איתור פושט רגל

תוכן עניינים

איך מאתרים פשיטת רגל

ישנם מקרים רבים בהם תרצו לבצע עסקה כלשהי עם אדם או עסק, אך לא תדעו האם אותו אדם או עסק עומדים לפני פשיטת רגל. לשם כך יש הליך בו  ניתן לאתר פושטי רגל.

איתור פושט רגל- מה היא פשיטת רגל?

פשיטת רגל, היא הליך בו כל החובות של האדם או הגורם החייב כספים מתאגדים למסגרת מסודרת אחת. אלה יכולים להיות חובות שעוד לא הגיעו לערכאות שיפוטיות, תיקים בבית משפט או תיקים בהוצאה לפועל. הליך זה למעשה נועד על מנת לעשות סדר בחייו הכלכליים של האדם או הגורם החייב. כך החייב יוכל לפרוע את החובות ולחזור למעגל הכלכלה שוב. לאחרונה, נכנס לתוקף חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי חדש. מטרתו של חוק זה היא לייעל את הליך פשיטת הרגל. בעקבות כך, ניתן לערוך בדיקת פשיטת רגל.

עבור החייב, הליך פשיטת רגל הוא מצב בו החייב לא מסוגל לשלם את החובות שלו ולכן המדינה מפקיעה ממנו זכויות ונכסים עד הסדרת החובות. במצב כזה יוטלו על החייב הגבלות רבות. ביניהם תהיה הגבלה על חשבון הבנק שיקבע כי החייב לא יכול להיכנס למינוס, לנהל מסגרת אשראי או לפתוח חשבון בנק חדש. הגבלה נוספת תהיה הגבלת יציאה מהארץ שתקבע כי לחייב אסור לצאת מגבולות המדינה. בתקופה הזאת, יוטל על האדם החייב צו תשלום חודשי. צו זה מחייב את החייב לתשלום קבוע ודיווח על כל הכנסה. בנוסף, יוחלט עבור החייב כמה כסף יישאר לו כל חודש לפרנסת המשפחה. בסוף התקופה יצטברו כספים שיחולקו באופן שווה בין הנושים.

במידה ואתה הנושה, חשוב להבין שזהו הליך מסודר שמטרתו בסופו דבר להחזיר לנושים את כספם. במידה ואדם חייב לכם כספים, יש צורך בהגשת תביעת חוב תוך שישה חודשים. מי שלא יגיש תביעה עד שישה חודשים, החוב יימחק והוא לא יזכה לקבלת הכספים שחייבים לו.

איתור פושט רגל- איך בודקים זאת?

איך מאתרים פושט רגל

על מנת לוודא מבעוד מועד האם מתנהל כנד אדם הליך פשיטת רגל, קיים אתר בשם פש"ר. באתר זה ניתן להזין את שמו ושם משפחתו או מספר תעודת הזהות של החייב כך תוכלו לבדוק האם מתנהל נגדו הליך כזה. חשוב להבין שלא תמיד יופיעו הפרטים באתר, מאחר וכל פעם האתר מתעדכן ואלו דברים שיכולים לקחת זמן. דרך נוספת לבדיקה כזו היא מספר תיק המתנהל בבית משפט. באתר יהיה מידע לגבי מועד מתן הצו לפתיחת הליכים, בית המשפט בו יתנהלו ההליכים, שם עורך הדין המייצג את החייב ועוד.

 

איך מתבצע איתור פושט רגל על ידי חוקר פרטי?

אתם מעוניינים לבצע עסקה עם אדם ורוצים לדעת בוודאות שלא מתנהל נגדו הליך פשיטת רגל, או בשמו הנכון הליך חדלות פירעון. במידה וניסיתם לבדוק באתר ולא הצלחתם למצוא מידע, או שאתם מעדיפים להיות בטוחים במאה אחוז האם מתנהל נגד אדם הליך פשיטת רגל, מומלץ ליצור קשר עם חוקר פרטי שמתמחה באיתור חשבונות אבודים, נכסים, כספים, חקירות כלכליות ובחקירות הונאה. במקרה כזה, החוקר הפרטי ינהל חקירה כלכלית כנגד האדם אותו אתם מבקשים לבדוק. החקירה הכלכלית תתבצע בשני שלבים, חקירה סמויה, בה יתבצעו האזנות, מעקבים, תצפיות וכל האמצעים על מנת לגלות את האמת וחקירה גלויה, בה הנחקר יידע שמתנהלת חקירה נגדו. בחקירה הכלכלית החוקר הפרטי יתחקה אחר חייו של הנחקר בכל תחום, אישי, משפחתי וכמובן כלכלי על מנת לאסוף את כלל הנתונים הקשורים להתנהלותו הכלכלית של הנחקר. במהלך החקירה, החוקר הפרטי יאתר רכושו, עסקיו, וכלל נכסיו של הנחקר ויידע מה השווי שלהם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה

מאמרים אחרונים שלנו

איתור חשבון בנק

איך לתפוס בעל בוגד?

בגידה היא החוויה הבינאישית הקשה ביותר שיכול לחוות אדם וכל מי שנבגד בחייו יודע זאת היטב. בגידה יכולה להתרחש לא רק בתחום האישות שבינו לבינה,

כמה עולים שירותי חוקר פרטי

חקירות אישות

  התחום המפורסם ביותר בעולם החקירות הפרטיות הוא התחום של חקירת בגידות בין בני זוג. למעשה, אצל מרביתנו, עצם הביטוי חקירות פרטיות, יציף מייד במוחנו

רשימת חוקרים פרטיים מורשים

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי, מנוסה ומיומן ושיבצע את עבודתו

מה המחיר של בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף בעבודה

בדיקת פוליגרף היא בדיקה שעד לפני עשור או שניים נחשבה לכלי משפטי, שהשימוש בו מחוץ לעולם המשפט כמעט ולא היה קיים. בעשורים האחרונים חלה התפתחות