בלש פרטי מחיר

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

בלש פרטי מחירמעוניינים לרכוש את שירותיו של בלש פרטי? בדרך כלל, אחת השאלות הראשונות שתרצו לקבל עליהן תשובה היא מה המחיר לבלש פרטי? המחיר עבור בלש פרטי מושפע מקריטריונים רבים ולכן אין תשובה חד משמעית בנוגע למחיר.

מה הם הקריטריונים המשפיעים על המחיר של בלש פרטי?

ישנם קריטריונים רבים שמשפיעים על המחיר של בלש פרטי. כל חקירה מצריכה איסוף מידע שונה ולכן תתומחר באופן שונה.

 • היקף העבודה
  ככל שהבלש הפרטי יצטרך לעבוד יותר שעות כך תצטרכו לשלם לו יותר (בדרך כלל התמחור של בלש פרטי הוא שעתי). בדרך כלל, שתפנו לבלש פרטי תקבלו הצעת מחיר שתוערך פחות או יותר על פי היקף העבודה הנדרש. כמובן שזה אף פעם לא מדע מדויק ובפועל הדברים משתנים.
 • מרחק
  ישנם מקרים רבים בהם מקום הימצאו של האדם הנחקר רחוק ונידח, דבר שמשפיע על מחיר החקירה שכן ככל שהבלש יצטרך להתרחק יותר כך המחיר יעלה. בנוסף, ישנם מקרים בהם מקום הימצאו של הנחקר אינו ידוע. בחקירות כלכליות, לדוגמא, נחקרים רבים נעלמים, לעתים אפילו לחוץ לארץ. במקרים כאלה נדרש זמן לאתר את מקום הימצאו של הנחקר. לעתים, הדבר יצריך טיסות וסידורי שינה עבור הבלש הפרטי. כמובן שהסדרים אלה יגרמו לעליה במחיר החקירה.
 • מטרת החקירה
  לכל חקירה יש מטרות ויעדים שונים. ככל שמטרת החקירה תהיה קשה יותר, כלומר, הוכחת או הפרכת המידע אותו אתם מבקשים לחקור ולמצוא תהיה קשה יותר, כך הבלש הפרטי יצטרך לעבוד קשה יותר וכתוצאה מכך המחיר יעלה.
 • כלים
  ישנן חקירות שמצריכות שימוש בכלים מתקדמים ויקרים, כמו מצלמות מיוחדות, מכשור לראיית לילה, מכשור לשם האזנות ועוד. כמובן שככל שהכלים יהיו יקרים ומתקדמים יותר כך המחיר יעלה בהתאם.
 • היקף הצוות
  אם החקירה תצריך יותר מבלש פרטי אחד, ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם.
 • קושי החקירה
  ככל שהחקירה תהיה יותר מורכבת כך המחיר יעלה בהתאם. חקירה מורכבת תכיל את מגוון הקריטריונים שהצגנו- מקום הנחקר לא ידוע ורחוק, צוות שמורכב ממספר בלשים פרטיים, צורך בכלים מתקדמים ויקרים, ועבודה בשעות רבות. כל אלה ישפיעו על השגת התוצאה הטובה והאמינה ביותר לחקירה.

מה טווח המחירים של שירותי בלש פרטי

קריטריונים נוספים שכדאי לקחת בחשבון בנוגע למחיר בלש פרטי

תעריף שבת

אם יש צורך לבצע חקירה גם בימי שישי, שבת או בימי חג, המחיר אותו תידרשו לשלם יעלה. בדומה לעבודות רבות שמבוצעות בימי שבת, המחיר לעבודה בימים אלה יהיה בדרך כלל 150% מהמחיר של העבודה ביום חול.

הגעה לבית משפט

כאשר החקירה מגיעה לסיום ונאספו כלל הראיות הנדרשות, הבלש הפרטי בדרך כלל יצטרך להציג את אותן ראיות בבית משפט. אם היו מספר בלשים פרטיים שהיו ממונים על החקירה וכל אחד מהם צריך לתת עדות ולהציג את הראיות שלו, כל אחד יגבה את העלות הנדרשת לשם כך. בדרך כלל ינוע סביב 1500 שקלים לאדם. כלומר, אם יש מספר בלשים פרטיים, רק הצגת הראיות בבית המשפט יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים. בשביל לחסוך עלויות מיותרות, חשוב לברר מי באמת נחוץ בבית המשפט ומי לא.

לסיכום

התשובה לשאלת המחיר עבור בלש פרטי היא אינה חד משמעית. כל מקרה לגופו ולכן יתומחר על פי הקריטריונים שציינו ועל פי מגוון נתונים שישפיעו באופן שונה על החקירה הרצויה. ככל שתהיה יותר עבודה, הבלש הפרטי יצטרך להתאמץ יותר וככל שאיסוף המידע הנדרש יהיה רחב יותר כך המחיר יעלה. כלומר ככל שתהליך החקירה יהיה יותר מורכב וידרוש יותר התעמקות, כך יהיה צורך בעבודת שטח רחבה יותר וכתוצאה מכך בהשקעה גדולה יותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע