משרד חקירות מוביל

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חוקר פרטי

משרד חקירות מובילתחום החקירות הפרטיות הוא תחום שצובר תאוצה בשנים האחרונות. אנשים רבים שרוצים לגלות מידע שאינם מצליחים בכוחות עצמם פונים למשרד חקירות מוביל שיעזור להם בקבלת המידע הנדרש. מהם התחומים השונים בהם מתבצעות חקירות פרטיות וכיצד מוצאים משרד חקירות מוביל? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

משרד חקירות מוביל- מהי חקירה פרטית?

לפני שנבין כיצד נמצא משרד חקירות מוביל, נבין מהי חקירה פרטית ומדוע יש בה צורך. חקירה פרטית מתבצעת במטרה לאסוף מידע על הזולת על ידי חוקרים פרטיים מקצועיים ומיומנים לכך. בחקירה הפרטית, החוקר פועל במטרה לגלות את כל המידע הנדרש על אדם מסוים, תוך שמירה על חשאיות מלאה ובהתאם לחוק. על מנת להצליח בחקירה פרטית, החוקר הפרטי צריך להיות סבלני, יצירתי, חד, עם יכולות אלתור מצוינות במקרה הצורך, עם זיכרון טוב ועם אבחנה טובה גם לפרטים הקטנים והשוליים ביותר. 

הצורך בחקירות פרטיות עולה כאשר האדם הנחקר מנסה להסתיר ככל יכולתו את המידע הנדרש, בין אם מדובר על מידע כלכלי, מיני, עסקי ועוד. כאשר המידע מוסתר, קשה להגיע אליו ויהיה צורך באנשים מיומנים שיכולים להגיע למידע המוסתר ולעזור להוכיח אותו. 

משרד חקירות מוביל- תחומי חקירות

קיימים תחומים שונים בהם מתבצעות חקירות פרטיות. משרדי חקירות יכולים לתת מענה על תחום אחד או על יותר, בהתאם למשרד המדובר. משרדי חקירות מובילים מעסיקים חוקרים פרטיים מתאימים, מיומנים ומקצועיים שעברו הכשרה לתחומים הנדרשים. חשוב מאוד לבחור במשרד חקירות המוביל בתחום אותו אתם מבקשים לחקור- בין אם מדובר בחקירות בתחום המשפחה או בתחום הכלכלי. 

ריכזנו את התחומים המרכזיים בהם מתבצעות חקירות פרטיות-

  • בגידות- תחום הבגידות הוא אחד התחומים הנפוצים ביותר בחקירות הפרטיות. אם את/ה חושד/ת שבן/ בת זוגך בוגד/ת, כנראה תרצו להוכיח או להפריך את החשדות הללו. לשם כך, תוכלו לפנות למשרד חקירות מוביל בתחום זה. בחקירות מסוג זה, החוקר הפרטי למעשה מתחקה אחר שגרת חייו של בן הזוג ובודק עם מי הוא נפגש, מתי, למה, איפה. החוקר הפרטי יודע להבדיל בין פעילות חשודה של בן הזוג לפעילות לא חשודה. 
  • חקירות כלכליות- חקירות כלכליות יכולות להתנהל נגד אדם ספציפי או אפילו נגד ישות עסקית. בחקירה כלכלית נאספים פרטים כלכליים על האדם הנחקר ביניהם המשכורת, נכסים, חובות, האם הוא מעלים כספים, חשבונות בנק לא על שמו ועוד. חקירות כלכליות יכולות להתבצע במקרה שאתם רוצים לצרף שותף לעסק אך רוצים לוודא את מצבו הכלכלי לפני. דוגמא נוספת היא במידה ואתם רוצים לבנות תיק גירושין ובן/ בת זוגכם מסתירים נכסים או מעבירים חשבונות בנק לשמות אחרים כדי להימנע מחובת התשלום.  
  • חקירות מסחריות- כל מה שקשור לארגונים. גניבות או מעילות של העובדים בארגון, שיתופי פעולה אסטרטגיים מאחורי גב המעסיק ועוד. חקירות המיועדות להגן בפני סיכונים עתידיים אפשריים. במידה ובעל העסק חושד בעובדים שלו, כדאי לו להעסיק חוקר פרטי שיעזור לאתר את העובד המסית. 
  • מודיעין עסקי- חקירות עסקיות שמטרתן לאסוף מידע עסקי על המתחרים של עסק מסוים, בצורה חוקית. בחקירות אלה ניתן לגלות מידע כמו רווחים, חוזקות של המתחרים, חולשות שלהם, דרכי הפעולה שלהם, השקעות שביצעו, מיזוגים שצפויים לבצע ועוד. 
  • חקירות פליליות- חקירות שנועדות להוכיח פשעים או עבירות פליליות של הנחקר ביניהם- עבירות במשפחה כמו אלימות, התעללות מינית, התעללות בקשישים או בילדים, סחיטה ועוד. חקירות אלה מצריכות בדיקה מקיפה, יסודית וחשאית.
  • בריונות ברשת- כל מה שקשור לבריונות ברשת- אלימות מילולית, השפלות, הסתה וחרמים שנעשים ברשת. חקירות כאלה יכולות להגיע לאיתור גורמים אלימים שמאיימים על אדם או על מוסד. 

איך נמצא משרד חקירות מוביל?

על מנת למצוא משרד חקירות מוביל, עליכם קודם כל להבין מה אתם מבקשים לחקור. משרדי חקירות בדרך כלל נותנים מענה על תחומים שונים. לכן, אם אתם מבקשים לחקור אדם בתחום הכלכלי, יכול להיות שתעדיפו משרד חקירות מוביל אחד ואם תבקשו לחקור את בן זוגכם על מנת לבנות תיק גירושין חזק, כנראה תעדיפו משרד חקירות אחר. 

הפרמטר השני שעליכם להתייחס אליו הוא מקום החקירה, כלומר היכן תתבצע החקירה. פה חשוב להבדיל בין איפה שאתם גרים לבין איפה שתתבצע החקירה. אם אתם גרים בחיפה והחקירה תתבצע באילת, כדאי לכם להעסיק משרד חקירות מוביל מאילת. חשיבות המקום באה לידי ביטוי בשני דברים מרכזיים. קודם כל המחיר. ככל שהחוקר הפרטי יצטרך להגיע רחוק יותר כך תשלמו יותר. לכן, אם תבחרו במשרד חקירות מהאזור בו תתבצע החקירה תשלמו פחות. השני הוא איכות החקירה. יש מקומות בהם דרכי ההתנהלות והחוקים הם שונים לחלוטין ממקומות אחרים. ניקח לדוגמא את קיבוץ עין גדי אל מול בית שמש. שני המקומות מצריכים דרכי פעולה שונות ולכן כדאי לקחת משרד חקירות מוביל שמכיר את המקומות ויודע כיצד להתנהל בהם מבלי לעורר חשד. 

לבסוף בצעו השוואת מחירים ובררו מה כל בלש פרטי מציע באיזה מחיר. בהשוואת המחירים תוכלו להבין גם את טווח המחירים בשוק וגם את הדברים שמציע כל בלש בהתאם לצרכים שלכם. 

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חקירות מוביל

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

מאמרים אחרונים שלנו

חקירות מס הכנסה – עשה ואל תעשה

חקירת מס הכנסה היא לא עניין של מה בכך. אם הוזמנתם לחקירה ברשות המיסים, ייתכן שאתם חשודים בעבירות מס מהותיות ויש סיכוי שיוגש נגדכם כתב

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים רבים. אם הנהלה של תאגיד

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו. למשל, בתאי שירותים ומקלחת אסור

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!