בלש פרטי

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

בלש פרטימעוניינים לרכוש את שירותיו של בלש פרטי? לפני שאתם ממהרים לבחור בבלש הפרטי הראשון שאתם שומעים עליו, כדאי שתבינו מהו בלש פרטי ומה התחומים השונים בהם עוסק. ריכזנו לכם מידע על כך במאמר הבא. 

 

מהו בלש פרטי?

בלש פרטי הוא אדם שחוקר פרטים ואוסף מידע על הזולת. הבלש הפרטי פועל במטרה להצליח לגלות את המידע הנדרש על אדם מסוים, תוך שמירה על חשאיות מלאה ובהתאם לחוק. הוא צריך להיות סבלני, יצירתי, חד, עם יכולות אלתור מצוינות במקרה הצורך, עם זיכרון טוב ועם אבחנה טובה גם לפרטים הקטנים והשוליים ביותר. 

הצורך בבלש עולה כאשר האדם הנחקר מנסה להסתיר ככל יכולתו את המידע הנדרש, בין אם מדובר על מידע כלכלי, מיני, עסקי ועוד. 

 

באילו תחומים עוסק בלש פרטי?

קיימים תחומים שונים בהם עוסקים בלשים פרטיים. בדרך כלל כל בלש מתמחה בתחום מרכזי אחד. על מנת לבחור בבלש שמתאים לכם ביותר, צריך בראש ובראשונה להבין מה אתם מבקשים לחקור. אם אתם מעוניינים בחקירה כלכלית עליכם לבחור בבלש שמתמחה בתחום זה ולא בתחום הבגידות. לכן, השאלה הראשונה שעליכם לענות עליה היא מה אני רוצה לחקור.

ריכזנו את התחומים המרכזיים בהם מתבצעות חקירות פרטיות, אך חשוב לציין שקיימים תחומים נוספים. 

  • בגידות- תחום הבגידות הוא אחד התחומים הנפוצים ביותר בחקירות הפרטיות. בתחום זה הבלש הפרטי מתחקה אחר שגרת חייו של בן הזוג ובודק עם מי הוא נפגש, מתי, למה, איפה. הבלש הפרטי יודע להבדיל בין פעילות חשודה של בן הזוג לפעילות לא חשודה. 
  • חקירות כלכליות- חקירות כלכליות יכולות להתנהל נגד אדם ספציפי או אפילו נגד ישות עסקית. בחקירה כלכלית נאספים פרטים כלכליים על האדם הנחקר ביניהם המשכורת, נכסים, חובות, האם הוא מעלים כספים, חשבונות בנק לא על שמו ועוד. 
  • חקירות מסחריות- כל מה שקשור לארגונים. גניבות או מעילות של העובדים בארגון, שיתופי פעולה אסטרטגיים מאחורי גב המעסיק ועוד. חקירות המיועדות להגן בפני סיכונים עתידיים אפשריים. 
  • מודיעין עסקי- חקירות עסקיות שמטרתן לאסוף מידע עסקי על המתחרים של עסק מסוים, בצורה חוקית. 
  • חקירות פליליות- חקירות שנועדות להוכיח פשעים או עבירות פליליות של הנחקר ביניהם- עבירות במשפחה כמו אלימות, התעללות מינית, התעללות בקשישים או בילדים, סחיטה ועוד. חקירות אלה מצריכות בדיקה מקיפה, יסודית וחשאית.
  • בריונות ברשת- כל מה שקשור לבריונות ברשת- אלימות מילולית, השפלות, הסתה וחרמים שנעשים ברשת. חקירות כאלה יכולות להגיע לאיתור גורמים אלימים שמאיימים על אדם או על מוסד. 

כמה עולה בלש פרטי?

המחיר של בלש מושפע ממספר קריטריונים שונים ולכן אין תשובה חד משמעית בנוגע לשאלה זו. לפניכם הקריטריונים השונים המשפיעים על המחיר של בלש פרטי-

היקף העבודה

המחיר לחקירה פרטית יתומחר לפי שעות החקירה. לכן, ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר כך הבלש הפרטי יעבוד יותר שעות והמחיר יעלה בהתאם. 

מרחק

החוקר הפרטי צריך להכיר את המקום בו החקירה מתבצעת. ככל שמקום החקירה יהיה רחוק יותר, כך המחיר יעלה. חשוב להבין שאם האדם מסתתר ייקח זמן לאתר את מקומו והדבר ישפיע על המחיר.  

מטרת החקירה

ככל שמטרת החקירה תהיה מסובכת יותר, כלומר, ככל שהמידע אותו צריך להוכיח או להפריך יהיה קשה יותר למציאה, כך שהבלש יעבוד קשה יותר והמחיר יעלה. 

כלים

יש חקירות בהן יש צורך להשתמש בכלים יקרים כמו מכשירי האזנה, מכשירים לראיית לילה, מצלמות מיוחדות ועוד. השימוש בכלים אלה ייקר את מחיר החקירה. 

היקף הצוות

יש חקירות שמתבצעות על ידי בלש אחד ויש חקירות שמצריכות צוות בלשים מקיף. כאשר יש צורך ביותר מבלש אחד ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם. 

הגעה לבית משפט

בסוף החקירה הבלש הפרטי יגיע לבית המשפט ויציג את הראיות בפני שופט. ההגעה לבית המשפט תעלה בדרך כלל סביב 1,500 שקלים. 

איך נבחר בלש פרטי?

על מנת למצוא בלש , צריך בראש ובראשונה להבין מה אתם מבקשים לחקור. כפי שציינו קודם, יש תחומים שונים בהם מתמחים בלשים פרטיים ולכן בחרו בבלש שמתאים לתחום הנחקר. 

לאחר מכן, עליכם להבין היכן תתבצע החקירה. היכן אתם גרים, היכן הנחקר גר, האם הוא ברח מהבית, הוא הוא נמצא בחוץ לארץ. כל אלה יהיו שאלות שיעזרו לכם לבחור את הבלש הפרטי המתאים ביותר עבורכם. חשוב להבין שכל מקום חקירה מצריך התנהלות שונה. לדוגמא, אם החקירה תתנהל ברובה בבני ברק, כדאי לכם לקחת בלש שמכיר את דרכי ההתנהלות במקום ויודע להשתלב בו ולא לעורר חשד. הדבר רלוונטי אפילו יותר בחוץ לארץ. במידה והנחקר ברח לחוץ לארץ כדאי לבחור בלש שמכיר את המדינה אליו ברח ויודע להתנהל בה. כדאי אפילו לשקול לבחור בבלש מאותה מדינה. 

לבסוף בצעו השוואת מחירים ובררו מה כל בלש מציע באיזה מחיר. בהשוואת המחירים תוכלו להבין גם את טווח המחירים בשוק וגם את הדברים שמציע כל בלש בהתאם לצרכים שלכם. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע