חוקר פרטי המלצות

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
053-3536093 או 053-3533862

חוקר פרטי המלצותחוקר פרטי המלצות

כאשר אנו מצויים בצומת דרכים בה אנו חשים כי עלינו להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי, אנו תרים אחרי חוקר פרטי מקצועי ואיכותי, שיספק לנו את התוצאות והמטרות לשמן פנינו אליו. במקרים מסוג זה, אנו חשים, בצדק כמובן, שעלינו לשכור את שירותיו של החוקר הפרטי המקצועי והחרוץ ביותר, שישיג עבורנו את התוצאות המדויקות והאמיתיות ביותר. אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור את החוקר הפרטי האיכותי והמתאים לנו ביותר, היא על ידי המלצות. בייחוד מאחר שכיום התחום פרוץ יחסית. חיפוש של חוקר פרטי המלצות יתן לנו את המענה המבוקש, ופידבק אמיתי מפה לאוזן שיסייע לנו בבחירת איש המקצוע הטוב ביותר עבורנו.

לרוב, המצבים בהם יתעורר בנו הצורך לשכירת שירותיו של חוקר פרטי הם מקרים בהם נרצה את התוצאות באופן המהיר יותר, כאן ועכשיו. זאת משום שמדובר במצבים לא פשוטים בחיים, פלונטר שעלינו לפתור באמצעות המציאות, ואנו מעוניינים בפתירת הסוגיה באופן מיידי למען השקט הנפשי שלנו. זו בדיוק הסיבה מדוע עלינו להיוועץ בהמלצות טרם הבחירה בחוקר הפרטי כאיש המקצוע שלנו, כי לעיתים, החיפזון הוא מהשטן ודרך הבחירה של איש המקצוע לא פחות חשובה וחיונית מאשר הפתרון עצמו.

 

כיצד באמצעות המלצות טובות נגיע לחוקר פרטי מוסמך ואמין?

כמו בכל תחום, גם תחום החקירות הפרטיות נגיש לפריצות השוק. השוק גדוש בשרלטנים, חוקרים פרטיים שמציגים עצמם ככאלה אך לא עברו את כלל ההכשרה הדרושה והנחוצה לעבודה בתחום. על מנת שלא ליפול חלילה במלכודת הדבש הזו, יש להכיר את ההכשרה הנחוצה לחוקרים פרטיים על מנת לעבוד במקצוע.

חוקר פרטי מוסמך הוא חוקר פרטי בעל  12 שנות לימוד, סטאז' בן 3 שנים במשרד חקירות ראוי, ביקורת חוזרת ונשנית במהלך ההתמחות כל חצי שנה וסיום בהצלחה של בחינת הסמכה הנערכת ע"י משרד המשפטים. זאת ועוד, משרד המשפטים דורש כי המועמדים יהיו בעל עבר פלילי ללא רבב. לאחר שסיים בהצלחה את מסלול ההכשרה, החוקר הפרטי צריך לעבוד לפחות 5 שנים כשכיר, ורק לאחר מכן מורשה לפתוח משרד חקירות משלו באופן עצמאי.

כאשר אנו מקבלים בחיפושנו אחר חוקר פרטי המלצות, עלינו לשים את הדגש על בירור ההכשרה של החוקר, וכן כמובן על מספר פרמטרים נוספים חשובים כמו מקצועיות, שירותיות, תחכום ואמביציה. 

אם לא נבדוק המלצות ונבחר בטעות בחוקר פרטי שאיננו מוסמך, אנו עלולים להימצא בסיטואציה לא נעימה, בלשון המעטה. הן מהבחינה האישית והן מהבחינה הכלכלית. כלכלית, מאחר שנצטרך לשכור שירותיו של חוקר פרטי נוסף, איכותי באמת, ונשלם גם לו. אם בכלל תהיה האפשרות להמשיך את השירות מהמקום בו החוקר הפרטי הקודם השאיר את המצב. ושנית, וחשוב בהרבה, אישית. מאחר שהמצב עלול להסתבך. הן מבחינת האובייקט הנחקר, שעלול לזהות או לגלות שנעשה עליו מעקב, והן מבחינת מידע רגיש ואישי שהשרלטן ייחשף אליו ואף עלול להעבירו הלאה.

עשוי לעניין אתכם: חוקר פרטי השוואת מחירים.

מה עלינו לבדוק כאשר אנו שוכרים שירותיו של חוקר פרטי?

לאור כל האמור, מתבקש כי עלינו לבדוק שני נושאים עיקריים כאשר אנו בוחרים את החוקר הפרטי שלנו. הראשון, רישיון חוקר פרטי בתוקף ממשרד המשפטים. ניתן אף להגדיל ראש ולבדוק גם את חברותו של החוקר אותו אנו מבקשים לשכור בלשכת החוקרים הפרטיים. ושנית, המלצות. כאשר אנו מבקשים לשכור שירותיו של חוקר פרטי המלצות הן אחד הפרמטרים גדושי אינפורמציה שקיימים. הן המלצות במרשתת, והן המלצות מפה לאוזן, או מעורכי דין המכירים חוקרים פרטיים רבים. מה שבטוח- שמקורן של ההמלצות יהא מהימן.

בסופו של דבר, כאשר אנו מצויים בצומת דרכים בה אנו זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי, אנו מייחלים לכך שזה האחרון יעניק לנו את השירות הטוב ביותר, בדרך המהירה, האיכותית והמדויקת ככל האפשר. לשם כך, עלינו לבחור באיש המקצוע הנכון. הדרך הטובה ביותר לדעת שבחרנו נכון היא היוועצות בהמלצות. כך נוכל לשמור על שקט נפשי וראש שקט, בייחוד בנושא כה חשוב ומשמעותי שחייב להיות דיסקרטי ככל האפשר. המלצות טובות גם יספקו לנו את המידע המדויק אותו החוקר, נסיון, שירות שנתקבל וכמובן כך נוכל לדעת כי החוקר הפרטי המומלץ הוא חוקר פרטי בעל רשיון והסמכה ממשרד המשפטים.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
חוקר פרטי המלצות

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
053-3536093 או 053-3533862

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי האזנות סתר
חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}
משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים
משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

חוקר פרטי איתור אנשים
חוקר פרטי איתור אנשים

קיימות חקירות פרטיות רבות בהן האדם הנחקר בורח ומסתתר. במקרים כאלה יש צורך לאתר אותו. איתור אנשים מתבצע על ידי

מאמרים אחרונים שלנו

החזר מס
לא צריך להיות חוקר פרטי כדי לדעת אם מגיע לך החזר מס

בעולם המורכב של מסים, הבנת הזכויות והזכויות שלך כשכיר יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם זאת, אינך זקוק לתואר במשפט פרטי כדי לקבוע אם מגיע לך החזר מס. על ידי היכרות עם היסודות, תוכל להבטיח שאינך מפסיד כל החזר פוטנציאלי המגיע לך על ידי המעסיק שלך.

טיסה
דע את זכויותיך: פיצוי לפי חוק טיבי בגין עיכובים בטיסות

כשמדובר בטיסות, עיכובים בטיסות יכולים להיות מתסכלים ולא נוחים להפליא. עם זאת, הודות לחוק טיבי, לנוסעים בישראל יש זכויות ספציפיות בכל הנוגע לפיצוי על עיכובים בטיסות, ביטולים והזמנת יתר. הבנת הזכויות הללו חיונית כדי להבטיח שתקבל את הפיצוי המגיע לך.

עורכי דין
מהן ההוצאות העיקריות לבעלי משרד עורכי דין

ניהול משרד עורכי דין מצליח מצריך תכנון וניהול פיננסי קפדניים. כבעלים של משרד עורכי דין, חשוב להבין את ההוצאות העיקריות הנלוות להפעלת העסק שלך כדי שתוכל להשקיע חלק מהרווחים בפיתוח שוטף של העסק. על ידי פירוק ההוצאות הללו, תוכלו לקבל החלטות מושכלות שיתרמו להצלחתו ולרווחיות המשרד שלכם.

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!