משרד חקירות מומלץ

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חוקר פרטי

משרד חקירות מומלץמחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם? ריכזנו לכם מידע על איך לבחור משרד חקירות מומלץ במאמר הבא. 

 

משרד חקירות מומלץ- מהי חקירה פרטית?

קודם כל עליכם להבין מהי חקירה פרטית. חקירה פרטית היא חקירה בה נאסף מידע על הזולת, תוך שמירה על חשאיות מוחלטת ושמירה מלאה על החוק. החקירה הפרטית מתבצעת על ידי חוקרים פרטיים מנוסים ומקצועיים שיודעים כיצד לגלות את המידע הנדרש. קיימים תחומים שונים לחקירות פרטיות, ובדרך כלל כל חוקר פרטי מתמחה בתחום אחד. החוקר הפרטי צריך להיות סבלני, יצירתי, חד, עם יכולות אלתור מצוינות במקרה הצורך, עם זיכרון טוב ועם אבחנה טובה גם לפרטים הקטנים והשוליים ביותר. 

הצורך בחקירות פרטיות עולה כאשר האדם הנחקר מנסה להסתיר ככל יכולתו את המידע הנדרש, בין אם מדובר על מידע כלכלי, מיני, עסקי ועוד. 

חשוב מאוד שהחקירה הפרטית תתבצע תוך שמירה מלאה על החוק. במידה והחוקר הפרטי יעשה צעדים לא חוקיים על מנת להשיג את המידע הנדרש, הראיות שהשיג ייחשבו לא קבילות בבית המשפט ולא יהיה מה לעשות איתן. 

משרד חקירות מומלץ- חשיבות תחום החקירה

חקירות פרטיות מתבצעות במגוון תחומים שונים. חשוב מאוד לבחור במשרד חקירות מומלץ שמתמחה בתחום אותו אתם מבקשים לחקור. כל תחום חקירה מצריך דרכי פעולה שונות והתמקצעות בו. במידה ואתם רוצים לחקור את בן זוגכם בגלל חשד בבגידה, אתם צריכים חוקר פרטי שיידע להתחקות אחר חייו של בן הזוג ולהצביע על פעילויות חשודות. חוקר פרטי שמתמחה בתחום הכלכלי, לא יהיה יעיל כמו חוקר פרטי שמתמחה בתחום הבגידות. לכן, חשוב להבין מה אתם מבקשים לחקור ולבחור במשרד חקירות המתאים לכך.  

ריכזנו את התחומים המרכזיים בהם מתבצעות חקירות פרטיות

  • בגידות- תחום הבגידות הוא אחד התחומים הנפוצים ביותר בחקירות הפרטיות. בתחום זה החוקר הפרטי מתחקה אחר שגרת חייו של בן הזוג ובודק עם מי הוא נפגש, מתי, למה, איפה. החוקר הפרטי יודע להבדיל בין פעילות חשודה של בן הזוג לפעילות לא חשודה. 
  • חקירות כלכליות- חקירות כלכליות יכולות להתנהל נגד אדם ספציפי או אפילו נגד ישות עסקית. בחקירה כלכלית נאספים פרטים כלכליים על האדם הנחקר ביניהם המשכורת, נכסים, חובות, האם הוא מעלים כספים, חשבונות בנק לא על שמו ועוד. 
  • חקירות מסחריות- כל מה שקשור לארגונים. גניבות או מעילות של העובדים בארגון, שיתופי פעולה אסטרטגיים מאחורי גב המעסיק ועוד. חקירות המיועדות להגן בפני סיכונים עתידיים אפשריים. 
  • מודיעין עסקי- חקירות עסקיות שמטרתן לאסוף מידע עסקי על המתחרים של עסק מסוים, בצורה חוקית. 
  • חקירות פליליות- חקירות שנועדות להוכיח פשעים או עבירות פליליות של הנחקר ביניהם- עבירות במשפחה כמו אלימות, התעללות מינית, התעללות בקשישים או בילדים, סחיטה ועוד. חקירות אלה מצריכות בדיקה מקיפה, יסודית וחשאית.
  • בריונות ברשת- כל מה שקשור לבריונות ברשת- אלימות מילולית, השפלות, הסתה וחרמים שנעשים ברשת. חקירות כאלה יכולות להגיע לאיתור גורמים אלימים שמאיימים על אדם או על מוסד. 

 

משרד חקירות מומלץ- חשיבות מקום החקירה

אז הבנו שתחום החקירות הוא פרמטר חשוב מאוד בבחירת משרד חקירות מומלץ. אך, מקום החקירה חשוב לא פחות. על מנת לבחור במשרד חקירות מומלץ ביותר עבורכם, עליכם להבין היכן תתבצע החקירה. 

מקום החקירה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת משרד חקירות מומלץ. יש לכך שתי סיבות מרכזיות.

הסיבה הראשונה היא מחיר. ככל שמקום החקירה רחוק יותר, כך תשלמו יותר. במקרים רבים בהם מתבצעות חקירות פרטיות, האדם הנחקר נעלם מהרדאר. לפעמים הוא מסתתר במקומות נידחים בארץ ולפעמים בורח לחוץ לארץ. איתור הנחקר הוא סיפור שלם בפני עצמו, אך גם החקירה במקומות כאלה יכולה להיות לא פשוטה. במידה והנחקר ברח לחוץ לארץ, תאלצו אפילו לשלם לחוקר הפרטי על טיסות והסדרי שינה. לכן, במקרים כאלה כדאי לשקול להעסיק חוקר מהמדינה אליה ברח הנחקר. 

הסיבה השנייה היא התנהלות החקירה. יש מקומות שמצריכים דרכי התנהלות מיוחדים. דוגמא למקום כזה היא בני ברק. על מנת לא לעורר חשד ולא לבלוט, צריך להתלבש מתאים, להתנהל מתאים ולדעת כיצד לנהל את החקירה. לכן, חשוב מאוד לבחור במשרד חקירות שמכיר את ההתנהלות בבני ברק ויצליח לנהל חקירה מבלי לעורר חשד. הדבר דומה גם עבור קיבוצים או כל מקום שמצריך התנהלות מעט שונה מהרגיל. 

משרד חקירות מומלץ- תקציב 

לבסוף, על מנת לבחור במשרד חקירות מומלץ, בצעו השוואת מחירים ובררו מה כל משרד חקירות מציע ובאיזה מחיר. בהשוואת המחירים תוכלו להבין גם את טווח המחירים בשוק וגם את הדברים שמציע כל משרד חקירות בהתאם לצרכים שלכם. לדוגמא, אם החקירה שלכם מצריכה מעקבים ותצפיות, כדאי לכם לבחור במשרד חקירות מומלץ שיוכל לספק לכם את הנדרש. 

חשוב להבין שהמחיר של חקירה פרטית בדרך כלל יושפע ממספר גורמים שונים כמו היקף העבודה, מקום החקירה, מטרת החקירה, מורכבות החקירה, הצורך בכלים  מיוחדים, היקף הצוות, תעריף שבת והגעה לבית המשפט להצגת הראיות. 

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתור הערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידע ללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערות טווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה 1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטית כולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטית לא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטי עד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכב עבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו.

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

מאמרים אחרונים שלנו

חקירות מס הכנסה – עשה ואל תעשה

חקירת מס הכנסה היא לא עניין של מה בכך. אם הוזמנתם לחקירה ברשות המיסים, ייתכן שאתם חשודים בעבירות מס מהותיות ויש סיכוי שיוגש נגדכם כתב

חקירות עסקיות – מהן ומי צריך אותן?

עבירות של מעילה ומרמה גורמות לתאגידים עסקיים נזקים כלכליים קשים מנשוא ועלולות להוביל אותם לסחרור כלכלי לא פשוט ולהפסדים כספיים רבים. אם הנהלה של תאגיד

לימודי חקירות אצל אבירם נץ

ההאם מותר להתקין מצלמה נסתרת?

בעוד שהתקנת מצלמה נסתרת היא מותרת על פי החוק בחללים מסוימים, בחללים אחרים החוק אינו מתיר את התקנת המצלמות האלו. למשל, בתאי שירותים ומקלחת אסור

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!