מודיעין עסקי דרושים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מודיעין עסקי דרושיםיש לכם כישורים באיסוף מידע וביצוע חקר שוק? אתם מגיעים מעולם האנליזה והחשיבה האנליטית? גם אם אין לכם רישיון חוקר פרטי, אתם יכולים להשתלב בתפקידים ספציפיים בתחום החקירות הפרטיות ובאופן ספציפי בתחומי המודיעין העסקי, הפוליטי והכלכלי. למשרדים המספקים שירותי מודיעין עסקי דרושים למעשה הרבה יותר אנשי מחקר וריסרצ' מאשר חוקרים פרטיים מורשים, שכן מדובר בעבודה שהיא בעיקרה איסוף מידע חופשי ממקורות ומאגרי מידע ופחות עבודה שנכללת בהגדרת החוקיות של חקירות פרטיות. מהם התפקידים שתוכלו למלא בתחום זה? על כך תוכלו לקרוא בשורות הבאות.

 

מהן הפעולות המבוצעות במסגרת פרויקטים של מודיעין עסקי?

מודיעין עסקי הוא תחום שהולך וגדל ככל שהתחרות והמורכבות הולכות וגדלות במגזר העסקי. יותר ויותר ארגונים, חברות ועסקים, מחפשים דרכים לאסוף מידע על השוק ועל המתחרים, על מנת לטייב את המהלכים האסטרטגיים שלהם, להתמודד טוב יותר עם התחרות ולייצר לעצמם יתרון תחרותי שבסופו של דבר ישפיע ישירות על השורה התחתונה. במסגרת זו מבקש הלקוח שורה של פריטי מידע שיכולים לסייע לו ובכלל זה על השוק עצמו, השחקנים הפעילים בו, גודל השוק, פלחי השוק, מגמות בשוק, צמיחת השוק וכדומה. לרבים מהלקוחות הנעזרים בשירותי מודיעין עסקים דרושים גם פרטים אודות שחקנים ספציפיים שמתחרים בהם ובכלל זה צעדים ומהלכים של המתחרה, פלחי השוק שהוא פונה אליהם, האופן בו הוא פונה אליהם, המהלכים האסטרטגיים שהוא צפוי לעשות בתחומי הפעילות השונים, מצבו הכלכלי והפיננסי, שינויים מבניים, ארגוניים ואסטרטגיים מהותיים שהוא מבצע וכן הלאה. כל אלה יכולים לעזור מאוד לכל גורם עסקי, המבקש להתמודד עם התחרות ולייצר לעצמו יתרון תחרותי מובהק בשוק.

מי יכול לעבוד בתחום מודיעין עסקי?

ככלל, מודיעין עסקי הוא שירות המסופק היום על ידי חברות המתמחות ספציפית בתחום זה ועל ידי משרדי חקירות פרטיות. יחד עם זאת, בכדי לעבוד בתחום המודיעין העסקי אין צורך ברישיון חוקר פרטי. כך למשל, אם יש לכם ניסיון כאנליסטים, כיועצים עסקיים, כיועצים אסטרטגיים, כמידענים או כאנשי מחקר במגזר העסקי, תוכלו בהחלט להשתלב בתחום המודיעין העסקי בתחום איסוף המידע, אנליזות עסקיות וגזירת תובנות ללקוחות הארגון. לכל חברה העוסקת בתחום של מודיעין עסקי דרושים מבחר אנשי מקצוע מתחום האנליזה העסקית והריסרצ' ורק לעיתים רחוקות נדרשות יכולות האופייניות ספציפית לחוקרים פרטיים מורשים. מן הסתם, בהיעדר רישיון חוקר פרטי, לא תוכלו לבצע משימות מסוימות שאולי היו יכולות לעניין אתכם, עבודות שהן יותר עבודות שטח בגוב הארי, אבל כאמור מדובר במשימות שכיחות הרבה פחות, גם כאשר מדובר במשרדי חקירות פרטיות המספקות שירותי מודיעין עסקי.

 

ומה לגבי שכר בתחום מודיעין עסקי?

למעשה, התחום של מודיעין עסקי נחשב לאחד התחומים הרווחיים ביותר בעולם החקירות הפרטיות ובהתאם לכך גם השכר. אנשי מקצוע העוסקים בתחום המודיעין העסקי, הם בדרך כלל אנשי מקצוע שיכולים להשתלב בחברות שירותים עסקיים מובילות ולכן גם השכר בתחום זה הוא שכר תחרותי. בהיבט זה, חשוב שתבחנו את רמת השכר שלכם מול תפקידי מחקר ואנליזה במגזר העסקי ולא מול תפקידי חוקרים פרטיים. בחברות מודיעין עסקי ייתכן מאוד שבתפקידים רבים יהיה השכר גבוה יותר משמעותית מזה שמוצע לחוקרים פרטיים שהם בעיקרם סוכני שטח. לא משנה כרגע האם זה מוצדק או לא. מה שמשנה הוא שלכל משרד מודיעין עסקי דרושים אנשי מחקר ואנליזה ואנשי המקצוע הללו מתחרים על תפקידים במרחב המגזר העסקי ופחות במרחב של חקירות פרטיות, ובהתאם לכך גם יש לבחון את רמת השכר המגיעה לכם.

מחירון איתור אמצעי ריגול

סוג הבדיקהמחיר
מחיר עבור האזנות לטלפון נייד1,000-2,700 ש“ח
מחיר עבור האזנות סתר בדיר, בית או משרד - המחיר נקבע לנכס של עד 100 מ“ר וכולל בדיקה פיזית1,000-3,200 ש“ח
מחיר עבור גילוי אמצעי ריגול בנכס עד 100 מ“ר באמצעות שימוש במכשור מתקדם כולל בדיקה אלחוטית2,800-8,000 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול על גבי מחשב2,200-5,500 ש“ח
מחיר בדיקת ריגול ברכב עם או ללא פירוק1,200-3,200 ש“ח

מחירון איתורים חוקר פרטי

סוג האיתורהערותטווח מחירים
מחיר איתור רכבים (לא כולל תפיסה של הרכב)700-1,800 ש“ח
מחיר איתור רכבים(כולל תפיסה של הרכב+מחיר הגרר)2400-6,300 ש“ח
מחיר איתור בעלים כולל הוכחה של שימוש בכלי הרכבהמחיר עבור בין 2-4 ימי עבודה של החוקר וכולל בין 4-6 שעות עבודה ביום180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםהמחיר לא כולל יציאה לשטח180-600 ש“ח
מחיר איתור של כתובת מגוריםאיתור מודיעין כולל מעקב, יציאה לשטח וביצוע תצפיות180-600 ש“ח
מחיר איתור טלפון380-1,200 ש“ח
מחיר איתור מידעללא סודיות700-1,400 ש“ח
מחיר איתור פשוט של בעל חובללא שימוש באמצעים מיוחדים250-600 ש“ח
מחיר איתור מורכב של בעל חובכולל אמצעים מיוחדים700-2,000 ש“ח

מחירון חקירות כלכליות, מסירות משפטיות וחקירות פרטיות

סוג החקירה/מסירההערותטווח מחירים
מחיר חקירה כלכלית בסיסית פשוטהכולל מציאה של רכב, מגורים ומקום עבודה1,400-4,200 ש“ח
מחיר חקירה כלכלית המשלבת מידע מודיעיניכולל בדיקה של חובות, מצב משפטי של הנחקר, ביטוחים וניתוח פיננסי מעמק3,800-12,000 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתכולל מעקבים, איתורים ותיעודים380-1,200 ש“ח
מחיר מסירה משפטיתלא כולל איתורים, כולל תיעודים של המסירה220-700 ש“ח
מחיר שעת מעקב עבור חוקר פרטיעד 2 חוקרים לשעת מעקב300-700 ש“ח
מחיר פגישה עם חוקר פרטי לצורכי ייעוץפגישה באורך של שעה, במידה והתיק יצא לפועל, לעתים שעת עבודה זו תקוזז מהעלות הסופית של החקירה280-700 ש“ח
מחיר חקירה פרטית סיכון גבוהתוספת למחיר הכללי500-1200 ש“ח
מחיר חקירה פרטית למעקב בן זוגמחיר לשעת עבודה עבור חוקר פרטי280-700 ש“ח
מחיר הוצאות רכבעבור חקירה פרטית, מחיר לקילומטר4-9 ש“ח
מחיר בדיקת פוליגרף700-1,900 ש“ח
מחיר לחוקר פרטי עבור שימוש ברחפןלשעת עבודה1,800-6,000 ש“ח
אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים שלנו
חקירה
תחת זכוכית מגדלת: הצצה אל תוך עולם תרגילי החקירה המשטרתית

במאמר זה, אשתף אתכם בידע שצברתי כחוקר פרטי לאורך השנים, ואסיר את המסך מעל עולם תרגילי החקירה המשטרתית. אני אסביר מתי אדם מזומן לחקירה, אילו טכניקות משמשים החוקרים, ומדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני מפגש גורלי זה.

053-3533862

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!