חוקר פרטי הונאות

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חוקר פרטי

חוקר פרטי הונאותחוקר פרטי הונאות

הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים לאבד אמון באנשים סביבם ולהרגיש חסר בטחון וחסרי אונים. 

 

חוקר פרטי הונאה- מהי הונאה?

לפני שנבין מהן חקירות פרטיות בתחום ההונאה, נבין קודם כל מהי הונאה. בראש ובראשונה חשוב להבין שהונאה היא פשע פלילי. מדובר בעבירה אשר מבוצעת בכוונה על מנת לפגוע באדם האחר. כלומר, הונאה היא פעולה הטעיה מכוונת של אדם או קבוצה שגורמת נזק לקורבן שלה. בדרך כלל, ההונאות הן בתחום כלכלי כאשר מנסים לקחת מאדם כסף או רכוש במרמה. 

יש הונאות בהן הרמאי לא לוקח דבר מהקורבן אך גורם לו נזק משמעותי. לדוגמא, פריצה לרשתות מחשבים, השתלת וירוסים ועוד. 

חוקר פרטי הונאות- מתי צריך חוקר פרטי?

כפי שציינו, הונאות הן אחת מהעבירות הכואבות ביותר. אף אחד לא מצמיד לכם אקדח לרקה, או מתגנב לבית שלכם באמצע הלילה. אתם שותפים לדבר ובוחרים ללכת איתו תוך אמון מלא. מה שנשאר איתכם לאחר מכן יהיה תחושות די רעות שכוללות חוסר אמון באנשים סביבכם, חוסר ביטחון, חוסר אונים ובעיקר תרגישו טיפשים ופראיירים. 

כיום, יש מקרים רבים של הונאות. עם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט, ביצוע הונאות הפך לקל אפילו יותר. האינטרנט מאפשר לרמאים להתחזות בקלות, לרגל אחר אנשים אחרים, לגנות זכויות יוצרים, להפיץ תמונות וסרטונים אינטימיים, להשתלט על חשבונות בנק דרך האינטרנט ועוד מגוון אפשרויות לא נעימות בכלל. 

במידה ואחד מהדברים קרו לכם, או שיש לכם חשש קל שמישהו מנסה לרמות אתכם, כדאי לכם קודם כל לפנות לחוקר פרטי שיעזור לכם לאתר את הרמאי ולהיות צעד אחד או שניים לפניו. 

חקירות בתחום ההונאות, מתבצעות על ידי חוקרים פרטיים במטרה לגלות את הרמאי ולסייע לקורבנות ההונאה שנפגעו, בדרך כלל מבחינה כלכלית.

במהלך החקירה החוקר הפרטי יתחקה אחר עקבותיו של הרמאי, ויבנה תיק שיעזור להוכיח את ההונאה ואת זהות מבצע ההונאה. 

 

חוקר פרטי הונאות- סוגי הונאות

קיימים סוגים שונים של הונאות אפשרויות. ריכזנו לכם דוגמאות לחלק מהם-

 

התחזות לאדם אחר

אחת ההונאות הנפוצות ביותר היא התחזות לאדם אחר. ההתחזות יכולה להיות לאדם חי או מת והיא נעשית תוך שימוש בכל אמצעי אפשרי כמו זיוף דרכון או תעודת זהות. התחזות לאדם אחר היא הונאה שמטרתה להונות פיננסית גופים פיננסים, מוסדות ממשלתיים או אנשים פרטיים. גניבת זהות בדרך כלל נועדת על מנת לקבל דבר מה במרמה. למשל, זיוף כרטיס אשראי ושימוש בו לביצוע קניות.

ניתן להכליל בהונאות מסוג זה גם אנשים שטוענים כי הם משהו שהם לא. לדוגמא, אדם שמציע תעודת מקצוע כלשהי, לדוגמא תעודת עורך דין, וטוען שהוא עורך דין, למרות שלא עבר את ההכשרה הנדרשת לכך. 

 

עוקץ

עוקץ, או בשמו הונאת "פונזי" נחשב לאחת ההונאות הוותיקות ביותר. בהונאה מסוג זה, הרמאי רוכש את אמונו של הקורבן, יוצר קשרי חברות מעמיקים וגורם לו לסמוך עליו בלב שלם עד לביצוע העוקץ. בדרך כלל לאחר ביצוע העוקץ הרמאי ייעלם ולא ישאיר זכר. העוקץ מבוצע בשלבים שונים בהם רוכשים סחורה, משלמים בצ'ק ללא כיסוי או תנאי תשלום שאינם מכובדים ונעלמים עם הסחורה או לא משלמים עליה. 

 

הונאת נושים

הונאת נושים היא שם כולל למגוון הונאות שונות בהן מעבירים כספים, רכוש נייד או ניירות ערך. מטרתה של הונאת נושים היא למנוע תשלום של חוב. 

 

עבירות זיוף

עבירות זיוף הן שם כולל למגוון עבירות. עבירות אלה יכולות לבוא לידי ביטוי בזיוף  מטבעות, זיוף שטרות, זיוף תעודות זהות, תעודות השכלה, חתימות, דרכונים וכל מסמך חשוב אחר. בדרך כלל עבירות זיוף מתבצעות על ידי אנשי מקצוע שמזייפים את המסמכים עבור הרמאי. ישנם מקרים בהם הרמאי עצמו הוא גם המזייף בפועל. 

 

מעילה בכספים

מעילה בכספים היא הונאה שמתקיימת בדרך כלל תוך הפרת אמונו של הקורבן. בדרך כלל מעילה בכספים תתבצע לאחר שניתנה לרמאי גישה למסמכים מסווגים, מסירת מידע לאדם שלישי, גניבת כספים או הבטחה לטובות הנאה על מנת לקבל תשלומים. 

הונאות באינטרנט

קיימים סוגים שונים של הונאות באינטרנט. חשוב להבין שגם רבות מההונאות שציינו קודם יכולות להתבצע דרך האינטרנט. כפי שציינו קודם, התפתחות האינטרנט תרמה רבות לביצוע ההונאות והפכה אותן לקלות יותר. השיטה המרכזית לביצוע הונאות באינטרנט היא שיטת הFishing, כלומר שיטת הדיג. על ידי שיטה זו, אנשים מזייפים דף אינטרנט וגורמים לו להיראות אמיתי לחלוטין. הזייפנים, גורמים לגולשים להזין את פרטי חשבון הבנק שלהם, פרטי האשראי שלהם או פרטים מזהים אחרים ועל ידי כך יכולים לגנוב אותם. 

 

הונאה צבאית

הונאות צבאיות, הן הונאות שנועדו להונות את היריב הצבאי על מנת להשיג עליו יתרון יחסי בשדה הקרב. הונאות  צבאיות מוגדרות כפעולות יזומות שנועדו להחדיר מידע על מנת להשפיע על תפיסת המציאות של האויב, להוליך אותו שולל ולגרום לו לבצע מעשים שתואמים את המסקנות שלו. 

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חוקר פרטי הונאות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו.

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

מאמרים אחרונים שלנו

חקירות מס הכנסה – עשה ואל תעשה

חקירת מס הכנסה היא לא עניין של מה בכך. אם הוזמנתם לחקירה ברשות המיסים, ייתכן שאתם חשודים בעבירות מס מהותיות ויש סיכוי שיוגש נגדכם כתב

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים רבים. אם הנהלה של תאגיד

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו. למשל, בתאי שירותים ומקלחת אסור

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!