חוקר פרטי מחיר גלובלי

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חוקר פרטי מחיר גלובליאחת השאלות הראשונות שעולות כשרוצים להעסיק חוקר פרטי היא כמה זה עולה. אנשים רבים חוששים ממחירים גבוהים על מנת להשיג את המידע שהם צריכים. חשוב להבין, שרוב החוקרים לא עובדים עם מחיר גלובלי, והתמחור הוא שעתי. כלומר, המחיר ייקבע בסופו של דבר על פי כמות השעות שהחוקר הפרטי עבד. ריכזנו לכם את מגוון הקריטריונים השונים המשפיעים על המחיר של חוקר פרטי.  

 

חוקר פרטי מחיר גלובלי- מה הקריטריונים המשפיעים?

חקירה פרטית היא חקירה בה נאסף מידע על הזולת על ידי חוקרים פרטיים. בדרך כלל הצורך בחקירה פרטית עולה בעקבות הסתרת מידע של האדם הנחקר מהלקוח שמבקש לבצע את החקירה. חשוב להבין שכל חקירה מצריכה דרכי פעולה שונות להוכחת האמת ולכן כל חקירה מתומחרת באופן שונה. יכול להיות שאתם מכירים מישהו שעבר חקירה דומה לשלכם, אך המחיר יהיה שונה כיוון שהוא משתנה מתיק לתיק בהתאם לקריטריונים השונים.

ריכזנו לכם את הקריטריונים המשפיעים על המחיר:

מטרה

כל חקירה באה להוכיח אמת מסוימת. יש מקרים בהם השגת המטרה להוכחת האמת יכולה להיות  מורכבת מאוד ולהימשך זמן ארוך במיוחד. בחקירות ריגול תעשייתי לדוגמא, החקירה יכולה להימשך זמן רב ולהצריך מגוון אסטרטגיות שונות, לכן ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם למורכבות החקירה. 

 

היקף העבודה

היקף העבודה הוא אחד הקריטריונים המרכזיים שמשפיעים על מחיר חקירה פרטית כיוון שהוא יקבע את כמות השעות שיעבוד החוקר הפרטי. ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר כך כמות שעות העבודה תעלה והמחיר יעלה בהתאם. בדרך כלל, כשתפנו לחוקר הפרטי, תקבלו הצעת מחיר שתיקבע על פי הערכה של היקף העבודה הנדרש. כמובן שיש לקחת בחשבון כי בפועל דברים משתנים ולכן המחיר יכול להשתנות. 

 

מרחק

המקום בו מתרחשת החקירה. ככל שהחקירה תתרחש במקום רחוק יותר כך המחיר יעלה בהתאם. במקרים רבים הנחקרים בורחים מהארץ, או בורחים למקומות רחוקים בתוך הארץ וכך החקירה הופכת למעין מרדף שמצריך מהחוקר הפרטי "לטייל" במגוון מקומות שונים. חשוב להבין שבמידה והחקירה עוברת לחוץ לארץ יהיה עליכם לשלם לחוקר פרטי גם על טיסות והסדרי שינה וכך המחיר יעלה באופן משמעותי. 

 

כלים

יש חקירות רבות בהן יש שימוש בכלים מתקדמים ומיוחדים. הכלים הללו יכולים להיות יקרים מאוד ולכן במידה ויהיה צורך להשתמש בהם מחיר החקירה יעלה בהתאם. כלים אלה יכולים להיות מצלמות מיוחדות, מכשירי האזנה, מכשור לראיית לילה ועוד. 

 

היקף הצוות

יש חקירות שמצריכות חוקר אחד, ויש חקירות שמצריכות צוות חוקרים מקיף. כמובן שבמקרה שיש יותר מחוקר אחד המחיר יעלה בהתאם. 

 

תעריף שבת

כאשר החקירה מתבצעת גם בימי שישי שבת או בימי חג, המחיר יעלה. חשוב להבין שלפעמים חקירה בימים אלה היא הכרחית להוכחת המידע הנחקר. תעריף שבת יהיה 150% מהמחיר של עבודה ביום חול ויכול אף להגיע ל-200% בימי חג. 

 

הגעה לבית משפט

בסוף החקירה יש להציג את הראיות בבית המשפט. המחיר להצגת הראיות ולעדות בבית המשפט ינוע סביב 1,500 שקלים לחוקר הפרטי. לכן, במידה והחקירה התבצעה על ידי צוות חוקרים, חשוב מאוד להבין האם אתם צריכים את כולם בבית המשפט ואם לא אז מי כן נחוץ. אם אתם צריכים את כולם המחיר יגיע לאלפי שקלים רק על הצגת הראיות. אם תוכלו להסתדר רק עם חוקר אחד שיציג את הראיות תוכלו לחסוך המון עלויות. 

חוקר פרטי מחיר גלובלי- השפעת סוגי החקירות

גם סוגי החקירות השונות משפיעות על המחיר של החקירה הפרטית.

 • חקירה פרטית בתחום המשפחה-

  חקירות אלה יכולות להתבצע נגד בן זוג, הורים, אח במטרות שונות. אלו יכולות להיות חקירות שנועדו לסייע ללקוח להוכיח בגידה, לבנות תיק גירושין, או להוכיח האם הצוואה נכתבה תחת השפעה כלשהי שהופכת אותה ללא כשרה ועוד. חקירות בתחום המשפחה  יכולות לסייע לכם להוזיל עלויות באופן משמעותי. איך? תכינו את החוקר הפרטי, תספרו לו את כל המידע הרלוונטי שיש לכם ויכול להועיל בחקירה. כך תוכלו לחסוך שעות מעקב רבות שיעזרו לחוקר הפרטי להבין פרטים בסיסיים על בן משפחתכם. 

 • חקירה פרטית בתחום כלכלי-

  חקירות כלכליות יכולות להיות חקירות די נפוצות. בחקירות אלה החוקר מגלה את כל הפרטים הכלכליים והעסקיים על הנחקר. הוא יכול לגלות אם יש לו חובות, אם יש לו נכסים מוסתרים, האם יש לו שיתופי פעולה מאחורי גב המעסיק ועוד. חקירות כלכליות מתרחשות באופן סמוי ומצריכות שעות מעקב רבות. הן יכולות לקחת זמן רב ולא תמיד קל להוכיח את הנדרש, לכן המחיר של חקירות אלה בדרך כלל יקר. 

 

חוקר פרטי מחיר גלובלי- ממוצע מחירים

ריכזנו לכם ממוצע מחירים על חלקים מהותיים בחקירה פרטית-

 • פגישת ייעוץ עם חוקר פרטי תנוע בין 300 ל-600 שקלים. 
 • שעת מעקב של חוקר פרטי תנוע בין 350 ל700 שקלים. 
 • איתור מען על ידי חוקר פרטי ינוע בין 200 ל-600 שקלים. 
 • איתור מספר טלפון על ידי חוקר פרטי ינוע בין 450 ל-1,000 שקלים. 
 • בדיקת פוליגרף תנוע בין 800 ל-2,000 שקלים. 
 • מסירה משפטית תנוע בין 200 ל-550 שקלים. 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע