איתור חשבונות אבודים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

איך מאתרים חשבונות אבודים

החלפתם מקום עבודה? גרתם בחוץ לארץ? החלפתם סוכן בטוחים? אם התשובה היא כן, אז יש סיכוי שקיימים לכם חשבונות אבודים. איך מאתרים חשבונות אבודים ומה זה אומר? ריכזנו תשובות עבור השאלות הרבות.

איתור חשבונות אבודים- אילו סוגי חשבונות אבודים יכולים להיות לכם?

חסכונות פנסיונים לא פעילים

חיסכון פנסיוני, הוא אמצעי המאפשר לאדם לחסוך כסף שישמש אותו לאחר פרישה מהעבודה. החיסכון הפנסיוני מנוהל במסגרת ביטוח פנסיוני על ידי גופים מוסדיים, באמצעות מכשירים פיננסיים שונים, כדוגמת ביטוח מנהלים, קרן פנסיה וקופת גמל. גופים מוסדיים הם גופים שמנהלים את הכספים של הביטוח הפנסיוני ומשקיעים אותם בשוק ההון ובמקומות נוספים, היכן שיבחר החוסך, על מנת להגדיל את החיסכון שלו. גופים אלה אחראים על תשלום קצבת הפנסיה בבוא הזמן. חיסכון פנסיוני לא פעיל, הוא כזה שלא כולל כיסוי ביטוח ולא הופקדו אליו כספים מעל זמן מסוים. אלו כספים שיכולים להיות בקרנות השתלמות, ביטוחי חיים, קופות גמל או קרנות פנסיה.

חשבונות בנק וחסכונות לא פעילים 

חשבונות עו"ש (עובר ושב) לא פעילים או פיקדונות לא פעילים או חסכונות לא פעילים, המנוהלים בחשבון בנק שאינו נחשב לחשבון הבנק הפעיל שלכם. כלומר, במידה ופתחתם חשבון בבנק שהוא לא הבנק הקבוע שלכם, או כל מיני חסכונות שחסכתם ושכחתם מהם. חשבונות עובר ושב לא פעילים, הם חשבונות שעברו עשרה חודשים מהיום בו התקבלה הוראה אחרונה לגביהן מידי בעל החשבון. כלומר בעל החשבון לא התעסק בחשבון זה למעלה מעשרה חודשים. במצב של פיקדונות ללא תנועה, שמגיעים למועד הפירעון שלהם, הבנק מחוייב ליצור קשר עם בעל הפיקדון סמוך למועד פירעון הפיקדון. פיקדונות לא פעילים, הם כאלה שהבנק לא הצליח ליצור קשר עם בעל החשבון, סמוך למועד פירעון הפיקדון במשך למעלה מחודשיים.

ביטוחים שרכשתם

בחברות הביטוח יש כמויות כסף רבות של הציבור בלי ידיעתו בכלל. אלו יכולות להיות פוליסות שאינן בתוקף, ביטוחים שכלולים בחיסכון הפנסיוני כמו לדוגמא ביטוח חיים שמגיע ביחד עם ביטוח מנהלים. בנוסף, אלו יכולים להיות ביטוחים שנערכו לתקופה של לא יותר משלושה חודשים. גם ביטוחים שרכשתם בעבר אך כיום לא מתאימים לצרכים שלכם יותר.

כספים שירשתם מקרוב משפחה שנפטר

כאשר קרוב משפחה נפטר וקיבלתם בירושה הכספים שלו, החסכונות הביטוחים ועוד, לא בטוח תהיו מודעים להיכן נמצא כל הכסף של קרוב המשפחה. אלו יכולים להיות חשבונות בנק לדוגמא, שמפוזרים במספר בנקים שונים. אלו יכולים להיות חסכונות פנסיוניים לא פעילים, או שאתם לא מודעים אליהם. אלו יכולים להיות ביטוחים שרכש הנפטר, פוליסות שהיו ברשותו ועוד. כל אלה שהיו על שם הנפטר יכולים להיות בגדר כספים אבודים.

איתור חשבונות אבודים מה זה אומר?

אז הבנו מה הם הכספים שעלולים להיות אבודים ולמה. אז במידה ואתם חוששים שיש לכם כספים או חשבונות אבודים, מה תעשו? כיצד תאתרו אותם? קיימות חברות רבות שעוסקות באיתור חשבונות אבודים למענכם. מה התהליך כולל? קודם כל, תצטרכו לפנות לחברות שמאתרות כספים וחשבונות אבודים. לאחר שתפנו אליה, החברה תפנה בשמכם לחברות ביטוח שונות ברחבי הארץ, בתי השקעות, ביטוחים פרטיים, תכניות חיסכון, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים וכל מה שרשום על שמכם. חברות אלה יספקו לכם תיק ביטוח אישי. בתיק זה, יפורטו כל הכספים האבודים שהחברה איתרה עבורכם. תיק הביטוח הזה יכלול את מקום הכספים האבודים, כמות הכסף האבוד שיש לכם ואיך תוכלו למשוך את הכסף האבוד. בנוסף, החברה תספק לכם תמונת מצב פנסיונית. מה זה אומר? כמה כסף תצליחו לצבור עד לגיל הפרישה שלכם, מה תהיה הקצבה החודשית שלכם, מה גובה דמי הניהול אותם אתם משלמים, אילו כיסויים ביטוחיים יש לכם ועוד.

איתור חשבונות אבודים – חוקר פרטי

קיימים מקרים, בהם אדם או גורם כלשהו שחייב כסף לאדם או גורם אחר, והחייב לא מעוניין, או לא מסוגל לשלם את הכסף שחייב. במקרים כאלה, האדם החייב יסתיר את המקורות הכלכליים שלו, את הנכסים שלו וכל דבר אחר שיכול להעיד על המצב הכלכלי שלו, וינסה לשרוד בכל דרך אפשרית. במקרים כאלה, האדם שחייב את הכספים יטען שאין לו כסף ושהוא לא מסוגל לשלם את החוב. במקרים רבים, הנושה, יצטרך לפנות להוצאה לפועל ולעיקול הנכסים של החייב, בצורה כזו, נכסי החייב יעברו לרשות הנושה והוא יממש את כספי החוב בעזרת הנכסים האלה. במצב כזה, לא רק שייקחו לחייב את הנכסים שלו ואת כל מה שברשותו, גם יטילו עליו סנקציות שונות. חלק מהסנקציות יהיו איסור יציאה מהארץ, לקיחת רישיונות, חסימה של כרטיסי האשראי שברשותו עוד. אם חייבים לכם כספים, ואינכם יודעים האם החייב מסתיר מפניכם נכסים, חשבונות בנק ועוד, מומלץ ליצור קשר עם חוקר פרטי שמתמחה באיתור חשבונות אבודים, נכסים, כספים, חקירות כלכליות ובחקירות הונאה. במקרה כזה, החוקר הפרטי ימצא את הנכסים של החייב, היכן הם נמצאים מה השווי שלהם, ואם יהיה צורך, החוקר הפרטי יעיד בבית המשפט לגבי אותם נכסים.

חשבונות אבודים – איך מתבצע איתור הכספים על ידי חוקר פרטי?

במצב בו הנושה החליט לפנות לחוקר פרטי על מנת לאתר נכסים של החייב, החוקר הפרטי ינהל חקירה כלכלית כנגד החייב. חקירה כלכלית היא חקירה בה אוספים נתונים הקשורים להתנהלות הכלכלית של אדם או של עסק, כמו חברה בע"מ לדוגמא. במסגרת החקירה הכלכלית החוקר הפרטי יאתר את רכושו, עסקיו, נכסיו ומצבו הכלכלי של האדם או העסק החייב כספים. המונח חקירה כלכלית מורכב משני מרכיבים עיקריים- חקירה פלילית ועבירה כלכלית. ישנם שני שלבים בתהליך החקירה הכלכלית– חקירה סמויה וחקירה גלויה.

חקירה סמויה- שלב בו החקירה הכלכלית מתבצעת ללא ידיעת החייב. בשלב זה יתבצע איסוף מידע על חשבונות בנק או גופים אחרים באמצעות צו משפטי מתאים. מתבצעים מעקבים פיזיים ודיגיטליים, מתבצעות האזנות סתר לחייב והכל ללא ידיעתו.

חקירה גלויה- שלב החקירה הגלויה מתבצע על פי שיקול דעתו של הגוף או האדם שביקש לבצע את החקירה הכלכלית. ברגע שהוא מרגיש שנאספו מספיק ראיות ויש לו את מה שצריך להוכיח את מה שביקש להוכיח החקירה תעבור לשלב החקירה הגלויה, והחייב ידע שהוא נחקר.

כיצד מתבצעת החקירה הכלכלית?

את החקירה הכלכלית ינהלו חוקרים מקצועיים ומנוסים שעברו הסמכה והכשרה, ונבחרים על ידינו בקפידה. החוקרים פועלים במסגרת החוק בלבד. חשוב שהחקירה תתנהל לפי החוקים, באופן קביל בבית המשפט כדי שכל ראיה שתמצאו במהלך החקירה תוכל להיות מובאת בפני בית המשפט בתום החקירה כראיה קבילה. בתחילת החקירה נבצע תחקיר עמוק על מנת שנוכל לאתר את מיקומו של החייב (במידה ונעלם), ונתחקה אחר חייו בכל תחום, אישי, משפחתי וכמובן כלכלי. במהלך חקירה כלכלית, החוקרים הפועלים יעשו הכל כדי לאתר מקורות הכנסה, נכסים, וכל דבר שיעיד על מצבו הכלכלי של האדם הנחקר, בארץ ובחו"ל.

לסיכום, במידה ואתם חושדים שיש לכם חשבונות אבודים, ישנן חברות רבות שמתמחות באיתור חשבונות אבודים ויוכלו לעזור לכם. במידה ואדם חייב לכם כסף, ומסתיר את הנכסים או חשבונות הבנק שלו, מומלץ לפנות לחוקר פרטי.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
חקירות איתור נכסים
חקירות איתור נכסים

אחת החקירות הכי מקובלות והכי מוכרות בקרב חוקרים פרטיים זו החקירה לאיתור נכסים. מתעסקים בה חוקרים רבים היות ויש לקוחות רבים הבאים לבקש חקירה כלכלית

חוקר פרטי איתור אנשים
חוקר פרטי איתור אנשים

קיימות חקירות פרטיות רבות בהן האדם הנחקר בורח ומסתתר. במקרים כאלה יש צורך לאתר אותו. איתור אנשים מתבצע על ידי חוקרים פרטיים מקצועיים ומנוסים בדרכים

איתור חייבים
איתור חייבים

במקרים רבים שאדם חייב לכם כסף הוא ייעלם מהרדאר. לשם כך, יהיה עליכם להיעזר בחוקר פרטי שיעזור לאתר את החייב. איתור חייבים מתבצע במגוון אמצעים

חוקר פרטי איתור אנשים
חוקר פרטי איתור אנשים

חוקר פרטי איתור אנשים אם צפיתם בסדרת הטלוויזיה המרגשת אבודים, או אם נקלעתם אי פעם לסיטואציה בה הצטרכתם למצוא אדם מסוים בשל סיבות כאלו ואחרות,

053-3533862

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!