סיפורי בגידות בחיי נישואין

תוכן עניינים

כל המידע על בגידות

אחד הנושאים הנפוצים ביותר בחקירות פרטיות הוא בגידות. אנשים רבים חושדים כי בני זוגם מנהלים רומן מאחורי גבם. ישנם מקרים בהם החשדות מופרכים ומתגלה שהיו תוצר של פרנויה בלבד. אך, ברוב המקרים, החשדות מגיעות עם בסיס מוצק ומתגלות כאמת. ברוב המקרים, אנשים בטוחים שלהם זה לא יקרה. שבן זוג לא יבגוד בהם. אך לצערנו זו תופעה נפוצה מאוד ורחבה מאוד.

סיפורי בגידות בחיי נישואין- מה לעשות כשזה קורה?

אחת השאלות הראשונות כשמגלים שבן הזוג בוגד בכם היא מה לעשות. כל אחד פועל באופן שונה אבל בדרך כלל שתי הפעולות המרכזיות שנעשות לאחר גילוי בגידה הוא החלטה לפרק את הזוגיות ולהמשיך הלאה, או החלטה לעבוד על הזוגיות ולטפח אותה יותר. לא משנה מה תחליטו, גילוי של בגידות בחיי הנישואין הוא אחד הדברים הכי קשים מבחינה נפשית. אנשים רבים מאבדים את הביטחון העצמי שלהם בעקבות בגידה ומתקשים מאוד להחזיר אותו.

סיפורי בגידות בחיי נישואין- האם יש סימנים מקדימים?

התשובה היא כן! ברוב המקרים בהם מתרחשות בגידות בחיי הנישואין קיימים סימנים שמעידים על כך שבן הזוג מנהל רומן. הסימנים המרכזיים-

  • שינויי התנהגות- שינויי התנהגות יכולים לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים. יכול להתבטא באופן חיובי כמו הפגנת חיבה יותר מתמיד. בדרך כלל מעיד על הרצון של בן הזוג לפצות על משהו. או להתבטא בשינוי שלילי. ריחוק מנטלי, יציאות מרובות מהבית, הזדרזות בהחלפת הבגדים ובמקלחת כשחוזרים הביתה. מפגשים עם חברים חדשים ולא מוכרים, יציאות רבות וארוכות עם הכלב, חזרה מאוחרת מהעבודה ועוד.
  • שינויים בהתנהגות הכלכלית- הדבר יכול להתבטא בפתיחת חשבון בנק חדש נפרד או במשיכת סכום כסף גבוה מחשבון הבנק. בנוסף, במקרים רבים, תראו חיובים רבים בכל מיני מקומות כמו מסעדות, בתי מלון, חנויות תכשיטים, השכרת דירה נוספת ועוד.
  • הסתרה של הטלפון הנייד- אם לבן זוגכם יש התנהלות חשודה בכל הקשור לטלפון הנייד או למחשב שלו. בן הזוג נמצא עם הטלפון בכל מקום ובכל מצב, משנה סיסמאות לטלפון או למחשב, יש לו שיחות וואטסאפ, הודעות, מיילים או היסטוריית חיפוש מחוקים, בדרך כלל הטלפון על מצב שקט או כבוי, בן הזוג נמנע מלדבר בטלפון לידכם ועוד.
  • התעסקות במראה החיצוני- אנשים רבים שמנהלים רומן מתחילים להתעסק יותר במראה החיצוני שלהם. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי על ידי שמירה על המשקל, קניית בגדים חדשים, שינוי בהרגלי ההגיינה והטיפוח, תשומת לב רבה באיך יוצאים מהבית ועוד.
  • יחסי מין- שינויים בקיום יחסי המין יכולים להעיד על ניהול רומן. יכול להתבטא בהגברת החשק המיני (בן הזוג מקיים אתכם יחסי מין יותר מתמיד, מנסה דרכים חדשות ויצירתיות ועוד) או בחוסר חשק מיני דרסטי (כבר אין אינטימיות בכלל, לא מקיימים יחסי מין).

מעקבים במקרים של בגידות בחיי הנישואין

סיפורי בגידות בחיי נישואין- פנייה לחוקר פרטי

כאשר אתם פונים לחוקר פרטי הוא ינהל חקירה כנגד בן זוגכם. החוקר הפרטי יבצע מעקבים אחר בן זוגכם. במעקבים הוא יגלה היכןחוקר פרטי בתחום בגידות בחיי הנישואין מסתובב בן הזוג, עם מי, מתי ולמה, האם יש אנשים חדשים בחייו ועוד. החוקר הפרטי יאסוף ראיות שיעזרו להוכיח את הבגידה בכם. הראיות, בסופו של דבר יוכלו לסייע לכם בבית המשפט, במקרה הצורך. החקירה תתנהל באופן סמוי עד שיאספו מספיק ראיות כנגד בן זוגכם. לאחר מכן תוכלו להתעמת עם בן הזוג. כאשר יש ברשותכם את כל המידע הדרוש ואת כל הראיות, בן הזוג לא יוכל לשקר לכם יותר וייאלץ להתמודד עם ההתעמתות. חשוב לא לפנות אליו לפני סיום החקירה, כדי שלא יעלים ראיות שיוכלו לשמש אתכם בבית המשפט.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה

מאמרים אחרונים שלנו

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא רק בתחום האישות שבינו לבינה,

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי חקירות פרטיות, יציף מייד במוחנו

רשימת חוקרים פרטיים מורשים

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי, מנוסה ומיומן ושיבצע את עבודתו

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה קיים. בעשורים האחרונים חלה התפתחות