חקירות בתחום המשפחה

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חקירות בתחום המשפחהחקירות בתחום המשפחה

חושד/ת שבן/ בת זוגך בוגד/ת? רוצה לבנות תיק גירושין נכון עבורך? יש מגוון סיבות בהן אדם ירצה לחקור את האדם הקרוב אליו ביותר. חקירות פרטיות רבות ואף הנפוצות ביותר מתרחשות בתחום המשפחה. מהן חקירות אלה ומדוע מתבצעות? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

מהן חקירות בתחום המשפחה?

חקירות בתחום המשפחה נעשות כלפי אחד מבני המשפחה מכל מיני סיבות. אחת הסיבות הנפוצות ביותר לחקירות בתחום המשפחה היא חשד לגבי בגידה. חקירות אלה מתבצעות על ידי חוקרים פרטיים מנוסים ומקצועיים. החקירות מתבצעות באופן סמוי כאשר מתבצעים מעקבים, תצפיות והאזנות אחר הנחקר במטרה לגלות את כל הפרטים הנדרשים. 

 

סוגי חקירות בתחום המשפחה

יש סוגים שונים של חקירות בתחום המשפחה. ריכזנו לכם חלק מהם. 

בגידות

כפי שציינו קודם, חקירות בתחום משפחה הנוגעות לבגידות הן החקירות הנפוצות ביותר.

חקירות בתחום הבגידות מתבצעות כאשר אחד מבני הזוג חושד שהשני מנהל רומן מאחורי גבו. במקרה כזה, אחת האופציות לאימות החשדות היא לפנות לחוקר פרטי. מטרת החקירה הפרטית היא לגלות את האמת ולאמת או להפריך את חשדות בן הזוג. בחקירה זו החוקר הפרטי יתחקה אחר חייו של בן הזוג במטרה לגלות עם מי הוא נפגש, מתי, איפה ולמה. 

קיימים סימנים שונים שיכולים להעיד על כך שבן הזוג מסתיר מכם משהו-

  • שינויי התנהגות- שינויים בהתנהגות של בן הזוג יכולים להיות סימן להסתרה בכלל ולבגידה בפרט. שינויי התנהגות יכולים לבוא לידי ביטוי בכל מיני דרכים שונות ומגוונות ביניהן הפגנת אהבה קיצונית, ריחוק מחשבתי, חוסר שקט תמידי, חיפוש סיבות לצאת מהבית ועוד. 
  • התנהלות חשודה עם הטלפון הנייד- התנהלות חשודה יכולה לבוא לידי ביטוי בכל מיני אופנים- הטלפון הנייד צמוד לבן הזוג כל הזמן ובכל מקום, החלפת סיסמה חדשה לטלפון ולמחשב, שיחות וואטסאפ מחוקות, מיילים מחוקים, היסטוריית מחשב מחוקה, הטלפון תמיד במצב שקט, בן הזוג לא מדבר לידכם בטלפון ועוד. 
  • התעסקות במראה החיצוני- בן הזוג משקיע במראה החיצוני שלו, עושה הרבה כושר, קונה בגדים חדשים, אוכל בריא, שומר על הגזרה, משנה את הרגלי הטיפוח וההיגיינה ועוד. 
  • יחסי מין- שינויים ביחסי המין שלכם, יכול לבוא לידי ביטוי בחוסר חשק מיני, הגברת חשק מיני באופן קיצוני, יצירתיות או מנסים דרכים חדשות שלא הייתם רגילים אליהם עד עתה. 
  • שינוי בהתנהלות הכלכלית- בן זוגכם מתנהל באופן שונה מתמיד ומסתיר מכם הוצאות שונות. יכול לבוא לידי ביטוי בפתיחת חשבון בנק נפרד, משיכת סכומים גבוהים מהבנק, הוצאות במסעדות שונות, בבתי מלון, חנויות תכשיטים ועוד. 

 

גירושין

קיימים מקרים רבים בהם בני זוג מתגרשים באופן מאוד מכוער. הדבר יכול לכלול בין היתר הסתרת נכסים, העברת חשבונות בנק משם בן/ בת הזוג לשם של מישהו אחר ועוד. בדרך כלל הדבר נובע מהסיבה שבן/ בת הזוג רוצה לשלם פחות ממה שהיה צריך. יכולים להיות מקרים בהם בן/בת הזוג יואשמו בדברים שונים על מנת לקבל משמורת מלאה על הילדים ועוד. במקרים כאלה, חקירה פרטית יכולה לעזור. החוקר הפרטי יכול להוכיח את מצבו/ה הכלכלי של בן/ בת הזוג, את ההתנהלות שלו, נכסים שבבעלותו ועוד. 

 

ידוע/ה בציבור

ידועים בציבור הם בני זוג המקיימים מסגרת משפחתית, אך אינם נשואים. ההגדרה של בני זוג כידועים בציבור נועדה להעניק להם זכויות וחובות של זוגות נשואים. ידועים בציבור הם זוגות שאינם רוצים או אינם יכולים להינשא על פי חוקי המדינה.

לעומת מעמד הנישואין שיש לו הוכחות ברורות, לידועים בציבור אין הוכחות אלה. במקרה של פרידה על הזוג להציג הוכחות על הקשר הזוגי, על מנת לקבל את הזכויות הכלכליות המגיעות.

מאבקי ירושה

מאבקי ירושה נפוצים מאוד אצל משפחות רבות. בדרך כלל כאשר נחשפת הצוואה מתחילים מאבקי הירושה שיכולים להיות מכוערים מאוד. 

המאבקים בדרך כלל נובעים מתחושת חוסר צדק, חשבונות לא סגורים מהעבר, תחושות של העדפת ילד מסוים, חוסר הערכה עצמית ועוד. על מנת להימנע ממאבקי ירושה חשוב להכין צוואה שמפרטת כיצד יחולק הרכוש, למי וכמה. אך לא תמיד זה עוזר. יכולים להיות מצבים בהם יבקשו לבדוק את כשרות הצוואה מטענה שהמנוע היה תחת השפעה. 

על פי חוק הירושה, כל אדם יכול לכתוב צוואה בה יהיה כתוב למי יועבר הרכוש ובאילו תנאים. העיקרון הבסיסי בדיני ירושות הוא שהצוואה נערכה מרצונו החופשי של המצווה ללא השפעות חיצוניות או מעורבות בלתי הוגנת. 

חקירות פרטיות בתחום זה בודקות את כשרות הצוואות. בחקירות אלה בודקים את השתלשלות האירועים שלפני הצוואה, את אותנטיות הצוואה, האם היא נעשתה תחת השפעות כלשהן והאם כשרה. 

 

מעקב אחר בני נוער

אורח חייהם של בני הנוער של היום שונה באופן משמעותי מאורח חייהם של בני הנוער בעבר. בני הנוער חשופים לגירויים רבים הניתנים לגישה בקלות על ידי האינטרנט. חקירות אלה מתבצעות על פי בקשת ההורים שבמקרים רבים מרגישים שאינם יכולים לגשת לילדים שלהם.  חקירות פרטיות בתחום זה עוזרות לחשוף שימוש בסמים או באלכוהול וכל דבר אחר אליו חשוף בן הנוער. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע