חקירות קטנות

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חוקר פרטי

חקירות קטנות והמחיר שלהםברוב המקרים כאשר עולה אצלנו חשד ולו הכי קטן כדאי לחקור אותו כדי לראות אם אנו חושדים במשהו שאכן קורה ואז להתעמת איתו או לפתור אותו, או בכדי להפריח את החשד באמצעות חקירה שתביא אותנו לחקר האמת. במקרים רבים לא תמיד אנו יכולים לפנות למשטרה בכדי שהיא תבצע את החקירה אותה אנו צריכים ולכן אנו נפנה למשרד חקירות פרטי שמתמחה בחקירות קטנות. למשטרה כמובן אין משאבים לפתור כל תעלומה או כל חשד לגניבה וכמובן שאין היא יכולה לבצע חקירות פרטיות ובדיוק לשם כך קיימים משרדי החקירות הפרטיות.

 

מה חוקרים משרדי חקירות פרטיים?

משרדי חקירות פרטיים מסוגלים לבצע חקירה קטנה בהתאם לניסיון של המשרד כמובן, כל חקירה שהיא החל מחקירות קטנות ועד חקירות גדולות כמו למשל בדיקה האם בן הזוג בוגד, בדיקה האם עובד שלנו גונב מאיתנו, בדיקה אם עובד מהארגון שלנו מוסר מידע מסחרי סודי לארגון אחר מאותה תעשיה, איתור אנשים שנמצאים מתחת לרדאר, חקירות כלכליות ועוד. חשוב מאוד לוודא כי המשרד אותו אתם בוחרים לביצוע החקירה יהיה בעל ניסיון באותו תחום של חקירות שכן לא כל המשרדים מבצעים חקירות כלכליות, אלא רק כאלו עם ניסיון בתחום ועם משאבים מספקים בדיוק כמו שלא כל משרדי החקירות מבצעים מעקב אחרי אנשים שגם לכך יש משרדי חקירות המתמחים בנושא של מעקבים ואיתור אנשים.

על מה עלינו להקפיד בבחירת חוקר פרטי לחקירות קטנות?

אז בראש ובראשונה הדבר הכי חשוב אותו אנו רוצים לבחון לפני שאנו נותנים לחוקר פרטי להתחיל חקירה בנושא מסויים אותו אנו רוצים לקדם הוא כפי שכבר ציינו זה הניסיון, בדגש על הניסיון הרלוונטי. ישנם חוקרים עם המון ניסיון בתחום של חשיפת בגידות אך הם אינם מנוסים בתחום של חקירות כלכליות. לכן, וודאו כי החוקר אותו בחרתם למשימה הוא אכן החוקר המתאים לכך.

מעבר לניסיון הרלוונטי אין ספק שגם ניסיון בתחום הוא חשוב מאוד היות וחוקר פרטי שנמצא מעל עשרים שנה במקצוע כנראה ידע בדיוק היכן לחפש ואיפה לבדוק. לעומת זאת חוקר חדש בתחום וצעיר בגילו לא תמיד ידע מה הצעד הבא של האובייקט או היכן לחפש דבר מה.

בחירת חוקר לחקירות קטנות לפי קשרים

עם הניסיון והוותק במקצוע צוברים גם קשרים בכל מיני ארגונים שיכולים לעזור לחוקר הפרטי בביצוע עבודתו, דבר שהוא חשוב מאוד כאשר פועלים בתחום בקו התפר שבין התחום הלבן לתחום האפור. מעבר לכך, מומלץ לבקש המלצות מאנשים שהשתמשו בשירותיו של החוקר או של משרד החקירות הפרטי הזה בעבר באותו נושא ולראות אם אכן המשרד נתן מענה לצרכים שלהם. דבר אחרון שכדאי לבדוק הוא שלאותו משרד יש את הכלים הטכנולוגיים לפתרון הבעיה שהצגנו בפניו, בין אם אלו אנשי סייבר לביצוע חקירות בעולם המחשבים והייטק, ציוד צילום מתקדם לביצוע חקירות של בגידות וכדומה.

מה המחיר של חקירות קטנות?

המחיר של חקירות קטנות תלוי בסופו של דבר בחקירה עצמה וכמה שעות עבודה עתיד החוקר להשקיע בה בכדי להגיע לחקר האמת ולפתרון מלא כמו גם כמה אמצעים יצטרך להפעיל וכמה כוח אדם. ככלל חקירה קטנה של בדיקה האם בן או בת הזוג בוגדים תעלה בין טווח מחירים של 2500 ש״ח ועד 4000 ש״ח. חקירה כלכלית קטנה תנוע בין טווח מחירים של 4500 ש״ח ועד 7500 ש״ח. במידה ונצטרך מעקבים המחיר עלול לעלות מעט כאשר אם החקירה טומנת בחובה סכנה המחיר גם כן עלול לטפס מעבר למחירים שציינו.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!