חשבון בנק בחו"ל

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

איך מאתרים חשבונות בנק בחו"ל

בעבר, חשבון בנק בחו"ל היה עניין לא חוקי בארץ. כיום, החוק השתנה, והחזקת חשבון בחו"ל הפך לעניין חוקי. ישראלי שחפץ בפתיחה של חשבון בנק בחו"ל, יכול לעשות זאת בקלות בהתאם לחוק.

מה אומר החוק לגבי חשבון בנק בחו"ל?

למעשה, מרגע שהתקבל החוק שמאשר פתיחת חשבון בנק בחו"ל, ישראלים רבים פתחו חשבונות בנק בחו"ל ולא דיווחו זאת למדינה. זה קרה מאחר שלא נקבעו תקנות או אמצעי אכיפה לגבי צורך בדיווח של הישראלים לגבי הכספים או הנכסים שהם מחזיקים בחו"ל. ברגע שישראלי מחזיק חשבון בחו"ל ולא מדווח על כך, למעשה הרשויות לא יודעות על קיומו של חשבון כזה ולא יודעות כמה כסף קיים בכל חשבון כזה. בצורה כזאת, ישראלים רבים יכלו להמנע מתשלום מס על הכספים שנמצאים בחשבונות הבנק בחו"ל. למרות שחשבון הבנק לא נמצא בשטחי מדינת ישראל, אי תשלום מס על הכספים בו, נחשב לעבירת מס. לאחר מספר שנים, שינויים שקרו בארץ ובעולם גרמו להבנה שיש צורך בדיווח על כספים ונכסים שמוחזקים בחו"ל. גם המשבר הכלכלי שהתרחש ב-2008, תרם להתחזקות של הבנה זו. ברגע שהבינו שצריך לשנות את תחום האכיפה והתקנות לגבי דיווח של חשבון בחו"ל, גם הוציאו חוק לגבי זה. כיום, כל ישראלי שמחזיק חשבון בנק בחו"ל, מחוייב לדווח על כך לרשויות הישראליות. חשוב להבין, שתקנות המס של ישראל ושל מדינות אחרות בעולם, מאפשרות שיתוף מידע ביניהן. ככה שבמידה וקיים חשבון בנק במדינה כלשהי בעולם, היא יכולה לשתף זאת עם רשויות המס של מדינת ישראל. ישראל חתומה על הסכם העברת מידע עם ארה"ב ועם מדינות אירופה. לכן, מי שמוגדר תושב ישראל, מחוייב לדווח על כספים או נכסים לרשויות המס בישראל.

מה תקנות הדיווח על חשבון בחו"ל?

אז הבנו שהחוק בישראל מאשר פתיחה והחזקה של חשבון בנק ומחייב דיווח מלא על כך. החוק מחייב דיווח גם על סכומים נמוכים. במידה ובעל חשבון הבנק לא מדווח לרשויות על סכום הכסף המופקד בחשבון זה, זו נחשבת לעבירת מס פלילית. רשות המסים, יכולה לחייב אדם שלא דיווח על כספים, נכסים או הכנסות בחו"ל, עד עשר שנים אחורנית. לכן, גם אם בעבר היה לכם חשבון בנק, או הכנסה כלשהי בחו"ל, כדאי לדווח על כך לרשות המיסים. אם אתם מעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל, חשוב מאוד לעשות זאת על פי החוקים והתקנות, לדווח על כל סכום שקיים בחשבון הבנק הזה ועל כל נכס שרשום על שמכם בחו"ל.

איך מתבצע איתור חשבון בנק בחו"ל על ידי חוקר פרטי?

קיימים מקרים, בהם אדם שחייב כסף לאדם אחר, מפקיד את כל הכסף שלו בחשבון בנק בחו"ל ולא מדווח על כך, על מנת לא לשלם את החוב. אם חייבים לכם כספים, ואינכם יודעים האם החייב מסתיר מפניכם נכסים, חשבונות בנק ועוד, מומלץ ליצור קשר עם חוקר פרטי שמתמחה באיתור חשבונות אבודים, נכסים, כספים, חקירות כלכליות ובחקירות הונאה. במקרה כזה, החוקר הפרטי ינהל חקירה כלכלית כנגד החייב. בחקירה הכלכלית החוקר הפרטי יתחקה אחר חייו של החייב בכל תחום, אישי, משפחתי וכמובן כלכלי על מנת לאסוף את כלל הנתונים הקשורים להתנהלותו הכלכלית של החייב. במהלך החקירה, החוקר הפרטי יאתר רכושו, עסקיו, וכלל נכסיו של החייב ויידע מה השווי שלהם. אם יהיה צורך, החוקר הפרטי יעיד בבית המשפט לגבי אותם נכסים.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
חקירה
תחת זכוכית מגדלת: הצצה אל תוך עולם תרגילי החקירה המשטרתית

במאמר זה, אשתף אתכם בידע שצברתי כחוקר פרטי לאורך השנים, ואסיר את המסך מעל עולם תרגילי החקירה המשטרתית. אני אסביר מתי אדם מזומן לחקירה, אילו טכניקות משמשים החוקרים, ומדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני מפגש גורלי זה.

053-3533862

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!