בדיקת עיקול רכב חינם

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

בדיקת עיקול רכב חינםרכבי יד שנייה נחשב לפעיל מאוד בשוק הרכבים הישראלי כאשר הוא מגלגל מחזור שנתי יחסית גדול לאור העובדה שרבים מאזרחי ישראל נמנעים לעיתים מרכישת רכב חדש לאור הפחת הגדול של הרכב ברגע שהוא עולה על הכביש. אותם ישראלים פשוט מעדיפים לקנות רכבים יד שנייה שעלו על הכביש לפני שנה או שנתיים. אך כאשר אנו רוכשים רכב מיד שנייה יש מספר סיכונים שעלינו להיות מודעים אליהם ולבדוק אותם היטב לפני הרכישה של כלי הרכב בו אנו מעוניינים. הסיכון הראשון הוא ההיבט הטכני של כלי הרכב ואת זה ניתן לבדוק בקלות על ידי כך שנתנה את עסקת הרכישה בביצוע בדיקה מקיפה לרכב במכון בדק המבצע בדיקות רכב לפני רכישה. בנוסף, קיים סיכון מעט יותר גדול כאשר אנו רוכשים רכב מיד שנייה והוא שהרכב נמצא תחת שעבוד או שיש עליו עיקול.

מהו רכב משועבד או רכב מעוקל?

תחילה נסביר שלא כל עסקאות רכישת הרכב מיד שנייה נעשות במזומן אלא חלקם נעשות באשראי מגופים פיננסים שונים. כאשר אנו לוקחים הלוואה מחברה שכזו הרכב יהיה רשום על שמה עד שנסיים לשלם את כל ההלוואה, ממש כמו רכישת דירה עם משכנתא. במקרים מסוימים השעבוד לא מוסר מטעמים טכניים בלבד גם לאחר פירעון של כל ההלוואה ולכן יש לבצע בדיקה מסודרת בטרם הרכישה. רכב מעוקל הוא סיפור מעט שונה ובפועל זהו רכב שאינו ממושכן אך מול הבעלים שלו מתנהל תיק בהוצאה לפועל היות והוא חייב כסף לנושים שלו ולכן על הרכב יש צו עיקול בכדי שמכירה של הרכב תוכל להכניס כסף במטרה לשלם לבעלי החוב.

מה עלינו לעשות בכדי לבצע בדיקת עיקול רכב חינם?

לפני שאנו מבצעים רכישה של רכב מיד שנייה עלינו לבצע בדיקת עיקול רכב חינם עבור הרכב בכדי להיות בטוחים שאין עליו צו עיקול שכן במידה ואנו רוכשים את הרכב בכל זאת למרות שהוא מעוקל מבלי שידענו אנו עלולים להפסיד כסף רב. מה שעלינו לעשות במעמד רכישת הרכב כאשר אנו רוצים לבדוק אם קיים עיקול על הרכב, כל שעלינו לעשות הוא לגשת לדואר לטובת ביצוע העברת הבעלות על הרכב. בדואר ישראל מוגשת הבקשה למשרד התחבורה לביצוע בדיקת עיקול רכב חינם כאשר אם יש עיקול על הרכב משרד התחבורה לא יאשר לדואר לבצע העברה ממוחשבת על בעלות הרכב. כפי שציינו הבדיקה עצמה היא ללא עלות כלל ולכן אין מניעה כלל לעשות אותה במעמד הרכישה של הרכב. יתרה מזאת, החוק קובע כי מי שאחראי לבצע את הבדיקה בהיבט החוקי הוא הרוכש וזה בהחלט גם מה שאומר ההיגיון הבריא היות ואנו לא רוצים לרכוש רכב שיש עליו עיקול או הגבלות של ההוצאה לפועל.

מה עלינו לעשות כאשר אנו רוצים לרכוש רכב מעוקל?

ככלל כאשר אנו מגלים שהרכב יד שניה אותו אנו רוצים לרכוש מעוקל אנו חייבים להימנע מהרכישה שלו. במידה ואנו בכל זאת רוצים לרכוש את הרכב הזה עלינו קודם כל להתייעץ עם גורם מקצועי בשוק הרכב ואולי אף עם עורך דין שמתמחה בתחום הוצאה לפועל. אפשרות אחת היא בירור מהו החוב של בעל הרכב שבגינו הרכב עוקל, ייתכן וזהו סכום שנמוך מסכום העסקה או נמוך יחסית לשווי הרכב וכך לסגור את החשבון בגין העיקול אך זהו הליך מסובך שרצוי מאוד שיעשה באמצעות עורך דין שמוסמך לטפל בנושאים מסוג זה בעוד שדרך נוספת היא בקשה מבעל הרכב להסדיר את נושא העיקול ולאחר מכן לרכוש ממנו את הרכב.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
בדיקת עיקול רכב חינם

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
053-3536093 או 053-3533862

מאמרים אחרונים שלנו

תרגום משפטי
התפקיד המכריע של תרגום משפטי בהבטחת הליך תביעה הוגן

תרגום משפטי ממלא תפקיד חיוני במערכת המשפט, במיוחד במדינות כמו ישראל שבהן מדובר במספר שפות. היא מבטיחה שלכל הצדדים המעורבים בהליך תביעה יש הבנה מקיפה של ההליכים המשפטיים, מה שמאפשר משפט הוגן וצודק. במאמר זה נבחן את החשיבות של שירותי תרגום משפטי מקצועי וכיצד הם תורמים לשלמות הליך התביעה.

חוקר פרטי
הדברים שכדאי לכם לדעת לפני שאתם בוחרים חוקר פרטי

כשמדובר בחקירות פרטיות, בחירת החוקר הנכון יכולה לעשות את כל ההבדל בתוצאות החקירה. בין אם אתם מבקשים לחשוף עניין אישי, התנהגות בלתי הולמת של תאגיד, או אפילו חקירת בגידה אפשרית, העסקת חוקר פרטי מיומן ואמין היא חיונית. עם אפשרויות רבות זמינות, זה יכול להיות מכריע לדעת מאיפה להתחיל ומה כדאי לבדוק. בואו נעבור על השיקולים המרכזיים שכדאי להבין לפני שאנחנו בוחרים חוקר פרטי.

עורך דין
עורך דין פלילי נוער

כאשר מדובר בעניינים משפטיים הנוגעים לקטינים, תפקידו של עורך דין פלילי נוער הוא מכריע. אנשי מקצוע אלו מתמחים בייצוג והגנה על צעירים שהואשמו בביצוע עבירות פליליות. מערכת המשפט בישראל מכירה בצרכים ובזכויות הייחודיות של עבריינים נוער, ולכן, חיוני להצטייד בעורך דין מיומן שיוכל לנווט בשטח מורכב זה.

חוקר פרטי
מציאת אנשים נעדרים בחול באמצעות חוקר פרטי

אין דבר נורא יותר מאי הידיעה, במיוחד כשזה מגיע לקרובי משפחה שנעלמו בזמן הטיול הגדול שלהם בחו"ל. זה לא קורה הרבה אבל זה בהחלט קורה, ליותר אנשים משחשבתם ואם קראתם את הספר נוילנד של אשכול נבו שמדבר בדיוק על הנושא הזה – אתם יודעים שמדובר על משימה מורכבת במיוחד. בכתבה זו נתעמק בעבודתם המורכבת של חוקרים פרטיים במציאת נעדרים בחו"ל, נבחן את המגבלות המשפטיות והתרבותיות שהם נתקלים בהם ואת שלל האתגרים הקשורים בחיפוש אחר תשובות עבור אלה שפשוט נעלמו ביום בהיר אחד.

התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!