חוקר פרטי השוואת מחירים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חוקר פרטי השוואת מחיריםחוקר פרטי השוואת מחירים

אנשים רבים מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי לצרכים שונים. בדרך כלל אחת השאלות הראשונות שעולות היא כמה עולה חוקר פרטי. לשם כך, ריכזנו לכם את מגוון הקריטריונים שמשפיעים על המחיר של חוקר פרטי ויעזרו לכם להבין את הצרכים שלכם. 

 

חוקר פרטי השוואת מחירים- הקריטריונים המשפיעים על המחיר

חשוב להבין שכל חקירה מתומחרת באופן שונה כיוון שהיא מצריכה דברים שונים. לכן, גם אם אתם שומעים על אנשים שעברו חקירה דומה לזו שלכם, אל תצפו שהמחיר יהיה זהה. יש לציין כי התמחור של חוקר פרטי הוא שעתי. 

 • מטרה- כל חקירה באה להשיג מטרה מסוימת. במקרים רבים, המטרות יהיו מסובכות מאוד וכאלה שקשה להפריך או להוכיח את המידע הנחקר. במקרה כזה, המחיר יעלה בהתאם למורכבות החקירה. 
 • היקף העבודה- היקף העבודה הוא אחד הקריטריונים המרכזיים שמשפיעים על מחיר חקירה פרטית. ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר כך המחיר יעלה בהתאם לשעות שעבד החוקר הפרטי. בדרך כלל תקבלו בתחילת התהליך הצעת מחיר לפי ההערכה של היקף העבודה הנדרש. כמובן שהצעת המחיר יכולה להשתנות בפועל. 
 • מרחק- המקום בו מתרחשת החקירה. ככל שתתרחש רחוק יותר כך המחיר יעלה בהתאם. במקרים רבים הנחקרים בורחים מהארץ, או בורחים למקומות רחוקים בתוך הארץ וכך החקירה הופכת למעין מרדף שמצריך מהחוקר הפרטי "לטייל" במגוון מקומות שונים. חשוב להבין שבמידה והחקירה עוברת לחוץ לארץ יהיה עליכם לשלם לחוקר פרטי גם על טיסות והסדרי שינה וכך המחיר יעלה באופן משמעותי. 
 • כלים- יש חקירות רבות בהן יש שימוש בכלים מתקדמים ומיוחדים. הכלים הללו יכולים להיות יקרים מאוד ולכן במידה ויהיה צורך להשתמש בהם מחיר החקירה יעלה בהתאם. כלים אלה יכולים להיות מצלמות מיוחדות, מכשירי האזנה, מכשור לראיית לילה ועוד. 
 • היקף הצוות- יש חקירות שמצריכות חוקר אחד, ויש חקירות שמצריכות צוות חוקרים מקיף. כמובן שבמקרה שיש יותר מחוקר אחד המחיר יעלה בהתאם. 
 • תעריף שבת- כאשר החקירה מתבצעת גם בימי שישי שבת או בימי חג, המחיר יעלה. חשוב להבין שלפעמים חקירה בימים אלה היא הכרחית להוכחת המידע הנחקר. תעריף שבת יהיה 150% מהמחיר של עבודה ביום חול. 
 • הגעה לבית משפט- בסוף החקירה יש להציג את הראיות בבית המשפט. המחיר להצגת הראיות ולעדות בבית המשפט ינוע סביב 1,500 שקלים לחוקר הפרטי. לכן, במידה והחקירה התבצעה על ידי צוות חוקרים, חשוב מאוד להבין האם אתם צריכים את כולם בבית המשפט ואם לא אז מי כן נחוץ. אם אתם צריכים את כולם המחיר יגיע לאלפי שקלים רק על הצגת הראיות. אם תוכלו להסתדר רק עם חוקר אחד שיציג את הראיות תוכלו לחסוך המון עלויות. 

חוקר פרטי השוואת מחירים- סוגי חקירות

גם סוגי החקירות השונות משפיעות על המחיר של החקירה הפרטית.

 

חקירה פרטית בתחום הגירושין

חקירות בתחום הגירושין מאפשרות לכם להוזיל עלויות באופן משמעותי. איך? תכינו את החוקר הפרטי, תספרו לו את כל המידע הרלוונטי שיש לכם ויכול להועיל בחקירה. כך תוכלו לחסוך שעות מעקב רבות שיעזרו לחוקר הפרטי להבין פרטים בסיסיים על בן זוגכם. 

 

חקירה פרטית בתחום כלכלי

חקירות כלכליות יכולות להיות חקירות די נפוצות. למעשה בחקירות אלה החוקר מגלה את כל הפרטים הכלכליים והעסקיים על הנחקר. הוא יכול לגלות אם יש לו חובות, אם יש לו נכסים מוסתרים, האם יש לו שיתופי פעולה מאחורי גב המעסיק ועוד. חקירות כלכליות מתרחשות באופן סמוי ומצריכות שעות מעקב רבות. הן יכולות לקחת זמן רב ולא תמיד קל להוכיח את הנדרש, לכן המחיר של חקירות אלה בדרך כלל יקר. 

 

חקירה פרטית בתחום הבגידות

גם כאן כמו בחקירות גירושין תוכלו לעזור לחוקר הפרטי ולתת לו את כל המידע שבידכם. בסופו של דבר, המשפיע המרכזי על מחיר החקירה הוא כמות השעות שהיא לוקחת. תוכלו לתת לחוקר הפרטי את לוח הזמנים של בן זוגכם ולנסות לאסוף כמה שיותר מידע בעצמכם, על מנת לצמצם עלויות. חקירות בתחום הבגידות מצריכות בדרך כלל מעקב אחר בן הזוג בו החוקר הפרטי יבדוק עם מי הוא נפגש, איפה, למה, מתי ועוד. 

חוקר פרטי השוואת מחירים- סיכום

כפי שהבנו, המחיר של חוקר פרטי מושפע ממגוון קריטריונים שונים ולכן לא ניתן לקבוע אותו באופן חד משמעי. בסופו של דבר, המחיר יושפע מכמות השעות שעבד החוקר הפרטי. ריכזנו לכם ממוצע מחירים על חלקים מהותיים בחקירה פרטית-

 • פגישת ייעוץ עם חוקר פרטי תנוע בין 300 ל-600 שקלים. 
 • שעת מעקב של חוקר פרטי תנוע בין 350 ל700 שקלים. 
 • איתור מען על ידי חוקר פרטי ינוע בין 200 ל-600 שקלים. 
 • איתור מספר טלפון על ידי חוקר פרטי ינוע בין 450 ל-1,000 שקלים. 
 • בדיקת פוליגרף תנוע בין 800 ל-2,000 שקלים. 
 • בדיקת אמצעי ריגול או מכשירי האזנה על רכב או על גבי מכשירים שונים תנוע בין 1,200 ל-7,000 שקלים. 
 • מסירה משפטית תנוע בין 200 ל-550 שקלים. 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע