בדיקת תיק בבית משפט

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

איך מאתרים תיקים פליליים בבית משפט

כל עוד התיק שמתנהל בבית משפט הוא לא אסור, מטעמים ביטחוניים או בגלל שמתנהל בדלתיים סגורות, כל אדם יכול לבקש לעיין באותו תיק.

מה היא בדיקת תיק בבית משפט?

אם ברצונכם לבדוק תיק בבית משפט, תוכלו להזין את הפרטים אותם אתם מבקשים לבדוק באתרים המתאימים לכך. באתר של בית המשפט העליון, קיימת מערכת חיפוש עם פרטים אותם אתם צריכים להזין על מנת לבדוק תיק בבית משפט. על  מנת לבדוק תיק בבית משפט, תצטרכו לדעת מספר פרטים על אותו התיק. ישנם מספר פרטים שונים אותם תצטרכו לדעת על מנת לבדוק תיק באתר של בית המשפט העליון. ריכזנו עבורכם את סוגי החיפוש השונים ואילו פרטים הם מצריכים-

  • חיפוש חופשי לפי מספר הליך- כאן תצטרכו לדעת איזה תיק אתם בודקים, מה מספר ההליך שלו ומה שנת ההליך.
  • תאריך המסמך- לכל מסמך יש תאריך. אם אתם בודקים מספר מסמכים תצטרכו לדעת את טווח התאריכים שלהם ולהזין באתר את המוקדם ביותר והמאוחר ביותר, כלומר מ- עד.
  • מאפייני המסמך- אם ברצונכם לבדוק מספר מסמכים עליכם לדעת את כל סוגי המסמכים. האם הם טכנים או מהותיים והאם זו פסיקה נבחרת. אילו עמודים אתם מחפשים, כאן שוב תוכלו להזין מ- עד.
  • שופטים, צדדים ובאי כוח- כאן תצטרכו לדעת מי האנשים בתיק. על מנת לבדוק תיק מסוים תצטרכו לדעת מי השופט במטפל בתיק, מי הם הצדדים בתיק ובאי כוח נוספים בתיק.
  • מדור/ הליך- כאן תצטרכו לדעת באיזה מדור נמצא התיק האם הוא נמצא במדור אזרחי, פלילי או בג"ץ. בנוסף תצטרכו לדעת את סוג ההליך.
  • ערכאה קודמת- כאן תצטרכו לדעת את סוג הערכאה הקודמת. באיזה בית משפט היא טופלה. מה סוג ההליך ומה מספרו, ומה השנה.

מלבד בית המשפט העליון, קיימות מערכות נוספות בהן ניתן לבצע בדיקת תיק בבית משפט. לדוגמא מערכת נט המשפט. במערכת זו תצטרכו לדעת האם מדובר בתיק ישן או בתיק חדש. לאחר שבחרתם האם הוא תיק ישן או חדש, תצטרכו להזין את סוג התיק ואת מספרו. מערכת נט המשפט היא מערכת שמנוהלת על ידי בתי המשפט. היא פותחה על ידי בתי המשפט במטרה לאפשר ניהול תיקים אלקטרוניים ותהליכים שונים הקשורים לעבודתם של בתי המשפט. המערכת פתוחה לכל מי שחפץ בכך, בעלי העניין בתיק, עורכי הדין, דרגים שיפוטיים או מזכירותיים של בתי המשפט ואת כלל הציבור הרחב. באמצעות מערכת נט המשפט, תוכלו לעיין בתיקי בית המשפט ובמסמכים הרלוונטיים להם כמו כתבי בית דין, פרוטוקולים הקשורים לדין והחלטות שהתקבלו. בנוסף לעיון בתיקי בתי משפט, המערכת מאפשרת קבלת מידע נוסף. חלק מהמידע אותו מאפשרת המערכת לקבל הוא מועדי דיון חדשים.

בדיקת תיק בבית משפט- מי יכול לבקש לעיין בתיק בית משפט?

למעשה, כמו שהבנו עד עתה, כל אדם יכול לבקש לעיין בתיק בית משפט. גם אם האדם אינו צד בתיק, הוא יכול לבקש לעיין בו. הפעמים היחידות בהן לא ניתן לעיין בתיק בית משפט הן פעמים בהן העיון בתיק בית משפט אסור על פי דין. במידה ואתם מעוניינים לעיין בתיק בית משפט, תאלצו להגיש בקשה לבית המשפט. בית המשפט ישקול את הבקשה, האם קיימים אינטרסים כלשהם, מה האינטרסים של הצדדים בתיק עצמו והאם מישהו עלול להיפגע מכך שהאדם יעיין בתיק שלו. לדוגמא, בפעמים רבות בלימודי משפטים, סטודנטים רבים יבקשו לעיין בתיקי בית משפט על מנת ללמוד מהם. גם עורך דין מוסמך, יכול לבקש לעיין בתיקי בית משפט על מנת ללמוד מן המסמכים ולהעזר בהם בתיק בו הוא מטפל. גם אדם שלא קשור לתחום המשפטים יכול להגיש בקשה לעיון בתיק בית משפט.

 

בדיקת תיק בבית משפט – איך להגיש בקשה לעיון בתיק בית משפט?

אז למי פונים על מנת להגיש בקשה לעיון בתיק בית משפט וכיצד יש לפנות? כפי שהבנו, על מנת לעיין בתיק בית משפט יש להגיש בקשהתהליך בדיקת תיק בבית משפט לבית המשפט. הבקשה תהיה בקשת עיון בתיק. הבקשה צריכה לפרט את כלל הנימוקים לסיבה בגללה האדם מבקש לעיין באותו התיק. בנוסף לנימוקים השונים, יש לצרף לבקשת העיון כל מסמך רלוונטי שיכול לתמוך בבקשה ובנימוקים השונים. לאחר מכן יש להגיש את הבקשה לידי מזכירות בית המשפט הרלוונטי, בו מתנהל התיק. ניתן להגיש את הבקשה באופן ידני או בפקס. דרך נוספת להגשת הבקשה היא דרך אתר נט המשפט. שם תאלצו להירשם ולהזדהות באמצעות מערכת הזדהות ממשלתית, ותוכלו להגיש את הבקשה. לאחר הגשת הבקשה למזכירות בית המשפט, כביכול נגמר החלק שלכם. מכן והלאה העניין שייך לבית המשפט ולהחלטתו. המזכירות תעביר את בקשת העיון לידי שופט או רשם שדנים באותו התיק. במידה ואין אפשרות להעביר את הבקשה לאחד מהדנים בתיק, בית המשפט ימנה אחראי לדיון בבקשת העיון, וכך הבקשה תועבר לידי שופט או רשם שמונו כאחראים לדיון. לאחר מינוי אחראי לדיון על הבקשה, בית המשפט ישקול את האינטרס של מגיש הבקשה לעיון בתיק.

בנוסף לאינטרס המבקש, בית המשפט ישקול את האינטרסים של בעלי הדין בתיק ושל כל מי שעלול להיפגע במידה והמבקש יעיין בתיק. בנוסף, בית המשפט ישקול את העלויות הכרוכות בהיענות לבקשת העיון. בית המשפט רשאי להעביר את הבקשה לגורמים אחר במידה והוא חושב שהענות לבקשת העיון עלולה לפגוע באחד הגורמים. בין הגורמים יהיו בעלי הדין בתיק, או צד ג' שעלול להיפגע. בנוסף לכך, אם בית המשפט חושב שהעיון בתיק יכול לפגוע באינטרס ציבורי, לבית המשפט יש את הזכות להעביר את בקשת העיון בתיק לתגובת היועץ המשפטי לממשלה. בית המשפט יכול להחליט להיענות לבקשה תוך הצבת תנאים.

לדוגמא, לאשר את בקשת העיון בתיק תוך השמטה של הפרטים המזהים של בעלי הדין בתיק. דבר נוסף שבית המשפט יכול לעשות הוא להגביל את היקף העיון בתיק. במידה ובית המשפט החליט לאשר את הבקשה, האדם שביקש את הבקשה, יצטרך למלא הודעת עיון לפני העיון בפועל. במידה והעיון בתיק יצריך הוצאות כלשהן, המעיין יצטרך לשלם אותן. במידה ומבקש הבקשה מעוניין להגיש ערעור על החלטת בית המשפט, הוא יכול להגיש בקשת רשות ערעור בתוך 30 ימים ממתן ההחלטה, או אם נקבע בהחלטה מועד אחר.

דוגמא לבקשת עיון כזאת- מבקש העיון היה דייר בבניין שהוגשה בו בקשה להריסה ובניה מחדש כחלק מתמ"א 38. הדייר שביקש לעיין בתיק, התנגד להריסה וביקש לעיין בטענה שהוא מעוניין להבין אם התיק מכיל חומר שיכול לסייע לו. לעומתו, מרכז השלטון המקומי ופורום הערים העצמאיות, התנגדו לבקשת העיון מהסיבה שהעיון עלול להוביל לפגיעה מסחרית בהם, ויכול לפגוע ביתרון התחרותי שלהם, שכן המעיין עלול לפעול על מנת להתחרות בהם. בעל הדירה שביקש לעיין בתיק, טען כי הוא מעוניין לעיין בתיק מסיבות אישיות ולא מקצועיות. בנוסף, הוא טען שאין לו שום כוונה בהפרת זכויות היוצרים של המתנגדים לבקשה. לבסוף, נקבע כי יש לאשר לבעל הדירה עיון במסמכי התיק, אלא אם כן, מתגלות או קיימות סיבות כלשהן שעלולות להצדיק את מניעת העיון.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
משרד חקירות פרטיות המתמחה בבגידות
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
חוקר פרטי בחריש

  מעוניינים לרכוש את שירותיו של חוקר פרטי בחריש? כנראה יש כמה שאלות שאתם רוצים לקבל תשובה לפני כן. ביניהם איך למצוא חוקר פרטי טוב

חוקר פרטי בעומר

  מעוניינים לרכוש את שירותיו של חוקר פרטי בעומר? כנראה יש כמה שאלות שאתם רוצים לקבל תשובה לפני כן. ביניהם איך למצוא חוקר פרטי טוב

חוקר פרטי בתל-אביב

  מעוניינים לרכוש את שירותיו של חוקר פרטי בתל-אביב? כנראה יש כמה שאלות שאתם רוצים לקבל תשובה לפני כן. ביניהם איך למצוא חוקר פרטי טוב

התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!