רשימת חוקרים פרטיים מורשים

אל תאכזבו את האינטואיציות שלכם! אין סוד שלא ניתו לגילוי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

חוקר פרטי הוא מקצוע מורכב. מי שמשכיר את שירותיו של חוקר פרטי רוצה להיות בטוח שהוא בוחר בחוקר פרטי מקצועי, מנוסה ומיומן ושיבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. לבחירה של חוקר פרטי יש משמעות רבה. לשם כך ריכזנו לכם טיפים לבחירת חוקרים פרטיים מורשים הטובים ביותר.

רשימת חוקרים פרטיים מורשים- טיפים לבחירת חוקר פרטי

הסמכה

קודם כל הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בחוקרים פרטיים מורשים. חוקרים שעברו הסמכה ומחזיקים ברישיון.מי יכול לנהל חקירה פרטית באופן מורשה
על מנת להחשב כחוקרים פרטיים מורשים, על החוקרים הפרטיים לעבור התמחות של 3 שנים במשרד חקירות מורשה. לאחר 3 שנות ההתמתחות, עליהם לעבור בחינה של משרד המשפטים. לאחר חמש שנים בהן משמש החוקר הפרטי כחוקר במשרד חקירות הוא יקבל את הרישיון לניהול משרד חקירות משלו.

ניסיון

על מנת לבחור חוקר פרטי מומלץ, חשוב לבדוק מה הניסיון שלו. זה נכון שישנם תפקידים רבים שניתן להצליח בהם ללא ניסיון, כצעירים בתחילת דרכם. אך, חקירות פרטיות מצריכות ניסיון וידע רב בנושא. יש חוקרים רבים בתחילת דרכם שיש להם ניסיון צבאי כחוקרי משטרה צבאית חוקרת, חלקם שירתו בשירות הביטחון הכללי (שב״כ), או כיוצאי יחידות חקירות במשטרה או של גופים ממשלתיים שונים. לכל אלה יש ניסיון רב יותר מלחוקרים פרטיים אחרים בתחילת דרכם. כולם יעברו קורס חוקרים פרטיים והתמחות של 3 שנים, אך יוצאי מערכת הביטחון רשאים להגיש בקשה לקיצור תקופת ההתמחות, או במקרים מסוימים לביטולה. כמובן שלא חייב לבחור בחוקר פרטי עם רקע במערכת הביטחון. אך חשוב לבחור באחד עם ניסיון במקצוע. חוקר פרטי שיודע לנהל חקירה כראוי ולשלב את חכמת החיים שלו בה.

רשימת חוקרים פרטיים מורשים- כיצד לבחור חוקר פרטי

יכולת להגיב לשינויים

חקירה פרטית היא תהליך מסובך שלא ניתן לצפות את התנהלותו מראש. לכן, חשוב לבחור בחוקר פרטי שמסוגל להגיב לשינויים.
חוקר שיהיה גמיש ויגיב מהר להתפתחויות השונות במהלך החקירה.

תחום התמחות בחקירות

ישנם משרדי חקירות המתמחים בנושאים מיוחדים. בין תחומי ההתמחות תמצאו חקירות בנושאי בגידות או גירושין, חקירות כלכליות ומודיעין עסקי, חקירות ביטוח ועוד. לכן, לפני שתבחרו במשרד חקירות, מומלץ לבדוק באיזה תחום התמחות פועל המשרד.

אתיקה מקצועית

תחום החקירות הפרטיות הוא תחום בעייתי, שכן ישנם חוקרים פרטיים שלא בוחלים באמצעים. חשוב לבחור בחוקרים פרטיים שפועלים באופן חוקי ומוסרי. קודם כל, לא תרצו להסתבך באופן פלילי וכמובן שהממצאים שיושגו לא יהיו קבילים בבית משפט.

תמחור של חוקר פרטי מורשה

רשימת חוקרים פרטיים מורשים- מה המחירים?

ישנם קריטריונים שונים המשפיעים על המחיר של חוקרים פרטיים מורשים.

היקף העבודה

ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר, כך הבלש הפרטי יצטרך לעבוד יותר שעות ולכן המחיר יעלה. הסיבה לכך היא שהתמחור של חוקר פרטי הוא שעתי, ולכן על כל שעה תשלמו יותר.

מרחק

ככל שהחקירה תתרחש במקומות רחוקים יותר כך המחיר יעלה. במקרים רבים, האדם הנחקר נמצא במקומות רחוקים ונידחים, ולעתים מקום המצאו אף לא ידוע. כל אלה ישפיעו על מחיר החקירה. כמו כן, אם האדם נמצא בחו״ל, המחיר יעלה אף יותר שכן תצטרכו לשלם על טיסות וסידורי השינה של החוקר הפרטי.

מטרת החקירה

לכל חקירה יש מטרה משלה ויעדים שצריך להגיע אליהם. ככל שמטרת החקירה תהיה קשה, כלומר הוכחת או הפרכת המידע הנחקר יהיו מסובכים יותר, כך המחיר יעלה.

כלים

ישנן חקירות שמצריכות שימוש בכלים מתקדמים ויקרים. בין הכלים תוכלו למצוא מצלמות מיוחדות, מכשור לראיית לילה, מכשירי האזנות מתקדמים ועוד. השימוש בהם עלול לגרום לעלייה במחיר החקירה.

היקף הצוות

ישנן חקירות שמצריכות יותר מבלש פרטי אחד, ניתן לצפות שהמחיר יעלה בהתאם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695655

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

המרכז לחקירות הוא הגורם היחיד שמצאנו בישראל, שמציע לכם את כל מגוון האפשרויות תחת קורת גג אחת, עם אפשרות להקצאת כל מערך חקירות נדרש בהתאם למשימת החקירה שעומדת על הפרק
המרכז לחקירות מציע כמובן שירותי חקירות פרטיות לסוגיות בתחום האישות, חקירות בגידה, חקירות ירושה, חקירות התנהלות כלכלית בתוך המשפחה וכן הלאה, אך לחלוטין לא רק בתחומים אלה. המרכז מתמחה גם בתחום של מודיעין עסקי, מודיעין פוליטי, חקירות פנים ארגוניות ואפילו ביצוע חקירות בעלות היבטים פליליים.

-משרד חוקר פרטי-

חוקר פרטי איתור אנשים

חוקר פרטי איתור אנשים

חוקר פרטי איתור אנשים אם צפיתם בסדרת הטלוויזיה המרגשת אבודים, או אם נקלעתם אי פעם לסיטואציה בה הצטרכתם למצוא אדם

חוקר פרטי מחירים

חוקר פרטי מחירים

חוקר פרטי מחירים כאשר אנו זקוקים לשירותו של איש מקצוע, המומחה במקצועו, בכל תחום, אנו לרוב נבחר את איש המקצוע

חוקר פרטי המלצות

חוקר פרטי המלצות

חוקר פרטי המלצות כאשר אנו מצויים בצומת דרכים בה אנו חשים כי עלינו להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי, אנו תרים

חוקר פרטי גירושין

חוקר פרטי גירושין

מערכת יחסים טובה ויציבה היא כזו המבוססת על אמון. מערכת יחסים שאין בה אמון היא מתכון לאסון, בלון שככל שיתנפח

מאמרים אחרונים שלנו

חוקר פרטי איתור אנשים

חוקר פרטי איתור אנשים

חוקר פרטי איתור אנשים אם צפיתם בסדרת הטלוויזיה המרגשת אבודים, או אם נקלעתם אי פעם לסיטואציה בה הצטרכתם למצוא אדם מסוים בשל סיבות כאלו ואחרות,

חוקר פרטי מחירים

חוקר פרטי מחירים

חוקר פרטי מחירים כאשר אנו זקוקים לשירותו של איש מקצוע, המומחה במקצועו, בכל תחום, אנו לרוב נבחר את איש המקצוע בהתאם לאיכות שירותו ולא לכמות

חוקר פרטי המלצות

חוקר פרטי המלצות

חוקר פרטי המלצות כאשר אנו מצויים בצומת דרכים בה אנו חשים כי עלינו להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי, אנו תרים אחרי חוקר פרטי מקצועי ואיכותי,

חוקר פרטי גירושין

חוקר פרטי גירושין

מערכת יחסים טובה ויציבה היא כזו המבוססת על אמון. מערכת יחסים שאין בה אמון היא מתכון לאסון, בלון שככל שיתנפח מבלי שנטפל בו- יתפוצץ. החשד