בלש פרטי בגידות

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
053-3536093 או 053-3533862

 

חקירות פרטיות רבות קשורות לנושאי הבגידות. ישנם מקרים שהחשד לא מאומת והסתבר כי בן הזוג חשד לחינם. אך, ברוב המקרים, החשדות של בני הזוג מגיעים מבסיס מוצק. אנשים רבים מרגישים בשינוי בהתנהגותו של בן הזוג או מרגישים שמתחיל להיווצר פער בקשר שלהם ושל בן הזוג.

בלש פרטי בגידות

בלש פרטי בגידות- מה נעשה במצב של בגידה?

זוגיות היא דבר מדהים. היא גורמת לנו לאושר ותחושת סיפוק. בן או בת הזוג, יודעים לקבל אותנו, להכיל את הרגעים הרעים ולתמוך כשצריך. הרבה פעמים יש להציב את בן או בת הזוג לפניך. יש תקופות קשות, פתאום מתחילים לריב הרבה, לא מסכימים וקשה להיות בנוכחות אחד עם השני. לעתים, יש אנשים, שבתקופות האלה מתחילים לנהל רומן. הקשר הוא כבר לא מה שהיה, הוא לא גורם לאושר וסיפוק כמו בהתחלה ומחפשים מקור סיפוק חדש. הרומנים האלה, למעשה מהווים בריחה מהמציאות. בן הזוג הבוגד בורח מהתמודדות עם הבעיות היומיומיות ומחפש מקור חדש שיספק לו אושר והנאה, במקום בן הזוג שרק גורם לתחושות רעות. ישנם רומנים שיכולים להמשך שנים.

אז הגעתם למצב שאתם חושדים בבן זוגכם שהוא מנהל רומן מאחורי גבכם. על מנת להפטר מהחשדות ולהצליח לשקם את הזוגיות או להחליט להמשיך הלאה בחיים, אתם צריכים לגלות את האמת. הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא לדבר עם בן הזוג. לאמת אותו עם החשדות שלכם ולנסות להבין אם אתם צודקים או לא. אך לא תמיד התעמתות עם בן הזוג תוביל לידיעת האמת. יהיו מקרים בהם בן הזוג ישקר, ובמקרים חמורים אף יעלים ראיות על מנת שלא תוכלו להשתמש בהן נגדו בבית המשפט. לשם כך, אנשים רבים שוכרים את שירותיו של בלש פרטי בגידות. בלש פרטי יאסוף את כלל המידע הנחוץ לכם על מנת לדעת מה באמת קורה עם בן הזוג. הבלש הפרטי יעקוב אחר בן הזוג שלכם על מנת להבין עם מי נפגש מתי. הבלש הפרטי יגלה לכם את האמת לגבי בן הזוג מבלי שבן הזוג יידע על כך.

עשוי לעניין אתכם: חקירות אישות.

 

בלש פרטי בגידות- מה הסימנים?

ישנם סימנים רבים שיכולים לגרום לכם לחשוד שבן הזוג שלכם מסתיר מכם מידע או מנהל רומן.

  • שינויי התנהגות– אם אתם שמים לב לשינויים בהתנהגות של בן הזוג זה יכול להיות סימן על בגידה. שינויים בהתנהגות יכוליםכמה עולה בלש פרטי בגידות לבוא לידי ביטוי בכל מיני דרכים שונות ומגוונות. זה יכול לבוא לידי ביטוי כשינוי לטובה. פתאום בן הזוג מפגין אהבה יותר ממה שהיה רגיל, שולח פרחים. זה סימן שיכול להעיד על כך שבן הזוג מסתיר משהו ומנסה לכפות על כך. שינוי נוסף יכול לבוא לידי ביטוי בריחוק מחשבתי, הרהורים מרובים. הוא נמצא בבית אבל כל הזמן יש תחושה שמשהו מטריד אותו. חושב המון, יש בו חוסר שקט נפשי תמידי. כביכול בן או בת הזוג נמצאים איתכם, אך הם לא באמת איתכם בנפש. שינויי התנהגות יכולים לבוא לידי ביטוי גם בהרגלי היציאה מהבית. זה יכול להיות בהקשר לעבודה. אתם רגילים שבן או בת הזוג חוזרים הביתה בשעה מסוימת ופתאום שעת החזרה מתאחרת בתדירות גבוהה. יכולות להיות סיבות שונות ליציאה מהבית, גם אם לזמן קצר, אבל מרגיש שבן או בת הזוג מחפשים תירוצים שיוציאו אותם מהבית. פתאום יש יותר מפגשים חברתיים עם חברים חדשים שאתם לא מכירים או השתתפות בחוגים כלשהם או תחביבים חדשים. יכול לבוא לידי ביטוי בהוצאת הכלב לסיבובים ארוכים מהרגיל. פתאום בן או בת הזוג מתנדבים להוציא את הכלב יותר מבעבר. שינוי נוסף בהתנהגות של בן או בת הזוג שיכול להעיד על הסתרה הוא להזדרז להחליף בגדים או למהר להיכנס למקלחת ברגע שחוזר הביתה.

 

ראו גם: חקירות פרטיות מחירים.

 

  • הסתרה של הטלפון הנייד– אם אתם שמים לב להתנהלות חשודה של בן או בת זוגכם אם הטלפון הנייד. התנהלות חשודה יכולה לבוא לידי ביטוי בכל מיני אופנים. אחד האופנים יהיה שהטלפון הנייד צמוד אליו כל הזמן בכל מקום. הוא הולך למקלחת עם הטלפון הנייד, הולך לישון איתו, הולך איתו לשירותים, אוכל איתו. בכל מצב במהלך היום בן או בת הזוג נמצאים עם הטלפון. עוד אופן יכול להיות אם בן או בת הזוג החליפו את הסיסמא או פתאום שמו ססמה לכניסה לטלפון הנייד או למחשב. בנוסף יכול להיות שפתאום תראו שיחות וואטסאפ מחוקות, מיילים מחוקים, היסטוריית החיפוש במחשב או בטלפון הנייד מחוקות. כל אלה מראים שלבן הזוג יש דברים להסתיר בטלפון הנייד. עוד דבר שיכול לבוא לידי ביטוי בטלפון הנייד הוא אם הטלפון של בן או בת הזוג תמיד נמצא על מצב שקט, טיסה או כבוי. בדרך כלל במצבים כאלה, בן הזוג מנסה להימנע מלקבל שיחה בזמן לא נכון ויעדיף לכבות את הטלפון או להשתיק אותו. דבר נוסף יכול להיות שבן הזוג הפסיק לדבר לידכם בטלפון בכלל. גם אם נוסעים ברכב ביחד יעדיף לנתק שיחה מאשר לדבר לידכם בדיבורית או על רמקול.

 

עשוי לעניין אתכם: חקירות פרטיות.

  • התעסקות במראה החיצוני– ישנם אנשים שמתחילים רומן ומתחילים להתעסק הרבה במראה החיצוני שלהם. בן הזוג או בת הזוג שלכם שונאים לעשות ספורט ופתאום נרשמו לחדר הכושר. פתאום קנייה של בגדים חדשים או נעליים חדשות. השקעה בלבוש ובתשומת לב רבה לאיך שיוצא מהבית. זה יכול לבוא לידי ביטוי בתזונה בריאה. בן או בת הזוג מתחילים לשמור על המשקל ולאכול בריא. שומרים על הגזרה. משנים את הרגלי הטיפוח וההגיינה. לפני כל יציאה מהבית מתבשמים. כמובן שאלה סימנים שיכולים להעיד על המצאות של אדם חדש שאכפת לבן זוגכם ממנו. אך לא תמיד הסימנים האלה יעידו בהכרח על בגידה. לעתים לבני הזוג באמת אכפת מהמראה שלהם, גם אם עד עכשיו הם לא השקיעו בכך. אך אם אתם מדברים איתם על זה ויש שמץ הסתרה, סיבות לא ברורות ועוד, הדבר יכול להעיד על רומן.

 

  • יחסי מין– אם יש שינויים ביחסי המין שלכם. זה יכול לבוא לידי ביטוי בחוסר חשק מיני. בן או בת הזוג נמנעים מאינטימיות. התדירות בה אתם מקיימים יחסי מין הולכת ופוחתת. אם בן או בת הזוג מתרצים כל הזמן סיבות אחרות למה הם לא רוצים לקיים יחסי מין. או להפך, שינוי ביחסי המין יכול לבוא לידי ביטוי בהגברת החשק המיני. בן או בת הזוג פתאום מנסים לקיים יחסי מין יותר מברגיל. מפגינים יצירתיות או מנסים דרכים חדשות שלא הייתם רגילים אליהם עד עתה. גם כאן הדבר לא תמיד יעיד על בגידה, אך יש לשים לב לכך ולקחת זאת כסימן.

 

  • שינוי בהתנהלות הכלכלית– בן זוגכם מתנהל באופן שונה מתמיד ומסתיר מכם דברים רבים. זה יכול לבוא לידי ביטוי בפתיחת חשבון בנק נפרד. דבר נוסף יכול להיות שפתאום בן או בת הזוג משכו סכום כסף גדול מחשבון הבנק. בנוסף הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתשלומים רבים בכל מיני מקומות. פתאום אתם שמים לב שבן זוגכם מוציא כסף במסעדות שונות, בבתי מלון, חנויות תכשיטים ועוד. אתם יכולים לגלות שיש לבן או בת זוגכם דירה נוספת שהוא משכיר.

ראו גם: כמה עולה בדיקת פוליגרף?

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
בלש פרטי בגידות

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
053-3536093 או 053-3533862

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

החזר מס
לא צריך להיות חוקר פרטי כדי לדעת אם מגיע לך החזר מס

בעולם המורכב של מסים, הבנת הזכויות והזכויות שלך כשכיר יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם זאת, אינך זקוק לתואר במשפט פרטי כדי לקבוע אם מגיע לך החזר מס. על ידי היכרות עם היסודות, תוכל להבטיח שאינך מפסיד כל החזר פוטנציאלי המגיע לך על ידי המעסיק שלך.

טיסה
דע את זכויותיך: פיצוי לפי חוק טיבי בגין עיכובים בטיסות

כשמדובר בטיסות, עיכובים בטיסות יכולים להיות מתסכלים ולא נוחים להפליא. עם זאת, הודות לחוק טיבי, לנוסעים בישראל יש זכויות ספציפיות בכל הנוגע לפיצוי על עיכובים בטיסות, ביטולים והזמנת יתר. הבנת הזכויות הללו חיונית כדי להבטיח שתקבל את הפיצוי המגיע לך.

עורכי דין
מהן ההוצאות העיקריות לבעלי משרד עורכי דין

ניהול משרד עורכי דין מצליח מצריך תכנון וניהול פיננסי קפדניים. כבעלים של משרד עורכי דין, חשוב להבין את ההוצאות העיקריות הנלוות להפעלת העסק שלך כדי שתוכל להשקיע חלק מהרווחים בפיתוח שוטף של העסק. על ידי פירוק ההוצאות הללו, תוכלו לקבל החלטות מושכלות שיתרמו להצלחתו ולרווחיות המשרד שלכם.

מאמרים אחרונים שלנו

החזר מס
לא צריך להיות חוקר פרטי כדי לדעת אם מגיע לך החזר מס

בעולם המורכב של מסים, הבנת הזכויות והזכויות שלך כשכיר יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם זאת, אינך זקוק לתואר במשפט פרטי כדי לקבוע אם מגיע לך החזר מס. על ידי היכרות עם היסודות, תוכל להבטיח שאינך מפסיד כל החזר פוטנציאלי המגיע לך על ידי המעסיק שלך.

טיסה
דע את זכויותיך: פיצוי לפי חוק טיבי בגין עיכובים בטיסות

כשמדובר בטיסות, עיכובים בטיסות יכולים להיות מתסכלים ולא נוחים להפליא. עם זאת, הודות לחוק טיבי, לנוסעים בישראל יש זכויות ספציפיות בכל הנוגע לפיצוי על עיכובים בטיסות, ביטולים והזמנת יתר. הבנת הזכויות הללו חיונית כדי להבטיח שתקבל את הפיצוי המגיע לך.

עורכי דין
מהן ההוצאות העיקריות לבעלי משרד עורכי דין

ניהול משרד עורכי דין מצליח מצריך תכנון וניהול פיננסי קפדניים. כבעלים של משרד עורכי דין, חשוב להבין את ההוצאות העיקריות הנלוות להפעלת העסק שלך כדי שתוכל להשקיע חלק מהרווחים בפיתוח שוטף של העסק. על ידי פירוק ההוצאות הללו, תוכלו לקבל החלטות מושכלות שיתרמו להצלחתו ולרווחיות המשרד שלכם.

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!