא רוצים לעקוב אחרי האדם הנעקב במשך ימים שלמים ולאורך שבועות עד שיקרה משהו מעניין. לשם כך צריך לבצע חקירה מקדימה כדי לבחון את הצמתים המרכזיים בהם נכון לבצע את המעקב, האופן בו יש לבצע אותו והאופן בו ניתן יהיה גם להשיג תיעוד של הדברים. לשם כך נדרש ידע מקצועי שבו אוחז חוקר פרטי בלבד.

בעל בוגד- איך לתפוס אותו על חם

כמה זה אמור לעלות לך?

ובכן, המחיר הכולל של חקירת בגידה במסגרת יחסי אישות יכול להשתנות מאוד ממקרה למקרה. הדברים תלויים מאוד במידע הזמין בתחילת החקירה, בפעולות שתידרשנה להתבצע בכדי להשיג את המטרה ובמשך הזמן שיידרש לשם כך. כך למשל, אם את פונה לחוקר פרטי שיודע איך לתפוס בעל בוגד ומציגה בפניו נתונים על החשד שלך לרבות זהות האישה איתה הוא בוגד, כתובתה של האישה, המקומות בהם הוא עשוי להיתפס במעשיו וכן הלאה, יש בכך בכדי לחסוך רכיבים משמעותיים מהחקירה, מה שגם יסייע לך להשלים את החקירה בעלות נמוכה יותר. לעומת זאת, אם את מגיעה עם חשד כללי לבגידה מבלי שיש בידייך כל מידע שהוא, הרי שהחוקר הפרטי יצטרך לעשות עבודת עומק מעמיקה עוד לפני שבכלל ניתן יהיה להתחיל בפעולות, שתאפשרנה בסופו של דבר לתפוס את הבעל הבוגד.

ישנם כמובן פרמטרים נוספים שמשפיעים על העלות הכוללת, לרבות ציוד נדרש, אולי נסיעות לחו"ל, פעולות החקירה שיש לבצע וכן הלאה. כל מקרה נבחן לגופו ובהתאם לכך נקבע המחיר. בנוסף לכך, גם המוניטין של החוקר בו את בוחרת יכול להשפיע מאוד על המחיר וזה בכלל מגיע מההיבט העסקי של היצע וביקוש, ללא שום קשר לחקירה הספציפית או למידת המורכבות שלה. בכל מקרה, מה שצריך לעניין אותך הוא שאת בוחרת בחוקר פרטי שאת סומכת עליו ושהמחיר הנדרש הוא מחיר שאת יכולה לעמוד בו וכזה שגם נשמע לך סביר על פי האינטואיציה. אם את מרגישה שהוצע לך מחיר מופקע את בהחלט יכולה לפנות לחוקר נוסף כדי לבחון את הדברים. חוקרים פרטיים מחויבים לדיסקרטיות מלאה על פי חוק, כך שאלא אם פנית לחוקר פרטי שהוא גם חבר של בעלך, לא אמור להיות לך שום חשש מדליפת מידע שתסכן את החקירה. הכי חשוב, עשי את הדברים במהירות ובקור רוח, השיגי את המידע הדרוש לך ופעלי בהתאם. כל רגע שעובר הוא רגע שפוגע בך קשות.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי

רשימת חוקרים פרטיים מורשים

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי,

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה

מהו ריגול תעשייתי ובאילו מקרים הוא נחוץ

ריגול תעשייתי

ישנם מקרים רבים בהם חברות עסקיות מנסות למצוא מידע על חברות מתחרות, ולמעשה מנסות לאסוף מודיעין עסקי. הריגול התעשייתי הוא

מאמרים אחרונים שלנו

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא רק בתחום האישות שבינו לבינה,

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי חקירות פרטיות, יציף מייד במוחנו

רשימת חוקרים פרטיים מורשים

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי, מנוסה ומיומן ושיבצע את עבודתו

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה קיים. בעשורים האחרונים חלה התפתחות