איתור נכס לפי שם הבעלים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

כיצד נבצע איתור נכס לפי שם הבעלים?

כיום ישנם מקרים רבים שבהם אנשים פונים לעזרה של חוקר פרטי בנוגע לחקירות כלכליות. אנו יכולים להיתקל בהרבה מאוד מקרים בהן הצורך של אותן חקירות כלכליות יכול לעלות כמו למשל אדם שנמצא בפשיטת רגל וכעת הוא טוען כי הוא אינו יכול לשלם לנושים שלו. בפועל אותו אדם הבריח את הנכסים שלו והוא עדיין נהנה מכמויות כסף גדולות מחשבונות בנק אחרים מנכסים אחרים אותם הבריח לבעלות של אנשים אחרים. הברחת נכסים היא פרקטיקה מוכרת בין כותלי בית המשפט ועל מנת להכריח את בעל ההון לשלם בצו בית משפט יש להוכיח כי נכס אכן הוברח בצורה בלתי חוקית. מקרה נוסף בו יש צורך בחקירה כלכלית בעת גירושים כאשר הבעל אינו משלם מזונות כנדרש בטענה כי הוא ירד מנכסיו, אך שוב בפועל התבצעה הברחה של הנכסים וריקון של חשבון הבנק בכדי לא לשלם לאישה ולילדים את המגיע להם.

כיצד נבצע איתור נכס לפי שם הבעלים?

אז במקרה של חקירה כלכלית דבר ראשון נרצה להתחקות על הצעדים שבוצעו בנכסים מניבי ההון של האובייקט כאשר קודם כל יש לבצע איתור נכס לפי שם הבעלים. דבר נוסף שנרצה לעשות במקביל לאיתור הנכס או נכסים בארץ הוא גם איתור נכסים בחו״ל במידה וקיימים כאשר נרצה גם להתחקות אחרי צעדים בחשבון הבנק של האובייקט בכדי לראות תנועת כספים חשודה בין חשבונות, דבר שהוא די נפוץ במקרים בו נדרשת חקירה כלכלית.

לשם ביצוע בדיקת איתור נכס לפי שם הבעלים או אם נרצה לבצע חקירה של פעולות בחשבונות בנק בארץ או בחו״ל עלינו לשכור את שירותיו של משרד חקירות פרטי או חוקר פרטי.

איך מוודאים שלמשרד חקירות יש יכולת לבצע איתור נכסים?

לפני שנשכור את שירותיו של משרד חקירות פרטי לביצוע חקירה כלכלית שכזו עלינו לוודא כי למשרד אותו אנו רוצים לשכור לביצוע החקירה יש את הניסיון הדרוש.

ישנם משרדים שהיכולות שלהם לביצוע חקירה כלכלית היא מוגבלת, בין אם לאור האמצעים ובין אם לאור כוח האדם שיש במשרד ומשרדים כאלו מתאימים יותר לחקירות כלכליות קטנות. מאידך ישנם משרדי חקירות פרטיים גדולים יותר עם משאבים גדולים יותר וכוח אדם רב שמסוגלים להתעסק עם חקירות כלכליות בסדרי גודל גדולים ונרחבים יותר.

מעבר לכך עלינו לוודא כי למשרד יש את הניסיון הדרוש בביצוע חקירות כלכליות שכאלו, שכן במרבית המקרים הברחת הנכסים נעשית בצורה מאוד חשאית מתחת לפני הרדאר ועל כן יש להשתמש בתחבולות בכדי לאתר את אותם נכסים וחשבונות בנק שלעיתים יהיו נסתרים. מעבר לחוקר מנוסה תצטרכו לוודא כי לחוקר אותו אתם רוצים לבחור לביצוע המשימה יש גם קשרים בכל מיני מוסדות כלכליים כאלה ואחרים שכן לעיתים יש לפעול בתחום האפור של החוק.

מה המחיר של איתור נכס לפי שם בעלים?

המחיר של איתור נכס לפי שם בעלים עלול להשתנות ממקרה אחד לאחר ותלוי מאוד בגוף החקירה כולה. ככלל המחיר של חקירה כלכלית יתחיל מסדרי גודל של טווח מחירים שנע בין 5000 ש״ח ויכול להגיע עד 7500 ש״ח במקרים של חקירה פשוטה יחסית. במידה ומדובר בחקירה שהיא גדולה, חקירה שהיא חוצת מדינות ויבשות או חקירות מורכבות יותר המחירים עלולים להתחיל מסדר גודל של עשרת אלפים ש״ח ויכולים להגיע גם עד מחירים של חמישים אלף ש״ח. חשוב מאוד לקבוע פגישה מסודרת עם משרד החקירות בו נסביר בצורה מפורטת על המקרה ולאחר מכן נקבל הצעת מחיר סדורה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע