חשבון בנק בחו"ל

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

איך מאתרים חשבונות בנק בחו"ל

בעבר, חשבון בנק בחו"ל היה עניין לא חוקי בארץ. כיום, החוק השתנה, והחזקת חשבון בחו"ל הפך לעניין חוקי. ישראלי שחפץ בפתיחה של חשבון בנק בחו"ל, יכול לעשות זאת בקלות בהתאם לחוק.

מה אומר החוק לגבי חשבון בנק בחו"ל?

למעשה, מרגע שהתקבל החוק שמאשר פתיחת חשבון בנק בחו"ל, ישראלים רבים פתחו חשבונות בנק בחו"ל ולא דיווחו זאת למדינה. זה קרה מאחר שלא נקבעו תקנות או אמצעי אכיפה לגבי צורך בדיווח של הישראלים לגבי הכספים או הנכסים שהם מחזיקים בחו"ל. ברגע שישראלי מחזיק חשבון בחו"ל ולא מדווח על כך, למעשה הרשויות לא יודעות על קיומו של חשבון כזה ולא יודעות כמה כסף קיים בכל חשבון כזה. בצורה כזאת, ישראלים רבים יכלו להמנע מתשלום מס על הכספים שנמצאים בחשבונות הבנק בחו"ל. למרות שחשבון הבנק לא נמצא בשטחי מדינת ישראל, אי תשלום מס על הכספים בו, נחשב לעבירת מס. לאחר מספר שנים, שינויים שקרו בארץ ובעולם גרמו להבנה שיש צורך בדיווח על כספים ונכסים שמוחזקים בחו"ל. גם המשבר הכלכלי שהתרחש ב-2008, תרם להתחזקות של הבנה זו. ברגע שהבינו שצריך לשנות את תחום האכיפה והתקנות לגבי דיווח של חשבון בחו"ל, גם הוציאו חוק לגבי זה. כיום, כל ישראלי שמחזיק חשבון בנק בחו"ל, מחוייב לדווח על כך לרשויות הישראליות. חשוב להבין, שתקנות המס של ישראל ושל מדינות אחרות בעולם, מאפשרות שיתוף מידע ביניהן. ככה שבמידה וקיים חשבון בנק במדינה כלשהי בעולם, היא יכולה לשתף זאת עם רשויות המס של מדינת ישראל. ישראל חתומה על הסכם העברת מידע עם ארה"ב ועם מדינות אירופה. לכן, מי שמוגדר תושב ישראל, מחוייב לדווח על כספים או נכסים לרשויות המס בישראל.

מה תקנות הדיווח על חשבון בחו"ל?

אז הבנו שהחוק בישראל מאשר פתיחה והחזקה של חשבון בנק ומחייב דיווח מלא על כך. החוק מחייב דיווח גם על סכומים נמוכים. במידה ובעל חשבון הבנק לא מדווח לרשויות על סכום הכסף המופקד בחשבון זה, זו נחשבת לעבירת מס פלילית. רשות המסים, יכולה לחייב אדם שלא דיווח על כספים, נכסים או הכנסות בחו"ל, עד עשר שנים אחורנית. לכן, גם אם בעבר היה לכם חשבון בנק, או הכנסה כלשהי בחו"ל, כדאי לדווח על כך לרשות המיסים. אם אתם מעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל, חשוב מאוד לעשות זאת על פי החוקים והתקנות, לדווח על כל סכום שקיים בחשבון הבנק הזה ועל כל נכס שרשום על שמכם בחו"ל.

איך מתבצע איתור חשבון בנק בחו"ל על ידי חוקר פרטי?

קיימים מקרים, בהם אדם שחייב כסף לאדם אחר, מפקיד את כל הכסף שלו בחשבון בנק בחו"ל ולא מדווח על כך, על מנת לא לשלם את החוב. אם חייבים לכם כספים, ואינכם יודעים האם החייב מסתיר מפניכם נכסים, חשבונות בנק ועוד, מומלץ ליצור קשר עם חוקר פרטי שמתמחה באיתור חשבונות אבודים, נכסים, כספים, חקירות כלכליות ובחקירות הונאה. במקרה כזה, החוקר הפרטי ינהל חקירה כלכלית כנגד החייב. בחקירה הכלכלית החוקר הפרטי יתחקה אחר חייו של החייב בכל תחום, אישי, משפחתי וכמובן כלכלי על מנת לאסוף את כלל הנתונים הקשורים להתנהלותו הכלכלית של החייב. במהלך החקירה, החוקר הפרטי יאתר רכושו, עסקיו, וכלל נכסיו של החייב ויידע מה השווי שלהם. אם יהיה צורך, החוקר הפרטי יעיד בבית המשפט לגבי אותם נכסים.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
איתור חייבים

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
053-3536093 או 053-3533862

מאמרים אחרונים שלנו

תרגום משפטי
התפקיד המכריע של תרגום משפטי בהבטחת הליך תביעה הוגן

תרגום משפטי ממלא תפקיד חיוני במערכת המשפט, במיוחד במדינות כמו ישראל שבהן מדובר במספר שפות. היא מבטיחה שלכל הצדדים המעורבים בהליך תביעה יש הבנה מקיפה של ההליכים המשפטיים, מה שמאפשר משפט הוגן וצודק. במאמר זה נבחן את החשיבות של שירותי תרגום משפטי מקצועי וכיצד הם תורמים לשלמות הליך התביעה.

חוקר פרטי
הדברים שכדאי לכם לדעת לפני שאתם בוחרים חוקר פרטי

כשמדובר בחקירות פרטיות, בחירת החוקר הנכון יכולה לעשות את כל ההבדל בתוצאות החקירה. בין אם אתם מבקשים לחשוף עניין אישי, התנהגות בלתי הולמת של תאגיד, או אפילו חקירת בגידה אפשרית, העסקת חוקר פרטי מיומן ואמין היא חיונית. עם אפשרויות רבות זמינות, זה יכול להיות מכריע לדעת מאיפה להתחיל ומה כדאי לבדוק. בואו נעבור על השיקולים המרכזיים שכדאי להבין לפני שאנחנו בוחרים חוקר פרטי.

עורך דין
עורך דין פלילי נוער

כאשר מדובר בעניינים משפטיים הנוגעים לקטינים, תפקידו של עורך דין פלילי נוער הוא מכריע. אנשי מקצוע אלו מתמחים בייצוג והגנה על צעירים שהואשמו בביצוע עבירות פליליות. מערכת המשפט בישראל מכירה בצרכים ובזכויות הייחודיות של עבריינים נוער, ולכן, חיוני להצטייד בעורך דין מיומן שיוכל לנווט בשטח מורכב זה.

חוקר פרטי
מציאת אנשים נעדרים בחול באמצעות חוקר פרטי

אין דבר נורא יותר מאי הידיעה, במיוחד כשזה מגיע לקרובי משפחה שנעלמו בזמן הטיול הגדול שלהם בחו"ל. זה לא קורה הרבה אבל זה בהחלט קורה, ליותר אנשים משחשבתם ואם קראתם את הספר נוילנד של אשכול נבו שמדבר בדיוק על הנושא הזה – אתם יודעים שמדובר על משימה מורכבת במיוחד. בכתבה זו נתעמק בעבודתם המורכבת של חוקרים פרטיים במציאת נעדרים בחו"ל, נבחן את המגבלות המשפטיות והתרבותיות שהם נתקלים בהם ואת שלל האתגרים הקשורים בחיפוש אחר תשובות עבור אלה שפשוט נעלמו ביום בהיר אחד.

התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!