משרד חקירות מעקבים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

משרד חקירות מעקביםמשרד חקירות מעקבים

חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע הנדרש. מתי נצטרך משרד חקירות שמתמחה במעקבים ואיך זה עובד? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

משרד חקירות מעקבים- מתי נצטרך?

חקירה פרטית היא חקירה המתבצעת על ידי חוקר פרטי במטרה לגלות פרטים ולאסוף מידע על האדם הנחקר. חקירה פרטית מצריכה מקצועיות ומיומנות רבה מהחוקר הפרטי. הוא צריך להיות סבלני מאוד, חד מאוד ולשים לב גם לפרטים השוליים והקטנים ביותר. חקירות פרטיות מתבצעות בחשאיות מוחלטת ותוך שמירה מלאה על החוק. חשוב מאוד שהחוקר הפרטי לא יבצע פעולות לא חוקיות על מנת שהראיות שישיג יהיו קבילות בבית המשפט. 

יש מקרים רבים, בהם האדם הנחקר מסתיר את המידע ויהיה צורך במעקבים אחריו על מנת לגלות זאת. אם אתם חושדים כי אדם מסוים מסתיר מכם מידע כלשהו כמו רומן, נכסים, עסקים, כסף ועוד, הדרך הטובה ביותר לחקור את האמת ולהצליח לגלות אותה היא על ידי מעקבים. 

אתם יכולים לבחור לחקור אדם ממשפחתכם שמסתיר מכם מידע כלשהו, אדם שחייב לכם כסף, עסק מתחרה וכל דבר אחר. המקרים הנפוצים ביותר לביצוע מעקבים-

 • בגידות 
 • הסתרת נכסים
 • ריגול תעשייתי
 • חייבים שמנסים להימנע מתשלום
 • חשבונות בנק סודיים
 • שותף עסקי שסרח
 • הונאות נדל”ן

משרד חקירות מעקבים- איך זה עובד?

כאשר יש צורך בביצוע מעקבים, הם יתבצעו אחר חוקרים פרטיים המיומנים בביצוע מעקבים. במעקבים, החוקר הפרטי למעשה מתחקה אחר פעילותו של האדם הנחקר. הוא בודק עם מי הוא נפגש, מתי, לאיזו סיבה, איפה ועוד. החוקר הפרטי יבצע מעקב צמוד ויבין האם הנחקר מסתיר משהו ואם כן אז מה. המעקבים מתבצעים על ידי שימוש באמצעים מתקדמים מאוד ובכלים משוכללים כמו מצלמות, מכשור לראיית לילה, מכשירי האזנה ועוד. 

בדרך כלל, המעקב מתועד באמצעות הקלטות אודיו וצילומי וידאו על מנת שיהיו ראיות שניתנות לשימוש בבית המשפט. עם סיום המעקב, הלקוח מקבל דו"ח תוצאות מפורט שבזכותו יוכל לאשש או להפריך את החשדות שלו. 

על מנת לבצע מעקב מבלי לעורר חשד, החוקר הפרטי צריך להיטמע בשטח מבלי לעורר חשד כלל. לשם כך הוא צריך להכיר את דרכי ההתנהלות במקום בו הוא חוקר. יש מקומות קלים להיטמעות ויש מקומות די מורכבים, כמו בני ברק או קיבוץ לדוגמא. 

 

משרד חקירות מעקבים- דרכים לביצוע חקירות מעקב

יש מספר דרכים בהן מתבצעות חקירות מעקב- 

 • פיזית- אחת הדרכים בהן מתבצעת חקירת מעקב היא דרך פיזית הכוללת תצפיות. כאן החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר ויעקוב אחריו באופן פיזי.
 • טכנולוגית- דרך נוספת היא דרך טכנולוגית. ניתן לבצע איכון ולדעת היכן הנחקר נמצא בכל זמן נתון. על ידי מעקב טכנולוגי ניתן לזהות פעילויות חשודות של הנחקר, מקומות בהם מבקר הרבה ועוד. 
 • האזנות- האזנות סתר הן לא חוקיות על פי חוק. אך, ישנם מקרים בהם החוקר הפרטי מקבל צו משפטי המאשר לו לבצע האזנות סתר. בהאזנות הסתר ניתן להאזין לנחקר, להקליט את השיחות שלו ולגלות פרטים דרכן. 

 

משרד חקירות מעקבים- האם יש סכנה?

התשובה היא כן. לפעמים ביצוע מעקבים יכול לסכן את החוקרים הפרטיים או את הנחקר. כך או כך, על מנת שהסכנה לא תתממש החוקר הפרטי צריך לנקוט באמצעי זהירות. אסור לו להבהיל את הנחקר ולגרום לו לנקוט בצעדים חריפים- הן כלפי עצמו והן כלפי החוקר הפרטי. החוקר צריך לפעול בדיסקרטיות מוחלטת מבלי לעורר את חשדו של הנחקר.

 

משרד חקירות מעקבים- חשיבות המעקבים

ישנם מקרים, בהם ללא מעקב לא ניתן יהיה להשלים את החקירה ולהשיג ראיות. למעקבים חשיבות רבה כיוון שהם יכולים לעזור לנו להשיג את המידע הנדרש ולתעד אותו. ניתן לצלם ולהקליט את הנחקר וכך הראיות יכולות לשמש את הלקוח גם בבית המשפט. 

משרד חקירות מעקבים- כמה זה עולה?

קשה לענות על התשובה הזו באופן חד משמעי, כיוון שהמחיר משתנה מתיק לתיק ובהתאם לגורמים השונים המשפיעים על החקירה. מעקב בתחום הבגידות, יהיה פשוט יותר ולכן יעלה פחות מאשר ריגול תעשייתי שיכול להימשך תקופה ארוכה ולהצריך טכניקות מעקב שונות. 

בדרך כלל עלות שעת מעקב תנוע בין 300 ל-700 שקלים. 

הגורמים שישפיעו על המחיר הסופי-

 • היקף העבודה- כמה החוקר הפרטי יצטרך לעבוד בשביל החקירה? ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר והמידע שיש להשיג יהיה מורכב יותר, כך המחיר יעלה בהתאם. 
 • מרחק- היכן המעקב מתרחש? אם המעקב מתרחש במרכז תל אביב או האם הוא מתרחש בכפר נידח ברומניה? כל אלה ישפיעו על עלות שעת מעקב של חוקר פרטי. ככל המקום רחוק יותר וקשה יותר להגיע אליו כך המחיר של שעת המעקב יעלה. 
 • כלים- אם יש במעקב שימוש בכלים יקרים כמו מכשור לראיית לילה, מכשירי האזנה, מצלמות מיוחדות ועוד, יש לצפות שהמחיר יעלה בהתאם. 
 • תעריף שבת וחגים- במידה והמעקב מתבצע בשבתות או בחגים הדבר ייקר משמעותית את שעת המעקב, שכן תעריף שבת הוא 150% ותעריף חג יכול להגיע אף ל200%. 

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
חוקר פרטי מעקב טלפון
חוקר פרטי מעקב טלפון

חוקר פרטי מעקב טלפון כאשר אנו מצויים בצומת דרכים, הן בחיי הנישואין או הזוגיות, או שמא בכלל ביחסי שותפות או עבודה, ואיננו רוצים לפתוח זאת

חוקר פרטי מחיר שעתי מעקב
חוקר פרטי מחיר שעת מעקב

לעיתים מתעורר אצלנו הצורך בשכירת שירותיו של חוקר פרטי או של משרד חקירות כתוצאה מחשד לדבר עבירה או מעשה כלשהו שאנו רוצים לבחון לפני שאנו

מחיר להזמנת שירותיו של חוקר פרטי בגידות
מעקב אחרי רכב

כיום בכדי להשיג מידע כלשהו עבור חקירות אותם אתם מעוניינים לבצע קיים צורך במעקב אחרי רכב בצורה פיזית. העובדה שכיום ניתן להקליט כמעט כל שיחה

053-3533862

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!