איתור חייבים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

איתור חייביםאיתור חייבים

במקרים רבים שאדם חייב לכם כסף הוא ייעלם מהרדאר. לשם כך, יהיה עליכם להיעזר בחוקר פרטי שיעזור לאתר את החייב. איתור חייבים מתבצע במגוון אמצעים טכנולוגיים במטרה לאתר את החייב ואת מצבו הכלכלי. 

 

איתור חייבים- חקירה כלכלית

איתור חייבים מתבצע במסגרת חקירה כלכלית. חקירה כלכלית היא חקירה במסגרתה נאספים פרטים כלכליים על אדם או עסק. בחקירה הכלכלית מאתרים את רכושו של החייב, עסקיו, נכסיו ומצבו הכלכלי כולל חשבונות בנק, ואיתור חשבונות שלא כתובים על שמו. 

חקירה כלכלית מתבצעת במקרה שיש צורך בגביית חובות. פעמים רבות, כאשר אדם חייב הוא מסתיר את רכושו ומעביר אותו על שם קרוביו, על מנת לטעון שאין ביכולתו לשלם את החוב. אם אדם חייב לכם כסף, בזכות חקירה כלכלית תוכלו לעקוב ולאסוף מידע על מצבו הכלכלי ואם ביכולתו להשיב את החובות. כמו כן, במידה והחייב בורח ונעלם, בעזרת חקירה כלכלית תוכלו לאתר אותו. 

 

כיצד מתבצעת חקירה כלכלית לאיתור חייבים?

חקירה כלכלית מתבצעת על ידי חוקרים מקצועיים ומנוסים, שעברו הסמכה והכשרה לכך. החוקרים פועלים במסגרת החוק בלבד. חשוב מאוד שהחקירה הכלכלית תתבצע על פי החוק על מנת שהראיות שיימצאו יתקבלו בבית המשפט. במידה ויימצאו ראיות כחלק מפעולות לא חוקיות, הן לא יתקבלו בבית המשפט ולא יוכלו לשמש אתכם בעת הצורך. 

אז איך מתבצעת חקירה כלכלית? 

בהתחלה יש לבצע תחקיר עמוק. מטרת התחקיר העמוק תהיה לאתר את מיקומו של החייב (במידה ונעלם). בתחקיר העמוק, החוקר הפרטי יתחקה אחר חייו בכל תחום, אישי, משפחתי וכמובן כלכלי. במהלך החקירה הכלכלית, החוקר הפרטי יעשה הכול על מנת לאתר מקורות הכנסה, נכסים, וכל דבר שיעיד על מצבו הכלכלי של האדם הנחקר, בארץ ובחו"ל.

ישנם שני שלבים בתהליך החקירה הכלכלית- חקירה סמויה וחקירה גלויה-

  • חקירה סמויה- השלב ההתחלתי של החקירה הכלכלית בו הנחקר לא יודע על החקירה. בשלב זה אוספים מידע על חשבונות בנק או גופים אחרים באמצעות צו משפטי מתאים, מתבצעים מעקבים פיזיים ודיגיטליים, מתבצעות האזנות סתר לנחקר ללא ידיעתו.
  • חקירה גלויה- שלב החקירה הגלויה מתבצע בהתאם לשיקול דעתו של הגוף או האדם שביקש לבצע את החקירה הכלכלית. ברגע שהוא מרגיש שנאספו מספיק ראיות ויש לו את מה שצריך להוכיח את מה שביקש להוכיח החקירה תעבור לשלב החקירה הגלויה, והנחקר ידע שהוא נחקר.

 

בדיקות שמתבצעות במסגרת איתור חייבים

במהלך החקירה הכלכלית מתבצעות מספר בדיקות שונות. ריכזנו לכם את המרכזיות בהן-

 

חקירות מקדימות על חייבים

כאן מתבצעות בדיקות מקדימות על החייב ועל בני ביתו. בבדיקות אלה מאתרים מען עדכני של החייב, חוקרים את המדיה ואת כל הפרטים שניתן להשיג ממאגרי המידע הגלויים, כולל רשתות חברתיות. בנוסף מבקרים באופן סמוי בכתובות הרלוונטיות לחיי החייב כולל מקום עבודה ומקום מגורים. שלב זה נועד להתרשם מרמת חייו של החייב. 

 

חקירה בעניין מעמדם האישי של החייבים

בדומה לחקירות המקדימות גם בחקירת מעמדו האישי של החייב, למעשה בודקים את רמת חייו. כאן בודקים היכן הוא מתגורר, האם יש נכסים באחזקתו ואם כן איזה מין נכסים. בשלב החקירה הסמויה, חוקרים את משפחתו של החייב, כולל שכנים, חברים וקרובי משפחה. בנוסף עורכים מעקב אחר החייב שכולל תצפיות והאזנות על מנת לגלות כמה שיותר מידע עליו. 

חקירת עיסוקים

גם חקירה זו מתבצעת באופן סמוי. מטרתה לעקוב אחר התנהלותו השוטפת של החייב ושל קרוביו. חקירה זו כוללת בדיקה במקורות.

 

חקירת יכולת השתכרות

כאן בודקים כמה משתכר החייב ולמעשה מה היכולת הכלכלית שלו. חקירה זו יכולה להתבצע באופן סמוי או גלוי. כאן מבקרים במקום העבודה של החייב, בודקים מה מעמדו במקום העבודה, מה תפקידו בפועל, ומה השכר שלו.

 

חקירות רמת חיים

כאן בודקים את רמת חייו של החייב. כלומר כמה הוצאות יש לו ועל מה הן, האם הוא נהנה מחיי מותרות, יוצא לבילויים ועוד.

 

בדיקת שימוש ברכב של החייבים

האם החייב מחזיק בבעלותו רכב, מה סוג הרכב, תצפיות על הרכב, מה השימוש בו, לשם מה משתמש ברכב, מה התדירות ועוד.

 

חקירות הברחת נכסים

חקירה זו יכולה להתבצע באופן סמוי או גלוי. כאן יבדקו האם לחייב יש בעלות על נכס רשום, האם החייב העביר בעלויות בנכסים שונים, מתי העביר בעלויות ולמי, האם קיבל תמורה עבור העברת בעלויות בנכסים, האם התמורה הייתה אמיתית, והאם מדובר בעסקה אמיתית ולגיטימית.

 

חקירות נושה מדומה

יש מקרים בהם החייבים מציגים נושים מדומים על מנת להמנע מהתשלום. במידה וזה קורה תתבצע חקירת נושה מדומה. בחקירה זו החוקר הפרטי יבדוק האם הנושים שהציג החייב קיימים והאם מדובר בחוב אמיתי או מפוברק. חקירה זו יכולה להתבצע הן באופן סמוי תחת כיסוי והן באופן גלוי וישיר. מטרת החקירה היא לאמת את הנושים ואת אמינות החוב. במידה והוא מפוברק החוקר ינסה להבין את נסיבות יצירת החוב. 

 

מתן עדות בבית משפט

בסיום החקירה הכלכלית יש להכין את כל החומרים שנאספו וההוכחות שנמצאו לשם מתן עדות בבית המשפט.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע