איתור פושט רגל

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

איך מאתרים פשיטת רגל

ישנם מקרים רבים בהם תרצו לבצע עסקה כלשהי עם אדם או עסק, אך לא תדעו האם אותו אדם או עסק עומדים לפני פשיטת רגל. לשם כך יש הליך בו  ניתן לאתר פושטי רגל.

איתור פושט רגל- מה היא פשיטת רגל?

פשיטת רגל, היא הליך בו כל החובות של האדם או הגורם החייב כספים מתאגדים למסגרת מסודרת אחת. אלה יכולים להיות חובות שעוד לא הגיעו לערכאות שיפוטיות, תיקים בבית משפט או תיקים בהוצאה לפועל. הליך זה למעשה נועד על מנת לעשות סדר בחייו הכלכליים של האדם או הגורם החייב. כך החייב יוכל לפרוע את החובות ולחזור למעגל הכלכלה שוב. לאחרונה, נכנס לתוקף חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי חדש. מטרתו של חוק זה היא לייעל את הליך פשיטת הרגל. בעקבות כך, ניתן לערוך בדיקת פשיטת רגל.

עבור החייב, הליך פשיטת רגל הוא מצב בו החייב לא מסוגל לשלם את החובות שלו ולכן המדינה מפקיעה ממנו זכויות ונכסים עד הסדרת החובות. במצב כזה יוטלו על החייב הגבלות רבות. ביניהם תהיה הגבלה על חשבון הבנק שיקבע כי החייב לא יכול להיכנס למינוס, לנהל מסגרת אשראי או לפתוח חשבון בנק חדש. הגבלה נוספת תהיה הגבלת יציאה מהארץ שתקבע כי לחייב אסור לצאת מגבולות המדינה. בתקופה הזאת, יוטל על האדם החייב צו תשלום חודשי. צו זה מחייב את החייב לתשלום קבוע ודיווח על כל הכנסה. בנוסף, יוחלט עבור החייב כמה כסף יישאר לו כל חודש לפרנסת המשפחה. בסוף התקופה יצטברו כספים שיחולקו באופן שווה בין הנושים.

במידה ואתה הנושה, חשוב להבין שזהו הליך מסודר שמטרתו בסופו דבר להחזיר לנושים את כספם. במידה ואדם חייב לכם כספים, יש צורך בהגשת תביעת חוב תוך שישה חודשים. מי שלא יגיש תביעה עד שישה חודשים, החוב יימחק והוא לא יזכה לקבלת הכספים שחייבים לו.

איתור פושט רגל- איך בודקים זאת?

איך מאתרים פושט רגל

על מנת לוודא מבעוד מועד האם מתנהל כנד אדם הליך פשיטת רגל, קיים אתר בשם פש"ר. באתר זה ניתן להזין את שמו ושם משפחתו או מספר תעודת הזהות של החייב כך תוכלו לבדוק האם מתנהל נגדו הליך כזה. חשוב להבין שלא תמיד יופיעו הפרטים באתר, מאחר וכל פעם האתר מתעדכן ואלו דברים שיכולים לקחת זמן. דרך נוספת לבדיקה כזו היא מספר תיק המתנהל בבית משפט. באתר יהיה מידע לגבי מועד מתן הצו לפתיחת הליכים, בית המשפט בו יתנהלו ההליכים, שם עורך הדין המייצג את החייב ועוד.

 

איך מתבצע איתור פושט רגל על ידי חוקר פרטי?

אתם מעוניינים לבצע עסקה עם אדם ורוצים לדעת בוודאות שלא מתנהל נגדו הליך פשיטת רגל, או בשמו הנכון הליך חדלות פירעון. במידה וניסיתם לבדוק באתר ולא הצלחתם למצוא מידע, או שאתם מעדיפים להיות בטוחים במאה אחוז האם מתנהל נגד אדם הליך פשיטת רגל, מומלץ ליצור קשר עם חוקר פרטי שמתמחה באיתור חשבונות אבודים, נכסים, כספים, חקירות כלכליות ובחקירות הונאה. במקרה כזה, החוקר הפרטי ינהל חקירה כלכלית כנגד האדם אותו אתם מבקשים לבדוק. החקירה הכלכלית תתבצע בשני שלבים, חקירה סמויה, בה יתבצעו האזנות, מעקבים, תצפיות וכל האמצעים על מנת לגלות את האמת וחקירה גלויה, בה הנחקר יידע שמתנהלת חקירה נגדו. בחקירה הכלכלית החוקר הפרטי יתחקה אחר חייו של הנחקר בכל תחום, אישי, משפחתי וכמובן כלכלי על מנת לאסוף את כלל הנתונים הקשורים להתנהלותו הכלכלית של הנחקר. במהלך החקירה, החוקר הפרטי יאתר רכושו, עסקיו, וכלל נכסיו של הנחקר ויידע מה השווי שלהם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות

חוקר פרטי הונאות הונאות הן אחד הדברים הכואבים ביותר. בשונה מגניבה או שוד, בהונאה אתם בדרך כלל משתפים פעולה עם הרמאי. הונאות גורמות לאנשים רבים

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר

חוקר פרטי האזנות סתר מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי? כחלק מהחקירה הפרטית מתבצעים מעקבים אחר האדם הנחקר שכוללים תצפיות ובמקרים מסוימים גם האזנות. אך האם

משרד חקירות פרטיות ב{HEBROW}

משרד חקירות מומלץ

מחפשים משרד חקירות מומלץ? לשם כך עליכם לענות על מספר שאלות כמו מה התחום בו אתם מבקשים לחקור, היכן אתם מבקשים לחקור ומה התקציב שלכם?

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים

משרד חקירות מעקבים חקירות פרטיות רבות מצריכות מעקבים אחר האדם הנחקר. במסגרת המעקבים החוקר הפרטי יתחקה אחר שגרת חייו של הנחקר וינסה לגלות את המידע