חוקר פרטי מעקב טלפון

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חוקר פרטי מעקב טלפוןחוקר פרטי מעקב טלפון

כאשר אנו מצויים בצומת דרכים, הן בחיי הנישואין או הזוגיות, או שמא בכלל ביחסי שותפות או עבודה, ואיננו רוצים לפתוח זאת בפני בן הזוג/ השותף החשוד שמא נהרוס את מערכת היחסים כולה, חוקר פרטי הוא הפתרון המושלם. עבור חוקר פרטי מעקב טלפון למשל, הוא אחת השיטות המדויקות למציאות מקור החשד, אם הוא אכן קיים. ואם הוא איננו קיים, חקירה טובה ומדויקת תיתן  את התוצאה לכך ותפתור סופית את חוסר הוודאות. לכן, אם אתם נמצאים בצומת דרכים מסוג זה, צרו עוד היום קשר עם חוקר פרטי מומחה.

מעקב טלפון כשיטה מנצחת בחקירה בצורה חוקית

אחת הדרכים הטובות ביותר לאיתור בגידות ע"י חוקר פרטי היא באמצעות מעקב טלפון. כיום, הטלפון הנייד שלנו מכיל את כל קורות חיינו, מעללינו, מעשינו, והיד עוד נטויה. כמעט כל פעולה או שיחה עוברים תחילה דרך הטלפון הנייד שלנו, כך שהכתובת המדויקת לחקירה מדויקת היא חקירה העושה שימוש בטלפון הנייד שלנו, ובפרט מעקב אחר שיחות הטלפון שלנו. עבור חוקר פרטי מעקב טלפון הוא אמצעי מדויק להשגת מטרת החקירה, הוא קליל ופשוט והתוצאות מגיעות במהירות. נשים פעמינו לכך ששיחות טלפון הן פרטיות ולכן מוגדרות תחת חוק הגנת הפרטיות. אי לכך, יש לפעול בצורה כזו שתהיה חוקית למציאת הממצאים הרצויים. על מנת להבין בדיוק מהי צורה חוקית, היוועצו במומחים בתחום החקירות.

כאמור בעקרון, לפי חוק האזנת סתר וחוק הגנת הפרטיות, השימוש במעקב טלפון הוא בגדר עבירה פלילית. אין ספק כי בשל כך, חוקרים פרטיים משתמשים בשיטות יצירתיות שהן חוקיות על מנת לבצע מעקבי טלפון בצורה שחוסה תחת החוק. האזנה ומעקב טלפון נועדו לדלות פרטים, לתעד פעולות, שיחות וכדומה. ברור כי עבור חוקר פרטי מעקב טלפון מהווה את הפתרון המדויק והמושלם לפתירת כל חשד, ולכן היה צורך במציאות שיטות יצירתיות מאין אלו על מנת לבצע זאת בצורה חוקית. 

שיחות טלפון נייד אמנם נמצאות בידינו עוד משנות התשעים. אך עדיין, הטכנולוגיה הביאה עמה את היכולת של כמעט כל אחד מאיתנו, בשנים האחרונות, להתקין אפליקציות הקלטת שיחות למיניהן על הטלפונים הניידים שלנו. חשוב לציין, ששיחה המתבצעת כאשר אדם כלשהו שותף לה, היא חוקית להקלטה. הרצון ביצירותיות מתחיל כאשר מדובר במעקב טלפוני בטלפון של אדם אחר. מאחר שאחת מדרכי החקירה העומדות לרשותו של החוקר הפרטי הם האמצעים הטכנולוגיים הנמצאים ברשות בן הזוג הנחשד, אין כלל ספק כי הצורך שבגילוי דרכים נאותות לביצוע מעקבים טלפונים חשוב ביותר.

עלויות חוקר פרטי לשם זיהוי בגידות

התחום השכיח והפופולארי ביותר לשם שכירת שירותיו של חוקר פרטי הוא בגידות בתוך המשפחה. זאת מהסיבה הפשוטה ששיחות טלפון באמצעות הטלפון הנייד שלנו מכילות כמעט כל מידע אודות הפעולות שאנו עושים או מתכוונים לעשות במהלך היום שלנו. לכן, מרבית האנשים הבוחרים לשכור שירותיו של חוקר פרטי יהיו אלה החושדים בבני זוגם, ומבקשים לדעת האם בן/ בת הזוג אכן בוגדים בהם. תחום נוסף פופולארי לא פחות שהוזכר לעיל, הוא גם שותפות עבודה וחקירות בעניינים כלכליים או חשד להונאות למיניהן. כאן, מעקב שיחות טלפון יכול להכיל מידע רב מאד, ועבור חוקר פרטי מעקב טלפון במקרים מאין אלו חיוני ביותר לשם פתרון הסוגיה.

בחקירות בגידה, ישנו צורך לרוב בחקירה בת כמה ימים, על מנת לבדוק האם מדובר ברומן מתמשך או במעידה חד פעמית. לשם כך, לבצע את החקירה במשך מספר ימים. מאחר שאחת הדרכים באמצעותן נעשית הבדיקה היא על ידי מעקב טלפוני, החקירה יכול ותתמעט מעט שכן שיחות טלפון חיוניות יכולות להוות פתרון מהיר לסוגיה. באמצעות שיחת טלפון אחת, לעיתים, ניתן לפתור הרבה מן החשדות ולהבין את התמונה ככללותה. מאחר שעלויות חקירה נמדדות לפי שעות ברוב המקרים, מעקב טלפוני יכול להפחית את העלויות לעיתים. עלות שעת חקירה תעלה בממוצע בין 300-500 ש"ח לשעה, וישנה גם אפשרות למחיר גלובלי, שייקח בחשבון את כל אופציות המעקב.

שימוש נכון בכלים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו, ע"י אנשי המקצוע הנכונים יביא ללא צל של ספק לחקר האמת במהירות ובקלות. אין כל סיבה שתהיו מצויים בצומת דרכים לא נעימה שכזו, עשו סוף לחוסר הוודאות והיוועצו עמנו להמשך התהליך.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע