משרד חקירות מומלץ

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

משרד חקירות מומלץמחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם? ריכזנו לכם מידע על איך לבחור משרד חקירות מומלץ במאמר הבא. 

 

משרד חקירות מומלץ- מהי חקירה פרטית?

קודם כל עליכם להבין מהי חקירה פרטית. חקירה פרטית היא חקירה בה נאסף מידע על הזולת, תוך שמירה על חשאיות מוחלטת ושמירה מלאה על החוק. החקירה הפרטית מתבצעת על ידי חוקרים פרטיים מנוסים ומקצועיים שיודעים כיצד לגלות את המידע הנדרש. קיימים תחומים שונים לחקירות פרטיות, ובדרך כלל כל חוקר פרטי מתמחה בתחום אחד. החוקר הפרטי צריך להיות סבלני, יצירתי, חד, עם יכולות אלתור מצוינות במקרה הצורך, עם זיכרון טוב ועם אבחנה טובה גם לפרטים הקטנים והשוליים ביותר. 

הצורך בחקירות פרטיות עולה כאשר האדם הנחקר מנסה להסתיר ככל יכולתו את המידע הנדרש, בין אם מדובר על מידע כלכלי, מיני, עסקי ועוד. 

חשוב מאוד שהחקירה הפרטית תתבצע תוך שמירה מלאה על החוק. במידה והחוקר הפרטי יעשה צעדים לא חוקיים על מנת להשיג את המידע הנדרש, הראיות שהשיג ייחשבו לא קבילות בבית המשפט ולא יהיה מה לעשות איתן. 

משרד חקירות מומלץ- חשיבות תחום החקירה

חקירות פרטיות מתבצעות במגוון תחומים שונים. חשוב מאוד לבחור במשרד חקירות מומלץ שמתמחה בתחום אותו אתם מבקשים לחקור. כל תחום חקירה מצריך דרכי פעולה שונות והתמקצעות בו. במידה ואתם רוצים לחקור את בן זוגכם בגלל חשד בבגידה, אתם צריכים חוקר פרטי שיידע להתחקות אחר חייו של בן הזוג ולהצביע על פעילויות חשודות. חוקר פרטי שמתמחה בתחום הכלכלי, לא יהיה יעיל כמו חוקר פרטי שמתמחה בתחום הבגידות. לכן, חשוב להבין מה אתם מבקשים לחקור ולבחור במשרד חקירות המתאים לכך.  

ריכזנו את התחומים המרכזיים בהם מתבצעות חקירות פרטיות

  • בגידות- תחום הבגידות הוא אחד התחומים הנפוצים ביותר בחקירות הפרטיות. בתחום זה החוקר הפרטי מתחקה אחר שגרת חייו של בן הזוג ובודק עם מי הוא נפגש, מתי, למה, איפה. החוקר הפרטי יודע להבדיל בין פעילות חשודה של בן הזוג לפעילות לא חשודה. 
  • חקירות כלכליות- חקירות כלכליות יכולות להתנהל נגד אדם ספציפי או אפילו נגד ישות עסקית. בחקירה כלכלית נאספים פרטים כלכליים על האדם הנחקר ביניהם המשכורת, נכסים, חובות, האם הוא מעלים כספים, חשבונות בנק לא על שמו ועוד. 
  • חקירות מסחריות- כל מה שקשור לארגונים. גניבות או מעילות של העובדים בארגון, שיתופי פעולה אסטרטגיים מאחורי גב המעסיק ועוד. חקירות המיועדות להגן בפני סיכונים עתידיים אפשריים. 
  • מודיעין עסקי- חקירות עסקיות שמטרתן לאסוף מידע עסקי על המתחרים של עסק מסוים, בצורה חוקית. 
  • חקירות פליליות- חקירות שנועדות להוכיח פשעים או עבירות פליליות של הנחקר ביניהם- עבירות במשפחה כמו אלימות, התעללות מינית, התעללות בקשישים או בילדים, סחיטה ועוד. חקירות אלה מצריכות בדיקה מקיפה, יסודית וחשאית.
  • בריונות ברשת- כל מה שקשור לבריונות ברשת- אלימות מילולית, השפלות, הסתה וחרמים שנעשים ברשת. חקירות כאלה יכולות להגיע לאיתור גורמים אלימים שמאיימים על אדם או על מוסד. 

 

משרד חקירות מומלץ- חשיבות מקום החקירה

אז הבנו שתחום החקירות הוא פרמטר חשוב מאוד בבחירת משרד חקירות מומלץ. אך, מקום החקירה חשוב לא פחות. על מנת לבחור במשרד חקירות מומלץ ביותר עבורכם, עליכם להבין היכן תתבצע החקירה. 

מקום החקירה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת משרד חקירות מומלץ. יש לכך שתי סיבות מרכזיות.

הסיבה הראשונה היא מחיר. ככל שמקום החקירה רחוק יותר, כך תשלמו יותר. במקרים רבים בהם מתבצעות חקירות פרטיות, האדם הנחקר נעלם מהרדאר. לפעמים הוא מסתתר במקומות נידחים בארץ ולפעמים בורח לחוץ לארץ. איתור הנחקר הוא סיפור שלם בפני עצמו, אך גם החקירה במקומות כאלה יכולה להיות לא פשוטה. במידה והנחקר ברח לחוץ לארץ, תאלצו אפילו לשלם לחוקר הפרטי על טיסות והסדרי שינה. לכן, במקרים כאלה כדאי לשקול להעסיק חוקר מהמדינה אליה ברח הנחקר. 

הסיבה השנייה היא התנהלות החקירה. יש מקומות שמצריכים דרכי התנהלות מיוחדים. דוגמא למקום כזה היא בני ברק. על מנת לא לעורר חשד ולא לבלוט, צריך להתלבש מתאים, להתנהל מתאים ולדעת כיצד לנהל את החקירה. לכן, חשוב מאוד לבחור במשרד חקירות שמכיר את ההתנהלות בבני ברק ויצליח לנהל חקירה מבלי לעורר חשד. הדבר דומה גם עבור קיבוצים או כל מקום שמצריך התנהלות מעט שונה מהרגיל. 

משרד חקירות מומלץ- תקציב 

לבסוף, על מנת לבחור במשרד חקירות מומלץ, בצעו השוואת מחירים ובררו מה כל משרד חקירות מציע ובאיזה מחיר. בהשוואת המחירים תוכלו להבין גם את טווח המחירים בשוק וגם את הדברים שמציע כל משרד חקירות בהתאם לצרכים שלכם. לדוגמא, אם החקירה שלכם מצריכה מעקבים ותצפיות, כדאי לכם לבחור במשרד חקירות מומלץ שיוכל לספק לכם את הנדרש. 

חשוב להבין שהמחיר של חקירה פרטית בדרך כלל יושפע ממספר גורמים שונים כמו היקף העבודה, מקום החקירה, מטרת החקירה, מורכבות החקירה, הצורך בכלים  מיוחדים, היקף הצוות, תעריף שבת והגעה לבית המשפט להצגת הראיות. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

חוקר פרטי איתור אנשים

חוקר פרטי איתור אנשים

קיימות חקירות פרטיות רבות בהן האדם הנחקר בורח ומסתתר. במקרים כאלה יש צורך לאתר אותו. איתור אנשים מתבצע על ידי

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע