חוקר ביטוח

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

איך להתנהל מול חוקר ביטוח

ישנם מקרים רבים בהם חברות הביטוח מעסיקות מטעמן חוקר פרטי שנקרא חוקר ביטוח. יש לכך סיבות רבים, ובמקרים רבים, חוקר הביטוח יחסוך לחברת הביטוח עלויות רבות שהייתה צריכה לשלם ללא סיבה.

כיצד חוקר ביטוח מבצע את החקירה?

חברות הביטוח לא יבקשו לחקור כל אדם, שכן אין להן אינטרס לשלם סכומי כסף גבוהים לחוקרים הפרטיים. לכן, חקירות מטעם חברות הביטוח יתנהלו במידה שמבוטח תובע את חברת הביטוח על מנת לשלם את הנזק. על מנת לבצע את החקירה, חוקר הביטוח מנהל ראיון עם המבוטח. לאחר הראיון עם החוקר, השמאי יוציא דו״ח מפורט לגבי המבוטח. המבוטח יוכל לקבל את דו״ח השמאי רק על ידי בית המשפט.

חשוב לקחת בחשבון, שישנם מקרים בהם חוקר הביטוח ינהל ראיון עם גורמים נוספים ולא רק עם המבוטח עצמו. חוקר הביטוח יכול לבחור לשוחח עליכם עם בני משפחה, חברים, שכנים, קולגות ועוד. בנוסף, חוקר הביטוח יכול לבקש מהמבוטח להציג הוכחות שונות לטענות שלו. לדוגמה, אם מדובר באובדן של שרשרת יקרה, חוקר הביטוח יבקש לראות תמונה של המבוטח עם אותה השרשרת. החוקר יכול להיות מקצוען, בינוני או רשלן. לכן, התכוננו לחקירה ואל תפחדו.

חוקר מטעם חברת ביטוח

טיפים להתנהלות מול חוקר ביטוח

החוקר ינהל את עבודתו באופן מקצועי, עם שיטות רבות על מנת להוציא מהמבוטח פרטים ומידע לטובת חברת הביטוח. לכן, ריכזנו עבורכם טיפים להתנהלות מול חוקרי הביטוח.

  • בקשו את רישיון החוקר הפרטי של חוקר הביטוח בתחילת החקירה.
  • מומלץ להתייעץ עם עורך דין לפני הראיון עם החוקר, על מנת שיכין אתכם כפי שצריך לראיון. כמו כן, מומלץ לקיים את הראיון עם חוקר הביטוח, בנוכחות עורך דין מתאים. אם אתם מיוצגים על ידי עורך דין, הפנו את החוקר אל עורך הדין שלכם. חשוב לדעת שאם הנכם מיוצגים על ידי עורך דין, על חברת הביטוח לפנות אליכם דרך עורך הדין.
  • לפני הראיון, בקשו מחוקר לקבל עותק מההודאה שתמסר אליו על ידכם. מאחר ואתם חתומים עליה, זו זכותכם המלאה, ולכן עמדו על כך גם אם חוקר הביטוח מנסה לגרום לכך שזה לא יקרה. חשוב לקבל את ההודאה, מאחר שבמידה והתשלום המגיע לכם מידי חברת הביטוח ידחה, תוכלו לנהל את תביעת הביטוח בקלות. שכן, תוכלו לדעת בדיוק כיצד התנהל הראיון ומה נאמר בו, וחברת הביטוח לא תוכל לערער את אמינותכם.
  • במידה ואינכם בטוחה בתשובה לשאלה הנשאלת על ידי חוקר הביטוח, מומלץ לענות שאינכם זוכרים או אינכם בטוחים, מאשר לענות תשובה לא נכונה שיכולה להזיק לכם. בנוסף, אם תענו תשובה לא נכונה, חברת הביטוח יכולה להפעיל זאת לרעתכם ולהציג זאת כמדד לכך שאינכם אמינים.
  • ציינו קודם שעלולים לראיין גם גורמים נוספים שקרובים אליכם. אלו יכולים להיות גם אויבים שלכם לצורך העניין. קודם כל מומלץ לנסות לקבל את השמות של המרואיינים האחרים מלבדכם. כך תוכלו לדעת מי הם עבורכם ומה מערכת היחסים שלכם איתם. במידה ותגלו שעמית מהעבודה שיש לכם איתו קשר של קנאה העיד נגדכם, תוכלו לערער את אמינותו ולהשתמש בכך במועד בירור התביעה מול חברת הביטוח עצמה או מול מערכת המשפט. כמו כן, במידה ונעשה שימוש בדבריהם של הנחקרים האחרים, על מנת לערער את אמינותכם, אל תתרגשו ואל תכנסו ללחץ. במקרה כזה, אמרו לחוקר הביטוח שאינכם יכולים להיות אחראים על כל דבר שאדם אחר אומר.
  • יהיו מקרים בהם החוקר ינסה להכעיס אתכם, על מנת להוציא מכם תגובה בלתי הולמת. לכן, היו מאופקים ושקלו את המילים שלכם במהלך הריאיון.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
חקירה
תחת זכוכית מגדלת: הצצה אל תוך עולם תרגילי החקירה המשטרתית

במאמר זה, אשתף אתכם בידע שצברתי כחוקר פרטי לאורך השנים, ואסיר את המסך מעל עולם תרגילי החקירה המשטרתית. אני אסביר מתי אדם מזומן לחקירה, אילו טכניקות משמשים החוקרים, ומדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני מפגש גורלי זה.

053-3533862

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!