בלש פרטי מומלץ

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

בלש פרטי מומלץבלש פרטי מומלץ

תחום החקירות הפרטיות הפך לפופולרי יותר בשנים האחרונות. אנשים רבים מעוניינים לשכור את שירותיו של בלש פרטי ממגוון סיבות שונות. אך איך מוצאים בלש פרטי מומלץ? על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא. 

 

בלש פרטי מומלץ- מהו בלש פרטי?

לפני שנבין כיצד למצוא בלש פרטי מומלץ נבין קודם כל מהו בלש פרטי. בלש פרטי הוא אדם שאוסף מידע על הזולת, בדרך כלל בחשאיות מלאה. מטרתו של הבלש הפרטי היא לאסוף פרטים שונים ולהצליח לגלות את המידע הנדרש, תוך שמירה על החוק. 

הצורך בבלש פרטי עולה כאשר האדם הנחקר מנסה להסתיר ככל יכולתו את המידע הנדרש, בין אם מדובר על מידע כלכלי, מיני, עסקי ועוד. 

הבלש הפרטי מבצע את עבודתו בדרך כלל על ידי ריגול, הסוואות, מעקבים, כלים שונים ומשתמש בכל מה שיכול לעזור לו בחקירה כולל הרשתות החברתיות. הבלש הפרטי נדרש להיות סבלני, יצירתי מאוד, חד מאוד, עם יכולת אלתור בשטח ועם זיכרון טוב ואבחנה גם בפרטים השוליים. 

מה התחומים בהם עוסק בלש פרטי מומלץ?

בלשים פרטיים עוסקים בתחומים רבים. לפניכם התחומים המרכזיים ביותר בחקירות הפרטיות- 

 • בגידות

  תחום הבגידות הוא אחד התחומים המרכזיים ביותר בחקירות הפרטיות. בתחום זה הבלש הפרטי מתחקה אחר שגרת חייו של בן הזוג ובודק עם מי הוא נפגש, מתי, למה, איפה. הבלש הפרטי יודע להבדיל בין פעילות חשודה ללא חשודה. 

 • חקירות כלכליות-

  בחקירה כלכלית נאספים פרטים כלכליים על האדם הנחקר ביניהם המשכורת, נכסים, חובות, האם הוא מעלים כספים, חשבונות בנק לא על שמו ועוד. חקירות כלכליות יכולות להתנהל נגד אדם ספציפי או אפילו נגד ישות עסקית. 

 • חקירות מסחריות

  חקירות בנוגע למה שמתרחש בארגונים- החל מגניבות או מעילות של העובדים בארגון ועד לשיתופי פעולה אסטרטגיים מאחורי גב המעסיק. חקירות המיועדות להגן בפני סיכונים עתידיים אפשריים. 

 • מודיעין עסקי

  חקירות שעוזרות לעסק מסוים לאסוף מידע עסקי על המתחרים שלו, בצורה חוקית. 

 • חקירות פליליות

  חקירות שנועדות להוכיח פשעים או עבירות פליליות של הנחקר ביניהם- עבירות במשפחה כמו אלימות, התעללות מינית, התעללות בקשישים או בילדים, סחיטה ועוד. חקירות אלה מצריכות בדיקה מקיפה, יסודית וחשאית.

 • בריונות ברשת

  כל מה שקשור לבריונות ברשת, אלימות מילולית, השפלות, הסתה וחרמים שנעשים ברשת. חקירות כאלה יכולות להגיע לאיתור גורמים אלימים שמאיימים על אדם או על מוסד. 

 

איך נמצא בלש פרטי מומלץ?

על מנת למצוא בלש פרטי מומלץ צריך קודם כל להבין מה אתם מבקשים לחקור. כל בלש פרטי מתמחה בתחום אחר של חקירות, ולכן אם אתם מעוניינים בחקירה כלכלית, אין סיבה שתבחרו בבלש פרטי שמתמחה בחקירות בתחום הבגידות. לכן, השאלה הראשונה שעליכם לענות עליה היא מה אני רוצה לחקור. 

לאחר מכן, עליכם להבין היכן תתבצע החקירה. אם אתם מהמרכז אבל רוב החקירה תתנהל בצפון הארץ, כדאי לכם לשכור בלש פרטי מאזור הצפון. כך הוא יכיר טוב יותר את האזור בו הוא חוקר ובנוסף תוכלו לצמצם עלויות באופן משמעותי, כיוון שהמרחק ישפיע על המחיר של החקירה- ככל שהחקירה תתרחש במקומות רחוקים יותר כך המחיר יעלה. במידה והנחקר ברח לחוץ לארץ, אולי כדאי לכם לחשוב על בלש פרטי מחוץ לארץ על מנת לחסוך עלויות טיסה והסדרי שינה לבלש הפרטי. 

כמו כן, חשוב להבין שיש מקומות שקשה להיטמע בהם או שהחוקים בהם שונים לחלוטין. בואו ניקח לדוגמא את בני ברק לעומת קיבוץ בדרום. החוקים בשני המקומות שונים לחלוטין ולכן כדאי לכל מקום לשכור בלש פרטי שמכיר את התנהלות המקום ויודע להתנהל בו.  

לבסוף בצעו השוואת מחירים ובררו מה כל בלש פרטי מציע באיזה מחיר. בהשוואת המחירים תוכלו להבין גם את טווח המחירים בשוק וגם את הדברים שמציע כל בלש בהתאם לצרכים שלכם. 

בלש פרטי מומלץ- כמה זה עולה?

אין תשובה חד משמעית בנוגע לשאלת המחיר של בלש פרטי, כיוון שהמחיר מושפע ממספר קריטריונים שונים. 

היקף העבודה

המחיר לחקירה פרטית יתומחר לפי שעות החקירה. לכן, ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר כך הבלש הפרטי יעבוד יותר שעות והמחיר יעלה בהתאם. 

מרחק

החוקר הפרטי צריך להכיר את המקום בו החקירה מתבצעת. ככל שמקום החקירה יהיה רחוק יותר, כך המחיר יעלה. חשוב להבין שאם האדם מסתתר ייקח זמן לאתר את מקומו והדבר ישפיע על המחיר.  

מטרת החקירה

ככל שמטרת החקירה תהיה מסובכת יותר, כלומר, ככל שהמידע אותו צריך להוכיח או להפריך יהיה קשה יותר למציאה, כך הבלש הפרטי יעבוד קשה יותר והמחיר יעלה. 

כלים

יש חקירות בהן יש צורך להשתמש בכלים יקרים כמו מכשירי האזנה, מכשירים לראיית לילה, מצלמות מיוחדות ועוד. השימוש בכלים אלה ייקר את מחיר החקירה. 

היקף הצוות

יש חקירות שמתבצעות על ידי בלש פרטי אחד ויש חקירות שמצריכות צוות בלשים מקיף. כאשר יש צורך ביותר מבלש אחד ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם. 

הגעה לבית משפט

בסוף החקירה הבלש הפרטי יגיע לבית המשפט ויציג את הראיות בפני שופט. ההגעה לבית המשפט תעלה בדרך כלל סביב 1,500 שקלים. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע