בלש פרטי מחיר

תוכן עניינים

בלש פרטי מחירמעוניינים לרכוש את שירותיו של בלש פרטי? בדרך כלל, אחת השאלות הראשונות שתרצו לקבל עליהן תשובה היא מה המחיר לבלש פרטי? המחיר עבור בלש פרטי מושפע מקריטריונים רבים ולכן אין תשובה חד משמעית בנוגע למחיר.

מה הם הקריטריונים המשפיעים על המחיר של בלש פרטי?

ישנם קריטריונים רבים שמשפיעים על המחיר של בלש פרטי. כל חקירה מצריכה איסוף מידע שונה ולכן תתומחר באופן שונה.

 • היקף העבודה
  ככל שהבלש הפרטי יצטרך לעבוד יותר שעות כך תצטרכו לשלם לו יותר (בדרך כלל התמחור של בלש פרטי הוא שעתי). בדרך כלל, שתפנו לבלש פרטי תקבלו הצעת מחיר שתוערך פחות או יותר על פי היקף העבודה הנדרש. כמובן שזה אף פעם לא מדע מדויק ובפועל הדברים משתנים.
 • מרחק
  ישנם מקרים רבים בהם מקום הימצאו של האדם הנחקר רחוק ונידח, דבר שמשפיע על מחיר החקירה שכן ככל שהבלש יצטרך להתרחק יותר כך המחיר יעלה. בנוסף, ישנם מקרים בהם מקום הימצאו של הנחקר אינו ידוע. בחקירות כלכליות, לדוגמא, נחקרים רבים נעלמים, לעתים אפילו לחוץ לארץ. במקרים כאלה נדרש זמן לאתר את מקום הימצאו של הנחקר. לעתים, הדבר יצריך טיסות וסידורי שינה עבור הבלש הפרטי. כמובן שהסדרים אלה יגרמו לעליה במחיר החקירה.
 • מטרת החקירה
  לכל חקירה יש מטרות ויעדים שונים. ככל שמטרת החקירה תהיה קשה יותר, כלומר, הוכחת או הפרכת המידע אותו אתם מבקשים לחקור ולמצוא תהיה קשה יותר, כך הבלש הפרטי יצטרך לעבוד קשה יותר וכתוצאה מכך המחיר יעלה.
 • כלים
  ישנן חקירות שמצריכות שימוש בכלים מתקדמים ויקרים, כמו מצלמות מיוחדות, מכשור לראיית לילה, מכשור לשם האזנות ועוד. כמובן שככל שהכלים יהיו יקרים ומתקדמים יותר כך המחיר יעלה בהתאם.
 • היקף הצוות
  אם החקירה תצריך יותר מבלש פרטי אחד, ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם.
 • קושי החקירה
  ככל שהחקירה תהיה יותר מורכבת כך המחיר יעלה בהתאם. חקירה מורכבת תכיל את מגוון הקריטריונים שהצגנו- מקום הנחקר לא ידוע ורחוק, צוות שמורכב ממספר בלשים פרטיים, צורך בכלים מתקדמים ויקרים, ועבודה בשעות רבות. כל אלה ישפיעו על השגת התוצאה הטובה והאמינה ביותר לחקירה.

מה טווח המחירים של שירותי בלש פרטי

קריטריונים נוספים שכדאי לקחת בחשבון בנוגע למחיר בלש פרטי

תעריף שבת

אם יש צורך לבצע חקירה גם בימי שישי, שבת או בימי חג, המחיר אותו תידרשו לשלם יעלה. בדומה לעבודות רבות שמבוצעות בימי שבת, המחיר לעבודה בימים אלה יהיה בדרך כלל 150% מהמחיר של העבודה ביום חול.

הגעה לבית משפט

כאשר החקירה מגיעה לסיום ונאספו כלל הראיות הנדרשות, הבלש הפרטי בדרך כלל יצטרך להציג את אותן ראיות בבית משפט. אם היו מספר בלשים פרטיים שהיו ממונים על החקירה וכל אחד מהם צריך לתת עדות ולהציג את הראיות שלו, כל אחד יגבה את העלות הנדרשת לשם כך. בדרך כלל ינוע סביב 1500 שקלים לאדם. כלומר, אם יש מספר בלשים פרטיים, רק הצגת הראיות בבית המשפט יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים. בשביל לחסוך עלויות מיותרות, חשוב לברר מי באמת נחוץ בבית המשפט ומי לא.

לסיכום

התשובה לשאלת המחיר עבור בלש פרטי היא אינה חד משמעית. כל מקרה לגופו ולכן יתומחר על פי הקריטריונים שציינו ועל פי מגוון נתונים שישפיעו באופן שונה על החקירה הרצויה. ככל שתהיה יותר עבודה, הבלש הפרטי יצטרך להתאמץ יותר וככל שאיסוף המידע הנדרש יהיה רחב יותר כך המחיר יעלה. כלומר ככל שתהליך החקירה יהיה יותר מורכב וידרוש יותר התעמקות, כך יהיה צורך בעבודת שטח רחבה יותר וכתוצאה מכך בהשקעה גדולה יותר.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי

רשימת חוקרים פרטיים מורשים

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי,

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה

מאמרים אחרונים שלנו

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא רק בתחום האישות שבינו לבינה,

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי חקירות פרטיות, יציף מייד במוחנו

רשימת חוקרים פרטיים מורשים

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי, מנוסה ומיומן ושיבצע את עבודתו

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה קיים. בעשורים האחרונים חלה התפתחות