משרד חקירות מעקבים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חקירות מעקביםמשרד חקירות מעקבים

חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע הנדרש. מתי נצטרך משרד חקירות שמתמחה במעקבים ואיך זה עובד? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

משרד חקירות מעקבים- מתי נצטרך?

חקירה פרטית היא חקירה המתבצעת על ידי חוקר פרטי במטרה לגלות פרטים ולאסוף מידע על האדם הנחקר. חקירה פרטית מצריכה מקצועיות ומיומנות רבה מהחוקר הפרטי. הוא צריך להיות סבלני מאוד, חד מאוד ולשים לב גם לפרטים השוליים והקטנים ביותר. חקירות פרטיות מתבצעות בחשאיות מוחלטת ותוך שמירה מלאה על החוק. חשוב מאוד שהחוקר הפרטי לא יבצע פעולות לא חוקיות על מנת שהראיות שישיג יהיו קבילות בבית המשפט. 

יש מקרים רבים, בהם האדם הנחקר מסתיר את המידע ויהיה צורך במעקבים אחריו על מנת לגלות זאת. אם אתם חושדים כי אדם מסוים מסתיר מכם מידע כלשהו כמו רומן, נכסים, עסקים, כסף ועוד, הדרך הטובה ביותר לחקור את האמת ולהצליח לגלות אותה היא על ידי מעקבים. 

אתם יכולים לבחור לחקור אדם ממשפחתכם שמסתיר מכם מידע כלשהו, אדם שחייב לכם כסף, עסק מתחרה וכל דבר אחר. המקרים הנפוצים ביותר לביצוע מעקבים-

 • בגידות 
 • הסתרת נכסים
 • ריגול תעשייתי
 • חייבים שמנסים להימנע מתשלום
 • חשבונות בנק סודיים
 • שותף עסקי שסרח
 • הונאות נדל”ן

משרד חקירות מעקבים- איך זה עובד?

כאשר יש צורך בביצוע מעקבים, הם יתבצעו אחר חוקרים פרטיים המיומנים בביצוע מעקבים. במעקבים, החוקר הפרטי למעשה מתחקה אחר פעילותו של האדם הנחקר. הוא בודק עם מי הוא נפגש, מתי, לאיזו סיבה, איפה ועוד. החוקר הפרטי יבצע מעקב צמוד ויבין האם הנחקר מסתיר משהו ואם כן אז מה. המעקבים מתבצעים על ידי שימוש באמצעים מתקדמים מאוד ובכלים משוכללים כמו מצלמות, מכשור לראיית לילה, מכשירי האזנה ועוד. 

בדרך כלל, המעקב מתועד באמצעות הקלטות אודיו וצילומי וידאו על מנת שיהיו ראיות שניתנות לשימוש בבית המשפט. עם סיום המעקב, הלקוח מקבל דו"ח תוצאות מפורט שבזכותו יוכל לאשש או להפריך את החשדות שלו. 

על מנת לבצע מעקב מבלי לעורר חשד, החוקר הפרטי צריך להיטמע בשטח מבלי לעורר חשד כלל. לשם כך הוא צריך להכיר את דרכי ההתנהלות במקום בו הוא חוקר. יש מקומות קלים להיטמעות ויש מקומות די מורכבים, כמו בני ברק או קיבוץ לדוגמא. 

 

משרד חקירות מעקבים- דרכים לביצוע חקירות מעקב

יש מספר דרכים בהן מתבצעות חקירות מעקב- 

 • פיזית- אחת הדרכים בהן מתבצעת חקירת מעקב היא דרך פיזית הכוללת תצפיות. כאן החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר ויעקוב אחריו באופן פיזי.
 • טכנולוגית- דרך נוספת היא דרך טכנולוגית. ניתן לבצע איכון ולדעת היכן הנחקר נמצא בכל זמן נתון. על ידי מעקב טכנולוגי ניתן לזהות פעילויות חשודות של הנחקר, מקומות בהם מבקר הרבה ועוד. 
 • האזנות- האזנות סתר הן לא חוקיות על פי חוק. אך, ישנם מקרים בהם החוקר הפרטי מקבל צו משפטי המאשר לו לבצע האזנות סתר. בהאזנות הסתר ניתן להאזין לנחקר, להקליט את השיחות שלו ולגלות פרטים דרכן. 

 

משרד חקירות מעקבים- האם יש סכנה?

התשובה היא כן. לפעמים ביצוע מעקבים יכול לסכן את החוקרים הפרטיים או את הנחקר. כך או כך, על מנת שהסכנה לא תתממש החוקר הפרטי צריך לנקוט באמצעי זהירות. אסור לו להבהיל את הנחקר ולגרום לו לנקוט בצעדים חריפים- הן כלפי עצמו והן כלפי החוקר הפרטי. החוקר צריך לפעול בדיסקרטיות מוחלטת מבלי לעורר את חשדו של הנחקר.

 

משרד חקירות מעקבים- חשיבות המעקבים

ישנם מקרים, בהם ללא מעקב לא ניתן יהיה להשלים את החקירה ולהשיג ראיות. למעקבים חשיבות רבה כיוון שהם יכולים לעזור לנו להשיג את המידע הנדרש ולתעד אותו. ניתן לצלם ולהקליט את הנחקר וכך הראיות יכולות לשמש את הלקוח גם בבית המשפט. 

משרד חקירות מעקבים- כמה זה עולה?

קשה לענות על התשובה הזו באופן חד משמעי, כיוון שהמחיר משתנה מתיק לתיק ובהתאם לגורמים השונים המשפיעים על החקירה. מעקב בתחום הבגידות, יהיה פשוט יותר ולכן יעלה פחות מאשר ריגול תעשייתי שיכול להימשך תקופה ארוכה ולהצריך טכניקות מעקב שונות. 

בדרך כלל עלות שעת מעקב תנוע בין 300 ל-700 שקלים. 

הגורמים שישפיעו על המחיר הסופי-

 • היקף העבודה- כמה החוקר הפרטי יצטרך לעבוד בשביל החקירה? ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר והמידע שיש להשיג יהיה מורכב יותר, כך המחיר יעלה בהתאם. 
 • מרחק- היכן המעקב מתרחש? אם המעקב מתרחש במרכז תל אביב או האם הוא מתרחש בכפר נידח ברומניה? כל אלה ישפיעו על עלות שעת מעקב של חוקר פרטי. ככל המקום רחוק יותר וקשה יותר להגיע אליו כך המחיר של שעת המעקב יעלה. 
 • כלים- אם יש במעקב שימוש בכלים יקרים כמו מכשור לראיית לילה, מכשירי האזנה, מצלמות מיוחדות ועוד, יש לצפות שהמחיר יעלה בהתאם. 
 • תעריף שבת וחגים- במידה והמעקב מתבצע בשבתות או בחגים הדבר ייקר משמעותית את שעת המעקב, שכן תעריף שבת הוא 150% ותעריף חג יכול להגיע אף ל200%. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

חוקר פרטי איתור אנשים

חוקר פרטי איתור אנשים

קיימות חקירות פרטיות רבות בהן האדם הנחקר בורח ומסתתר. במקרים כאלה יש צורך לאתר אותו. איתור אנשים מתבצע על ידי

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע